SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 13:59

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Alternativní kryty na X1
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Alternativní kryty na X1  (Zobrazeno 3592 x)
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« v: 11. Leden 2010, 19:02 »

Ahoj všem,

nemá tady náhodou někdo zkušenost s kryty na X1 od výrobce Brando (viz. odkazy níže). Jak dalece jsou kryty vzhledově stejné jako ty originální? Jak je to s jejich kvalitou provedení a třeba kvalitou kloubů?

Díky za odpovědi!

Odkazy:
http://mobile.brando.com/sony-ericsson-xperia-x1-replacement-housing-black_p04008c0670d088.html

http://mobile.brando.com/sony-ericsson-xperia-x1-replacement-housing-silver_p04092c0670d088.html
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 11. Leden 2010, 19:48 »

Brando je sice Čína, ale dost věcí má v pohodě. Tyto kryty ale ne. Mají dost velkou vůli, klávesnice se nedá složit... Je to taková dost zvláštní stavebnice.
Jinak, jaké klouby máš na mysli?
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 12. Leden 2010, 08:25 »

Díky za odpověď. Měl jsem na mysli né přímo klouby jako takové (ty ani X1 nemá), ale elementy výsuvného mechanismu. Obě části mé X1 mají totiž docela vůli. Jaké kryty bys tedy doporučil? Za kolik se dají koupit originální?
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 12. Leden 2010, 08:49 »

Tak, já mám na své X1 kdyty od Branda, výtku mám ke kvalitě zadní krytu, který se za pár dní na jednom místě održel "na železo", jinak si nemůžu stěžovat. Hlavní je, že kryty nepraskají (předtím jsem měl 2x stříbrné oficiální a na obou byla prasklina).
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 12. Leden 2010, 10:32 »

MartinChroust: od února vyrobené kousky také nepraskají
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 12. Leden 2010, 19:21 »

A kde se daji originalni kryty zakoupit? Cerna barva X1 me uz trochu omrzela a rad bych zkusil stribrnou, takze se rozhlicim co a kde koupit.

uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 13. Leden 2010, 10:21 »

jj, věřím, že už ty kryty delší dobu nepraskají, to by si Sony Ericsson na triko nevzal. Celkové překrytování na stříbrnou barvu originálních krytů si myslím, že vyjde velmi draho. V servise jsem dal okolo 1500 za vyměnění boční lišty a předního krytu...
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
VaRo
Anonym
« Odpověď #7 v: 13. Leden 2010, 10:53 »

Ale praskaj, Martine, buď v klidu. Už 3.kryt (od března 2009) a opět prasklinka (od čočky foťáku ke startovacímu tlačítku). Začnu řešit, až sleze sníh... budou mít ze mě v servise určitě radost, už 4. kryt (dovozka = díly pro záruční servis platěj sami). Za chvíli budou s mou X1-kou v červených číslech, pokud už nejsou (ještě koupěj pár krytů)...
uložena
faldicek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTC Desire HD
Příspěvků: 83



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 14. Leden 2010, 21:02 »

Teď přesně nevím jak to je, ale nemáš při čtvrté závadě už nárok na vrácení peněz?
uložena

Moje extelefony: Motorola M3888, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3100, SonyEricsson K750i, SonyEricsson K810i, SonyEricson X1 Xperia
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Alternativní kryty na X1
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.