SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:19

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Mapy a navigace pro Satio
Strana: 1 ... 4 5 [6]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Mapy a navigace pro Satio  (Zobrazeno 42066 x)
Ryky
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Honor Magic 5 Pro,Honor 50,Xiaomi Poco F2 Pro,Honor 10,Xperia Z, Xperia Ray, W900i, Satio, C905, D750/W800, Siemens: C45, A52, M55, S65, Motorola T2288r
Příspěvků: 77



Zobrazit profil
« Odpověď #75 v: 10. Červenec 2010, 01:11 »

Taky používam Sygic a měl sem problemy se spojením s GPS..niže zkopíruju návody které by měly pomoci :
1.v nastaveních polohy na mobile si můzes urcit spůsoby, kterymi je poloha urcovana. nastav v mobile poskytovane sití a integrovane. a v sygicu dej definuj a hned tam bude napsane "integrovane" tak to tak nechaj. potom zas zvol integrovane co pise v app.a uz by to mělo jít v pohode.pokud ne tak:
2.řešení: Zapni nejdriv program gps data (menu > sluzby urcujci polohu) a az se ti tam gps chyti (muze to trvat nekolik minut) tak teprve zapni sygic a melo by to jit..
..mě třeba pomohlo i po tomhle všem ještě přeinstalovat a zanechat data a po znovu zapnutí si našel Sygic sam GPS signal...
uložena
Croog
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Pro
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #76 v: 07. Srpen 2010, 10:45 »

Ahoj, plánuji koupi Vivaz Pro a jednou z nejzásadnějších kritérií je správná funkce SmartComGPS.
Používá tuto aplikaci někdo na dotykovém symbianu?
Zajímá mě, zda je app stabilní a jak se používá. Na mém S60v3 používám velké množství klávesových zkratek (pro náhled celé mapy, přepínání mezi obrazovkami, skrývání waypointů..). Lze toto nějak dělat i na dotykovce nebo se pro všechno musí prolézat menu?
Umí se aplikace bez problémů překlápět?
U smartcomu platí, že si lze vybrat mezi interní a externí GPS. To doufám, zůstalo zachováno, protože bych rád pro dlouhodobé zaznamenávání trasy rád používal GPS externí..

Další dotazy:
Lze používat GPS současně pro více aplikací jako na Androidu?
Jaké používáte na vivaz držáky do auta?

díky

« Poslední úprava: 07. Srpen 2010, 10:48 od Croog » uložena
Croog
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Pro
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #77 v: 10. Srpen 2010, 09:56 »

Tak jsem si Vivaze koupil a SmartComGPS se nespojí s interní GPS.   Undecided Neznáte někdo nějaký trik jak na to? Ikona GPS svítí pořád modře a nevypadá to, že by se telefon jakkoliv snažil vyhledat satelity. Škoda, že tu není pořádná uživatelská základna a nebyl jsem to schopen zjistit před koupí...
uložena
Pekony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
Příspěvků: 579



Zobrazit profil
« Odpověď #78 v: 10. Srpen 2010, 11:59 »

Tak nejprve zkus zafixovat satelity přes tu originál aplikaci s názvem Poloha a až poté spust ony mapy. První načtení většinou trvá déle.
uložena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
ROFUS
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X10+16GB iPhone 3G 16GB WHITE iPhone 3GS 16GB BLACK SE R800 PLAY 8GB
Příspěvků: 75



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #79 v: 10. Srpen 2010, 13:06 »

nebo si nainstaluj Ndrive ta s tim problem nema :-D
uložena

ROFUS je Ďábluv kamarád
Croog
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Pro
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #80 v: 10. Srpen 2010, 13:43 »

Ani jedna rada nepomůže, ale teď jsem k mému značnému překvapení našel stránky, které se prodejem tohoto programu a jeho supportem dále zabývají. :-o
http://smartcomgps.gpswildmap.com/
To zírám, myslel jsem, že už je ten program nadobro mrtvý. Jsou tam nějaké instrukce, které by mohli zabrat, tak tomu dám ještě šanci.
uložena
Croog
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Pro
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #81 v: 19. Srpen 2010, 11:41 »

Tak smartcom s interní GPS ve vivazu opravdu jede. Smajlík Zkoušel jsem si instalačku certifikovat sám, ale pomohlo nakonec opravdu jenom to, až jsem ji poslal na jejich support a oni mi vrátili verzi která funguje. Teď je jenom donutit, ať trochu předělají ovládání na dotykovém symbianu, páč teď je to opravdu hrůza. Smajlík
uložena
Dzigy
Uživatel
***
Telefon: SE satio
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #82 v: 07. Září 2010, 09:57 »

Cau lidi..mam problem se spustenim navigace v mem Satiu..a to takova:Najedu na GPS data,pise to:hledaji se GPS pristroje,pak pocitaji se data GPS,pak najedu na poloha,tam to pise ceka se na GPS a pak dam stav satelitu,nacita se a okamzite to preblikne na ..ZADNA DATA SATELITU NEJSOU DOSTUPNA!!Predtim mi to normalne zacalo hledat satelity a pak jsem rozjel navigaci v pohode ted to nejde..poradte nekdo prosim co s tim.Nevim si rady diky!!
uložena
koty88
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Satio black
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #83 v: 17. Září 2010, 09:34 »

Zdraviim  Smajlík !!! moc rad se s vama podelim o to, co jsem shanel buhvi jak dlouho .. OVI MAPY do Satia ..  Tak zde davam odkaz .. je to 100% funkcni, sam to ted pouzivam a bez chyby !!!
http://www.4allmobile.eu/viewtopic.php?f=26&t=31433&p=145586
uložena
Ynas
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #84 v: 18. Září 2010, 17:28 »

Čau nejde mi pořád i po všech tech navodech Sygic. Děkuji za radu
uložena
samuelll
Uživatel
***
Telefon: Vivaz
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #85 v: 18. Září 2010, 18:20 »

vysvetli mi naco pises ze ti to nejde do dvoch tem?  Angry
si myslis ze ti to pomoze? alebo ze tym nieco urychlis?
uložena
underbiker
Uživatel
***
Příspěvků: 40



Zobrazit profil
« Odpověď #86 v: 02. Leden 2011, 22:31 »

podle toho navodu na www.4allmobile.eu mi to nejde zaseknu se u bodu 8. Pise mi to neco s Private Key tak nevim...
uložena

T230i, K500i, K700i, W810i, K850i 4GB M2, C905 8GB M2, W995 8GB M2, Satio 16GB
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #87 v: 04. Leden 2011, 14:46 »

Nechapem akeho kroku, daj sem citaciu toho kroku, ktory ti zlyhava a samozrejme o aky program sa jedna.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 4 5 [6]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Mapy a navigace pro Satio
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.