SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:36

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Opera Mini 5 na ainu - jde vám nainstalovat?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Opera Mini 5 na ainu - jde vám nainstalovat?  (Zobrazeno 4980 x)
Joza
Anonym
« v: 28. Leden 2010, 13:22 »

Po delší době jsem se rozhodl vzít na milost Sony Ericsson Aino a snažím se najít maximum aplikací, kde se dá využít rozměrný dotykový displej. Instalace druhé beta verze Opery Mini 5 se mi ale opakovaně nedaří, zatím jsem tedy zkoušel instalaci přímo přes web, ještě zkusím zabojovat přes Pc... Jak jste na tom vy, šlape vám Opera Mini 5 korektně?
uložena
Pekony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
Příspěvků: 579



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 28. Leden 2010, 13:35 »

Přítelkyni jsem instaloval Operu Mini 5 beta 2 a vše vpořádku.
uložena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 28. Leden 2010, 19:55 »

Smím se zeptat, o jaký druh instalace se jednalo a jakou máte verzi FW? Já mám nejnovější a nejede mi ani instalace přes Web, ani stažení do PC a instalace přes správce souborů... A zrovna na Operu jsem se dost těšil
uložena
Pekony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
Příspěvků: 579



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 28. Leden 2010, 20:24 »

Verze softwaru je R7AA071 a jednalo se o stažení jar souboru do PC s následným přenesením do tel přes USB s následnou instalací v telefonu.
uložena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
Joza
Anonym
« Odpověď #4 v: 28. Leden 2010, 20:39 »

Konečně jsem byl úspěšný, stačilo být v době instalace připojený na Wi-Fi (sic krkolomné, ale Opera je v telefonu). jinak vypadá skutečně skvěle, ovladatelnost přes dotykový displej je komfortní, i na klávesnici se dá rozumně psát
uložena
Pekony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
Příspěvků: 579



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 28. Leden 2010, 20:53 »

I přítelkyně už začíná proklínat SE za to, že nevyužili displej více dotykovým způsobem.
uložena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
Joza
Anonym
« Odpověď #6 v: 28. Leden 2010, 21:07 »

Je to škoda, reakce v médiích jsou skvělé a být třeba klávesnice na šířku toho typu, jak je v Opeře Mini, tak je vysouvání zbytečné kompletně a mohli udělat only dotykovou verzi. Ale mám takové tušení, že něčeho podobného se třeba dočkáme v Barceloně (a když né tam, tak bezprostředně po ní). Sony Ericsson by byl sám proti sobě, displej jako takový reaguje skvěle, kapacitní technologie je cítit
uložena
Pekony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
Příspěvků: 579



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 28. Leden 2010, 21:20 »

A já si pořád říkal že to není možný že takhle reaguje na dotek. Normálně jí ho závidím. Chtěl bych kapacitní displej v Satiu  Roll Eyes
uložena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 29. Leden 2010, 02:17 »

Psal jsem v OM na Ainu a byl to horror, byl tam posunutej dotyk a reakce byly hrozný (ale jen v tý opeře). Napsání jedný krátký věty mi trvalo asi minutu.
uložena

HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 29. Leden 2010, 10:02 »

Kucí, berte v potaz, že ta opera je stále ještě BETA verze - ikdyž na UIQ šlape náramně!
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 29. Leden 2010, 13:01 »

určitě bych na jakékoliv soudy počkal až na plnou verzi. Jedno jestli na WM, uzavřených OS či jiných otevřených OS. To že se dá stáhnout neznamená že je bez chyb. Výslovně je řečeno že to je beta. Když to platí u PC, tak proč by to mělo u MT být jinak Mrknutí
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Opera Mini 5 na ainu - jde vám nainstalovat?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.