SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 12:25

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K770 - Formátovať kartu MS? (po zapnutí, ukončení USB)
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: K770 - Formátovať kartu MS? (po zapnutí, ukončení USB)  (Zobrazeno 8216 x)
SkipPP
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE D750i
Příspěvků: 19



Zobrazit profil
« v: 25. Leden 2010, 14:42 »

Ahoj,
mám problém s K770, stále, keď ukončím komunikáciu s PC a odpojím kábel sa telefón po nahodení do pohotovostného režimu pýty hlášku "FORMÁTOVAŤ MemoryStick?...."
Taktiež keď vypnem a následne zapnem, po zadaní PIN kódu zasa hláška či formátovať kartu.

Viete mi poradiť ako sa toho mám zbaviť aby som si jedného pekného dňa nestisol po zapnutí MT "áno"
uložena

Enthuse about SonyEricsson UNLOCKING and Flash!
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 25. Leden 2010, 14:46 »

Zkus kartu ve čtečce na PC. Toto vypadá na vadnou kartu. Chtělo by ještě vyzkoušet telefon s jinou paměťovkou, aby se vyloučila chyba na straně telefonu. Když dáš naformátovat kartu, tak následně to chce formát znova?
uložena
SkipPP
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE D750i
Příspěvků: 19



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 25. Leden 2010, 15:03 »

No dal som tam druhu kartu, tak nepytalo formatovat.... prekopiroval som teda na nu obsah starej karty a uz zasa pyta formatovat  Sad
uložena

Enthuse about SonyEricsson UNLOCKING and Flash!
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 25. Leden 2010, 15:13 »

Tak v telefonu to asi asi nebude. Zkus ještě toto. Stáhni si tenhle supr prográmek SD Formatter, kterej umí hloubkovej formát karet a dokáže vyléčit karty, které by jinak šli do koše. Je to sice určené pro SD a SDHC karty, ale teď sem tu zkusil tim naformátovat mojí testovací M2 kartu a nezničilo jí to:) V prográmku zkus Full Format nastavení.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 25. Leden 2010, 15:52 »

HUdasp: SD Formatter od Panasonicu není určten pro jiné karty než SD a výslovně to i na jejich webu píší. Sice to bude fungovat, ale mohou být problémy
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 25. Leden 2010, 16:22 »

Mno což to já vim a psal sem to tam i v předchozít příspěvku, ale znáš nějakou takovou utilitku pro Soňácký karty?
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 25. Leden 2010, 18:43 »

HUdasp: ne, neznám. Jen příkazovou řádku Smajlík format PÍSMENO SVAZKU /FS:FAT. A dle toho co k tomu SD formatter píšou (specifikace SD a tak) bych to raději nepoužíval Smajlík Jsem poučen z podobných laborování s CF kartou, která ve své době stála docela pálku Mrknutí
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 25. Leden 2010, 20:32 »

Právěže tento prográmek se velmi osvětšil. Oživil pár karet a hlavně pomocí něho dám kartu dopořádku po formátu ve foťáku Panasonic, kdy mi ten foťák udělal ze 2 GB karty 1 GB kartu Roll Eyes
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 25. Leden 2010, 21:05 »

HUdasp: pochopitelně, Panasonic foťák bude logicky používat technologii od Panasonic, tj. SD karta a s tou se to jistě osvědčí. Ale MS a SD mají jinou strukturu
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 26. Leden 2010, 11:39 »

kartu naformatovat ve ctecce na fat32 pak vlozit do mobilu a naformatovat mobilem, zkus taky prehrat Fw v telefonu.
uložena

jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 26. Leden 2010, 14:04 »

Ganimed: dotaz: k čemu pomůže přehrát FW telefonu? Chápu že někteří berou přehrání FW jako všemocný lék, ale pokud je problém s kartou M2 nebo její čtečkou v telefonu, SW to nevyřeší ani náhodou Mrknutí Když v autě svítí kontrolka, taky jí nevyměním za novou, ale budu se snažit vyměnit to, kvůli čemu svítí (např. olej)
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Kasr
Uživatel
***
Telefon: W580i
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 26. Leden 2010, 18:59 »

Ono je niejaka utilitka od H P.HP storage format tool,alebo tak niejako.Pouzivali to na zrychlenie pamätoviek se,co aj tak ich nezrychlilo,ale spomalilo.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 26. Leden 2010, 19:41 »

jacktalking

Jo to jo ale jak by mi dala vetsina mechaniku za pravdu, v autech je dnes hromada elektroniky, a svitici kontrolka nemusi primo ukazovat poruchu nebo chybu konkretni veci. Svitici kontrolka motoru muze signalizovat cokoli.

Podobne je to s tim telefonem pokud chces problem vyresit hodi se pouzit veci ktere znas, nikdy nemuzes vedet jaka chyba se vyskytne.

HUdasp

S tim programem bych si dal radeji pozor, neresi onu kompatibilitu neni reseny pro MS, nejlepsi je to resit cteckou pametovych karet pro MS a klasickym windowsackym formatovanim na FAT32
« Poslední úprava: 26. Leden 2010, 19:48 od Ganimed » uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 26. Leden 2010, 20:38 »

Cituji
Keby ste chceli kartu zformátovať cez počítač, tak vyberte možnosť FAT16, aby
karta mohla spolupracovať s telefónom naďalej.

Když se podívám na http://cs.wikipedia.org/wiki/File_Allocation_Table#FAT16 , tak to musel být od podpory špatný vtip.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K770 - Formátovať kartu MS? (po zapnutí, ukončení USB)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 20 dotazů.