SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 08:07

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 14
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC  (Zobrazeno 55933 x)
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 21. Leden 2010, 16:39 »

Aleši dvě a půl miniuty je ,,dobré číslo'', možná to u mě také tak bylo, já to neměřil přesně, ale dal bych ruku do ohně, že tak dlouho to na X1 netrvalo. Vím jistě, že na X1 jsem Tom Toma nahrál max. do půl minutky, na X2 to trvalo příšerných 5 minut!!!!

Tak na čerstvě flashnuté X1 (poslední oficiální ROMkou), se QIP (stejný balíček jako jsem instaloval na X2) nainstaloval za minutu a něco. Ano, instalace tohoto programu je na X1 rychlejší. Vyzkouším další a dám vědět.
uložena
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 21. Leden 2010, 16:55 »

To je o víc jak o polovinu delší čas, to je hodně smutný nemyslíš...
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 21. Leden 2010, 17:01 »

Máš pravdu. Abys pochopil, já nechci slepě hájit X2 na úkor skutečnosti. Jen jsem zde popisoval své subjektivní dojmy. A opravdu se mi X2 zdá v určitých situacich rychlejší a odladěnější (můj subjektivní dojem). Takže uznávám, že jsi měl pravdu a X2 opravdu instaluje aplikace pomaleji. Teď se mi to potvrdilo i u jiných. Není to ale tak dramatické jak si psal. Rozhodně (včetně TomToma) jsem žádnou aplikaci neinstaloval 10 minut.

Ale to jsme zpátky u jednoho z mých předchozích příspěvků. R1 romka obsažená v X2 není vychytaná a obsahuje dost BUGů. Instalace aplikací mezi ně patří. Nezbývá než doufat, že SE vydá co nevidět update... Určitě to ale neznamená, že X2 je krokem vedle nebo snad špatným telefonem.
uložena
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 21. Leden 2010, 17:10 »

No možná jsem to zveličoval, ale i tak ta doba byla nekonečně dlouhá a nestandardní na jakýkoliv model WM. Takže se něco SE moc, ale moc nepovedlo.

S těma ROMkama to nevidím moc růžově, myslím, že na X1 byly tak tři ofiko updaty a to není moc. U X2 to bohužel nebude jiné, počítám, že první bude brzy(otázka je co pořeší), ale další nejdřív v létě. Jinak R1AD006 už existuje, samozřejmě ale jen pro jiné regiony, tuším Španělsko, Thaiwan a ještě někdo. Ale kdy bude CZ je ve hvězdách....
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 21. Leden 2010, 17:46 »

Tak teď telefon zatuhl dvakrát při startu wifi a hned potom při testu Tom Toma, X2 je vážně průser Embarrassed
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
figycom
Anonym
« Odpověď #35 v: 21. Leden 2010, 17:59 »

To samé jako X1 Grin Grin průser od HTC a teď průser přímo od SE Roll Eyes
« Poslední úprava: 21. Leden 2010, 18:06 od figycom™ » uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 21. Leden 2010, 18:06 »

figycom™: "průser od HTC a teď od SE" - Ani X2 SE nevyrábí. Nikdo z výrobců MT si to dnes nevyrábí. Od iPhone až po Emgeton

Martin V.: TomToma jsem ignoroval, přeci jen ho mám koupeného na X1 a na X2 ne..  Grin Ale s tou Wifi se mi to už také povedlo.
Ideální byla náhoda typu "zapnutí WIFI a vypnutí displeje" - reset
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
figycom
Anonym
« Odpověď #37 v: 21. Leden 2010, 18:11 »

Možná proto že se na tom podílej konkurenční vyrobcí MT
 Lips sealed Shocked Smajlík
uložena
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 21. Leden 2010, 18:16 »

figycom™: "průser od HTC a teď od SE" - Ani X2 SE nevyrábí. Nikdo z výrobců MT si to dnes nevyrábí. Od iPhone až po Emgeton

Martin V.: TomToma jsem ignoroval, přeci jen ho mám koupeného na X1 a na X2 ne..  Grin Ale s tou Wifi se mi to už také povedlo.
Ideální byla náhoda typu "zapnutí WIFI a vypnutí displeje" - reset

Přesně, ta WIFI, nezvládne rychlou reakci na zapnutí a vypnutí, tím myslím, třeba zapnout a za 15 sekund vypnout a neví si rady. Telefon tuhne, ale při i zcela jiných věcech, chroustá při otvírání stránky v IE a není schopen při tom přejít na standby. Teď jsem stáhl přes Operu Mobile Operu Mini 5 a ve třetině instalace telefon opět zatuhl.

