SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 09:02

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC
Strana: 1 ... 11 12 [13] 14
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC  (Zobrazeno 55370 x)
SikoEricsson
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S Pure White R2D-4.0.2.A.0.62/ 2.3.4 GENERIC CE1
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
« Odpověď #180 v: 23. Únor 2010, 19:48 »

ja len dufam ze z toho marca kedy ma vyjst poriadny update nebude  maj ... zatial sa tak nejak trapime spolu :-) hardwarovo mi uplne vyhovuje , tak zato jej davam sancu , keby bolo nieco podobe od inej firmy uz lexi xperia prec  Angry
Update MR1 bude dostupný od 13-tého tyždna.
« Poslední úprava: 24. Únor 2010, 19:45 od SikoEricsson » uložena
Kolda.o
Uživatel
***
Telefon: Xperia ARC a par dalsich SE
Příspěvků: 580



Zobrazit profil
« Odpověď #181 v: 27. Únor 2010, 18:26 »

tak vam porad sleduji ruzne inzerce a jakto, ze kdyz je X2 tak spatna tak se ji nikdo nechcete zbavit Smajlík
Nasel jsem aktualne jeden jediny inzerat !!!
uložena

SE P900 -> SE P910 -> SE M600 -> SE P990 -> SE P1i -> XDA Orbit WM6 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> SE X2 / HTC HD2 -> SE X2 / SE X10 white -> SGS / SE X10 white -> X12
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #182 v: 27. Únor 2010, 18:51 »

Kolda.o: a co třeba že by to bylo špatnýma prodejema a negativní reklamou? Mrknutí X2 se neprodalo zas tak moc, oproti X1 za stejnou dobu
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
SquirrelCZE
Uživatel
***
Telefon: Xperia X2
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #183 v: 27. Únor 2010, 19:05 »

lidi nechci kecat, ale od te doby co jsem do x2 nainstaloval nejaktualnejsi verzi .NET Framework beha docela svizne (tuk tuk tuk) a uz za tech 5 hodiny pouzivani jde znat rapidni zrychleni, mam to jen par hodin nicmene uvidime po delsim testovani Smajlík
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #184 v: 27. Únor 2010, 19:08 »

SquirrelCZE: jenže to je pouze prostředí, urychlí to jen aplikace které v tom běží. A to rozhodně sám OS o sobě není. Samotný základ (tj. jak to je po koupi) běží i bez toho. A instalací jakékoliv verze se to neurychlí
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
SquirrelCZE
Uživatel
***
Telefon: Xperia X2
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #185 v: 27. Únor 2010, 19:53 »

takhle, je mozne ze mas pravdu, ovsem ja ted vidim ze ten mobil je plinulejsi (zatim) coz je pro mne hlavni, to jak je to zpusobeno budu resit az pozdeji:)
uložena
Kosabek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Satio U1 black SDM 16GB
Příspěvků: 335



Zobrazit profil
« Odpověď #186 v: 27. Únor 2010, 21:09 »

tak vam porad sleduji ruzne inzerce a jakto, ze kdyz je X2 tak spatna tak se ji nikdo nechcete zbavit Smajlík
Nasel jsem aktualne jeden jediny inzerat !!!


Momentálně jsou na Aukru samé X1 ale v týdnu tam byly tři X2.
uložena

Motorola D160,D520,AMIO,2x m3888,Alcatel one touch 302,501,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,MMR-70,HPM-70,HPM-77,HBH-GV435a,M2-8GB,SDM-16GB,IAC-25,IDC-22,CLA-60,MPS-60,MBS-100,CDS- 65,CDS-75,SBH-600,2x SE 108i Čedar,Samsung GT 5570 Galaxi mini,2x Samsung Galaxi S I9000.
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #187 v: 28. Únor 2010, 09:22 »

K .NET: dalo by se to vysvětlit asi jen tím, že máš spuštěnou nějakou aplikaci běžící na .NET. Jinak .NET se dá přirovnat k Javě (platformě Java, ne jazyku Java). Koneckonců, .NET s C# prý mají v Javě (platformě i jazyku) nemalou inspiraci.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
SquirrelCZE
Uživatel
***
Telefon: Xperia X2
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #188 v: 28. Únor 2010, 10:57 »

jako, finale je opravdu to co se reklo predtim, .NET mi zlepsil jen chod aplikaci, nicmene i to je prijemne Smajlík
uložena
faraonsvk
Uživatel
***
Telefon: Touch Pro , Xperia 2
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #189 v: 01. Březen 2010, 15:50 »

Tak po viac ako tyzdnovom pouzivani docela intenzivnom nasledovne skusenosti :  Odinstaloval som vsetko co sa mi nezdalo potrebne .... nainstaloval Resco Contact , nainstaloval program na automaticke zamykanie , aby som pouzival dialer co sa objavy ked je telefon locknuty. Pouzivam standardny windows home screen s pluginmy ktore potrebujem , nepouzivam panely (vsetky som odinstaloval) a telefon docela slape... co som celkom prekvapeny ... samozrejme nejaky ten reset raz za par dni sa stane , ale myslim ze je to aj tym ze dost programov som tam uz hodil a potom odinstaloval a teraz robia trocha problemy. Mam v plane hard reset a instalaciu len toho co naozaj pouzivam, tym by sa mal chod este zlepsit. Jedina vada ktoru nedokazem odstranit je , ze sms sa pise vaaazne spomalene :-) ale to sa da prezit. takze suma sumarum ... nakoniec som docela spokojny ... po dalsi update vydrzim. Mam taky pocit ze v terajsom stave sa da porovnat s HTC touch Pro s prvym oficilanym softom ktory tam bol. p.s. ak ma niekdo zaujem viem o jednej X2 na predaj ... kupil kamarat ale netusil do coho ide :-) nevie instalovat programi nevie nic ... takze predava
uložena
AlesU
Anonym
« Odpověď #190 v: 01. Březen 2010, 15:54 »

