SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 09:49

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC
Strana: 1 ... 10 11 [12] 13 14
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC  (Zobrazeno 55934 x)
faraonsvk
Uživatel
***
Telefon: Touch Pro , Xperia 2
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #165 v: 15. Únor 2010, 08:58 »

Neviete poradit ako tam mam hodit ten firmware z rapidgsm ? nejako nato nemozem prist  Undecided
uložena
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #166 v: 15. Únor 2010, 11:55 »

Je to exe soubor ne? Takže stáhnout spustit v PC a řídit s tím co je na obrazovce. Připojit Xperii a mít tuším spuštěné Centrum zařízení Windows Mobile .....
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
faraonsvk
Uživatel
***
Telefon: Touch Pro , Xperia 2
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #167 v: 15. Únor 2010, 14:45 »

je to exe , ale zrejme len samorozbalovaci archiv , ta druha cast je normalne rar ... takze ked to sustim tak to akurat rozbali a vysledkom je jeden subor.  Angry
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #168 v: 15. Únor 2010, 18:39 »

Problém je, že se jedná o soubor s příponou .software... nevím o žádném flashovacím programu pro X2, kde by šlo vložit soubor s ROM. SEUS je nastaven implicitně na stahnutí ROMky z netu. Říkal jsem si, že jediné řešení by bylo najít v tempech romku co si automaticky stáhl a přepsat ji romkou, kterou chci flashovat. Jenže se mi nepodařilo najít umístění kam ji SEUS stahuje.

Kdyby měl někdo tip, budu rád když se ozvete. Případně pokud někdo ví jak na alternativní způsob flashe...
uložena
faraonsvk
Uživatel
***
Telefon: Touch Pro , Xperia 2
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #169 v: 15. Únor 2010, 19:48 »

existuje soft od sony ericsonu pre predajcov , ktorym mozu hodit novy firmware ... mam ho stiahnuty , ale treba tam zadat meno a heslo aby to fungovalo, takze predpokladam ze tym by to slo ... Sony ericsson update service PRO  http://www.sonyericsson.com/retailsupport/update_service/download.aspx?locale=cz-cs  mozno cez to by to slo ...
uložena
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #170 v: 15. Únor 2010, 20:42 »

Faraóne a kde přijdeš k heslu a jménu? Mrknutí
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #171 v: 15. Únor 2010, 20:47 »

SEUS Pro má jen výhodu dřívějších updatů, jméno a heslo ti dá Sony Ericsson Support, ale musíš být regnutý a vedený jako prodejce. Docela pakárna a mě to trvalo asi měsíc, než se to aktivovalo v zahraničí... Sad
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #172 v: 15. Únor 2010, 21:14 »

Je tedy vůbec možné flashnout X2 jinak nez pres SEUS??? Rad bych vyzkousel eng ROM maji totiz uz R1AD, která sice bude řešit byť jen minoritní chybky, ale každá náprava dobrá.

A propos, nemá někda changelist co vše řeší R1AD oproti předchozí romce? Vím jen o novém dialeru (má stejné fce=stále žádné videohovory), ale trochu lepší a pro prsty přívětivější ovládání.
uložena
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #173 v: 15. Únor 2010, 23:46 »

Přes SEUS by ti to stejně pustilo jen oficiální CZ verzi. Takže čekat na odemknutí... Mrknutí.
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
ozzy
Uživatel
***
Telefon: Xperia X2
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #174 v: 19. Únor 2010, 10:17 »

No takže pro mě X2 taky zklamání, mám ji už 14 dní a fakt mě moc netěší - především je to tou ROMkou.
Co se týče přehození ROMky, jsem na tom stejně jako všichni ostatním - mám ROMky z RapidGSM s příponou "software" a neumím je tam dostat. Update přes SEUS se mi zdaří, pak najdu v adresáři ten soubor, který stáhl SEUS, přehodím ho za soubor stažený z RapidGSM a zkusím znovu update a vždycky mi to spadne. Todle je způsob, kterým jsem to dělal u X1, ale u X2 mi bohužel nefunguje. Království za funkční flash postup Smajlík
uložena
faraonsvk
Uživatel
***
Telefon: Touch Pro , Xperia 2
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #175 v: 19. Únor 2010, 15:44 »

ja len dufam ze z toho marca kedy ma vyjst poriadny update nebude  maj ... zatial sa tak nejak trapime spolu :-) hardwarovo mi uplne vyhovuje , tak zato jej davam sancu , keby bolo nieco podobe od inej firmy uz lexi xperia prec  Angry
uložena
AlesU
Anonym
« Odpověď #176 v: 21. Únor 2010, 22:47 »

Tak jsem se uz ale nastval..
Ze nefugnuje GPS jak ma, to bych jeste prekousl, pouzivam Garmina..
Ze se obcas nedetekuje pametovka, to se da taky prezit..
Ze MMS prijdou az kdyz zapnu displej, to zvladam taky..
Ze SMS zazvoni a zavibruje, ale uz nerozsviti displej, to jsem taky prekousl..
Ze se telefon seka, to mu odpoustim..

Tohle by vyresila nova ROMka..

Ze se mi uvolnila horni cast telefonu, ta s diplejem, to bych mozna taky jeste nejak zvladl..

Ale tresnicka na dortu je, ze se obcas telefon zblazni a pri hovoru druhe strane prd rozumim. Oni me slasi krasne..ja vsak slysim jako by mu vypadaval siganl, hlas je roztristeny.. Musim telefon restratovat a zas to jede jak ma.. Tohle teda nezvladam..
X2 pujde behem tydne na reklamaci!!!!
uložena
andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #177 v: 23. Únor 2010, 12:39 »

Prisiel som na zaujimave zistenie co sa tyka citlivosti displeya. A to !!,  ze ked som si nan nahodil ochrannu foliu, (nic specialne obycajny univerzal za 1,75€ tak sa mi zazracne zlepsilo dotykove ovladanie a to aj v rohoch displeya..  Tak tomu fakt nerozumiem, asi to bude rozlozenim tlaku na väčšiu plochu, alebo niečim iným. Mate niekto podobnú skusenost???.. Cuus
uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #178 v: 23. Únor 2010, 15:48 »

To mi přijde dost zvláštní. O rozložení tlaku nemůže být ani řeč, protože ta fólie přeci nic neváží, nemá se pod co nacucnout (u X1 pod roh, X2 nikam).
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #179 v: 23. Únor 2010, 17:30 »

....myslím tým, že tá fólia ma nejakú hrúbku a aj pevnosť (ak chcete tuhosť ako napríklad doska s priehybom) a tým aj pri pritlačení sa prenáša na trochu väčšiu plochu ako keď tlačíš iba na samotný displej je to síce iba o trochu viac ale aj to môže mať vplyv. Treba to skúsiť a potom sa uvidí mne to ide po nainštalovaniu fólie lepšie ako pre tým keď tam nebola... tak nejak.   Mrknutí
uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 10 11 [12] 13 14
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 17 dotazů.