SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 13:57

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Automatické zapínání facebooku v mobilu
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Automatické zapínání facebooku v mobilu  (Zobrazeno 2666 x)
Karl9
Uživatel
***
Telefon: SE W705
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« v: 22. Leden 2010, 12:44 »

Mám SE w705.. a po každém zapnutí telefonu (stalo se mi to teda zatím dvakrát) se mi spustí aplikace facebook v mobilu, takže mi ihned příjde od vodafone sms, že mi byl aktivován internet na den, i když o to absolutně nestojím. Nevíte, co s tím? Napadlo mě tu aplikaci smazat, ale chci se zeptat, jestli není ještě jiné řešení. Díky
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 22. Leden 2010, 12:46 »

Pokud nemáš datový tarif (zřejmě nejspíš ne), tak ti vysoce doporučuju se facebook klienta zbavit, jelikož je plně závislý na internetu a bez tarifu bude účet vysokej. Nevím, jestli se dá nějakym způsobem vypnout, ale odstraněním budeš mít klid (např. pro příklady telefon pučíš kamarádovi a on se šťourá, šťourá a pak jen koukáš na účet jak puk). Nahodit zpět se facebook dá kdykoliv.
« Poslední úprava: 22. Leden 2010, 12:48 od HUdasp » uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 28. Leden 2010, 10:24 »

Facebook uz v telefonu sice nemam, ale pokud si pamatuju, staci nezaskrtnout policko automatickeho prihlaseni. Ted toho dosahnes tak, ze se v aplikaci odhlasis, nabehne ti zpatky prihlasovaci obrazovka a znovu se prihlasis, ovsem bez zaskrtleho policka. Pri pristim zapnuti telefonu se ti FB spusti, ale mel by zustat na prihlasovaci obrazovce = zadna data se nebudou stahovat dokud se neprihlasis rucne.
Jen bych chtel rict, ze tahle aplikace by byla skvela, nebyt tragicke pomalosti vseho (jak nacitani samotnych novinek, tak i fotek/obrazku) a 'neaktualizace' pri behu na pozadi (minimalizaci).
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
Kristian747
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini Pro + 8GB
Příspěvků: 21



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 28. Leden 2010, 10:51 »

Presne toto iste mi robi W995 ked vytuhne a restartuje sa. Bohuzial niekedy sa ten restart stane aj ked s mobilom nepracujem, cize o tom neviem a prijmam data aj ked nemam tarif. Asi jedine zrusit automaticky login. Snad mi to pomoze.
uložena
petulinka1
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: K510i, W580i(sel do kytek), w995, Neo
Příspěvků: 201



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 28. Leden 2010, 12:28 »

ja to vyresila tak, ze sem ho smazala, stahla znovu z odkazu co tu je kdesi na foru, smazala z toho soubor co konci na launcher, nainstalovala a od ty doby se mi sam nepustil, kdyz sem zapla telefon. je fakt ze sem diky tomu samospousteni prosustrovala zbytecne 200 na pausalu, protoze sem dycky mobil akorat zapla, dala pin a uz na nej nekoukala, takze se furt snazil pripojit...ted uz mam od toho pokoj, tak doufam ze naporad
uložena

Alcatel One Touch->Siemens A50->Nokia 3510i->SE k510i-> SE w580i(uspesne vracenej po 4. reklamaci)->SE w995(prozatim decustomizace, pridano par flash schematek, mensi uprava menu.ml, zmena fontu a funkce pravyho tacitka:))-> XPERIA Neo

Není důležité, kolik lidí inhumuješ, důležité je, kolika lidem se nepodaří inhumovat tebe.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Automatické zapínání facebooku v mobilu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.