Jake Pluginy pouzivate? Pro inspiraci  Mrknutí
uložena
SquirrelCZE
Uživatel
***
Telefon: Xperia X2
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #191 v: 01. Březen 2010, 17:36 »

faraonsvk: muzes prosim pro mne neco udelat? Smajlík zkus nejak dostat na forum list programu v "Odebrat programy", premyslim ze to taky udelam ovsem nejsem si jistej co vse muzu smazat... a podle tveho listu pak nebude problem Smajlík
uložena
faraonsvk
Uživatel
***
Telefon: Touch Pro , Xperia 2
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #192 v: 01. Březen 2010, 18:46 »

pluginy .... spb pocket plus ,  plugin co je spolu s resco contact (ten je vazne vydareny), spb phone suite hlavne kvoli profilom (profili v resco plugine niesu dobre) a upozorneniu na zmeskane hovory a sms (kazdych 5 minut zapipa). Spb phone suite je schovany v spb pocket plus.   spb diary na zobrazenie apointments na today. pocket informat pouzivam ako program na apointments funguje super s spb diary.
Ak niekdo planuje pouzivat auto lock , tak po vsetkych co som vyskusal jediny bezproblemovy a najednoduchsi je LOCKDEVICE .... funguje totiz nejako rezidentne  aj ked je telefon vypnuty .... proste idealny ostatne, nesli spolahlivo , pretoze lockly az ked telefon isiel wake up ...


Na prehravanie hudby je bezkonkurencny Pocket player
este mam na today uplne navrchu maly pasik ktory ukazuje stav baterie .... uuuplne idealna vec :-) vola sa to  Vista Battery Gauge

programy zostali

hry experiment a xtrakt
sony ericson extra fonts
SE start menu landscape
SE flasch deployment
SEUS ltk7015 fix
SE email signature (vyhodim dnes alebo zajtra )
SEUS Symselector to bude zrejme na update nieco ...
Myriad Java

p.s co som nedoriesil su softwareove klavesi neviem zmenit ich funkcnost .... aj sa mi to trocha podarilo cez registri ale po chvili sa to vratilo do povodneho stavu ak ma niekdo radu ako na to budem rad ....

tak asi vsetko .... dufam ze to niekomu pomoze ... 
« Poslední úprava: 02. Březen 2010, 07:05 od faraonsvk » uložena
Kosabek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Satio U1 black SDM 16GB
Příspěvků: 335



Zobrazit profil
« Odpověď #193 v: 08. Duben 2010, 21:12 »

Cena X2 klesla mate radost.                  http://obchod.sonyericsson.cz/sony-ericsson-xperia-x2-stereo-bth-headset-ds205-zdarma#utm_source=obchod-se&utm_medium=banner&utm_campaign=xperia-x2-bth-h
uložena

Motorola D160,D520,AMIO,2x m3888,Alcatel one touch 302,501,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,MMR-70,HPM-70,HPM-77,HBH-GV435a,M2-8GB,SDM-16GB,IAC-25,IDC-22,CLA-60,MPS-60,MBS-100,CDS- 65,CDS-75,SBH-600,2x SE 108i Čedar,Samsung GT 5570 Galaxi mini,2x Samsung Galaxi S I9000.
Biges
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTC Kaiser, SE Satio
Příspěvků: 56



Zobrazit profil
« Odpověď #194 v: 11. Duben 2010, 19:15 »


Já si koupil málo používaný X2 od nespokojené majitelky za 8K. A ještě ten den mi chcípnul, k tomu viklající se roh, nehomogenita podsvícení a další drobné nedostatky, takže putoval obratem prodejci, který ho obratem poslal do autorizovaného servisu, který ho pak pošle zase prodejci, který ho pošle mně. Protože politika S-E je bizarní a neumožňuje posílat telefony PŘÍMO do servisu.

Heh, chudák majitelka si myslela, že si koupí telefon od renomované společnosti, navíc za nějaké těžké prachy, a on jí bude fungovat! Nepochopila, že si koupila věc, která jí bude jakž-takž fungovat až po třetím červnovém updatu :-D Tak jsem jí řekl, ať se drží svého S-E C905 a je šťastná, že ho má.

Já jsem naproti tomu hračička, z HTC Kaiseru jsem zvyklý si s telefony hrát a přizpůsobovat si je. A tyhle problémy jsem očekával.

Naneštěstí, jak už tu někdo psal, není moc z čeho vybírat. Přístrojů s WM je čím dál méně, navíc ty nové často mají jen minimum hardwarových tlačítek, postrádají joystick, popřípadě mají další nedostatky (zkoušel jsem i Samsung B7610). HTC je toho zářným příkladem, navíc má tragické integrované foťáky, ještě bez přisvětlení.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 11 12 [13] 14
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.