Nejsem schopen dělat ani ze 30% procent to co jsem běžně dělal na X1, v pozadí stahoval maily a RSS a prohlížel web, tohle X2 absolutně nerozdýchá.

Za chvilku asi zkusím další Master Reset a vypadá to na průměr MR/den. Zoufalé..... Undecided
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 21. Leden 2010, 18:37 »

No vono taky 528Mhz už není tak omračujících jako před dvěma lety. Stejně jako PC běžící na Dual Core 2.0Ghz už je taky out of range.  Grin. Ale nebudu dělat unáhlené závěry,
Tak pravě sem sosol jedno video v HD a frčí jak vítr na WMP Shocked
Jen by mě zajímalo to HD video, když X1 se stejným procákem si ani neškrtlo na DVD kvalitě...720x576. A že by X2 zvládla 1920x1080? To né, to snad je na Nobelovku! Krom toho Full HD filmík má asi 20GB. Že bý páníček měl už Sandiska 32GB?  Mrknutí
« Poslední úprava: 21. Leden 2010, 18:40 od MIKE-BIKER » uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 v: 21. Leden 2010, 18:40 »

Tak předešlý příspěvek si beru trochu osobně  Grin

Ne, ale vážně. Je jasné, že to je nedoladěný firmware a podlé mého názoru netřeba dále rozmazávat profláknuté. Prostě se to ví, a psát 20 příspěvků o tom, že zase hrůza, zase reset, o tom to není. Holt, historie se opakuje, můžeme jen čekat až se R1AD006 lokalizuje do CZ a že přinese kýženou stabilitu. Mimo to můžeme akorát nadávat a nic se tím nespraví, není to dobré pro SE, ale kdo čeká s očekáváním na X2, tak ať si raději počká až bude nový FW.
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 21. Leden 2010, 18:52 »

No Martine nevím nevím. Jsi velký obhájce SE, ale realita je poslední dobou zoufalá. Dělají jeden kopanec za druhým. Nechci se tě nijak dotknout, ale recenzi na X2 v Mobilitách jsi vcelku vychválil a teď píšeš, že všichni víme, že se tento telefon nepovedl.

Píšu tady věci kriticky hlavně proto, aby potenciální zákazníci věděli do čeho jdou a případně neutratili balík peněz za něco co nechodí.

Btw. nedokážu si představit kdyby tento ubastlený model výrobce dodal někdy v půlce listopadu jak sliboval, to by bylo jak s P990, ta taky s prvními revizemi skoro nešla spustit. Zkouška trpělivosti na desátou Grin
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #42 v: 21. Leden 2010, 18:56 »

Já si stojím za tím co jsem napsal. Neřekl jsem, že se telefon nepovedl, ale že je v telefonu prvotní firmware, který měl být ještě ve vázi testování a dodán na trh tak za měsíc. To neznamená že se telefon nepovedl. Telefon je to suprový, mašina, u které vylepšili koncept X1, jen má ze začátku mušky ve FW, stejné měla X1, se stejnými se potýkali někteří u Satia, i u P990i jak píšeš. Prostě nic nového pod sluncem
« Poslední úprava: 21. Leden 2010, 19:00 od MartinChroust » uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
VaRo
Anonym
« Odpověď #43 v: 21. Leden 2010, 21:25 »

Pánové, kamarádi-pionýři, za ta vulgární slova začnou lítat banány... tak bacha... budu čuba baskervislká, kamarád-nekamarád.
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 21. Leden 2010, 21:35 »

Zastávám názor Martina Chrousta a plně se pod něj podepisuji. X2 není špatný telefon. Má jen velmi ranný  a neodladěný firmware. Měl jsem spoustu modelů od SE a prakticky každý z nich jsem si pořídil hned po uvedení na trh. Ať se jednalo o P800, P910, P990, P1i, X1, X2 pokaždé se odehrávalo totéž, první firmwary byly hodně nevychytané. Stejně jako teď u X2. Odsuzovat proto tento vynikající telefon se mi prostě nelíbi, dejte mu šanci. Počkejte s rozsudkem až SE vydá nový fw.

PS: opravdu kritická situace byla u P990, tam totiž ani nejnovější fw příliš nepomohl. Neskutečně poddimenzovanou RAM prostě nezachrání ani svěcená voda a telefon byl pro práci nepoužitelný. Ale to je na jinou debatu, bývalí uživatelé P990 nostalgicky vzpomenou a Vy ostatní buďte rádi, že se Vám tento model vyhnul.

X2 je jiný případ, hardwarově nemá chybu (dokonalé zpracování, opravdu luxusní dojem), celek bohužel kazí firmware, který se snad co nevidět zlepší.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 14
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 17 dotazů.