SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson XPERIA X2
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Testujeme Sony Ericsson XPERIA X2  (Zobrazeno 25813 x)
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« v: 21. Prosinec 2009, 08:01 »

Již nějakou dobu testuji Sony Ericsson XPERIA X2, očekávaný model, který se dostane do prodeje pravděpodobně v ledu roku příštího. Obdivuji pohodlnou klávesnici, větší displej nebo kvalitní konstrukci. Recenzi očekávejte někdy v povánoční době, zatím můžete svůj čas vyplnit pokládáním dotazů, na které skusím odpovědět v co nejkratší době
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Zbyszek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X2
Příspěvků: 66



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 21. Prosinec 2009, 15:27 »

Dobrý den, model X2 je určitě lepší ve všech oblastech než X1. Ale provedené změny u X2 jsou až takové zásadní, že se vyplatí počkat na ni a zaplatit o 1/3 více? Jsem potencionální zájemce jenom nevím kterou. Mrknutí
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 21. Prosinec 2009, 16:16 »

Tak u X2ky se hodně vylepšovalo, má větší displej, kvalitnější kryty, lepší klávesnici, WM 6.5, 8 Mpix foťák, ale na druhou stranu. Pokud si koupíte X1, budete na ni dávat pozor aby jste ji nepodřel, můžete do ní neoficiální cestou dohrát "uvařené" WM 6.5 ROM, takže je to vaše volba. V recenzi se určitě zaměřím na obsáhlejší srovnání obou XPERIí, používal jsem před Satiem X1, takže opravdu mám zkušenosti na to, abych je mohl objektivně porovnat.
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 21. Prosinec 2009, 23:01 »

Slyšel jsem, že X2 je rychlejší než X1 a také má jeden z nejlepších Java benchmarků. jak to vidíš ty, Martine?
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 24. Prosinec 2009, 02:48 »

Rád bych viděl pár testovacích fotografií. 8mpix, je lákadlo, ale jak známo v rozlišení to není. X1 nefotí nijak zázračně (oproti např. slušné P1i). Takže výborný foťák by pro mne byl argument k upgrade. Díky moc!
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 27. Prosinec 2009, 13:31 »

Tak snímky jsou takové normální, nic extra od nich nečekejte, na Satio X2ka po fotografické stránce nemá. Musím však ocenit výborné makro a kvalitní blesk, který osvětlí malou místnost nebo celý objekt při focení z blízky. Stejně dobře se fotí i text.
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 27. Prosinec 2009, 15:11 »

A jakpak to máme s klávesnicí? Opravdu to má klávesy a ne čudlíky?Smajlík
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 27. Prosinec 2009, 15:28 »

Klávesnice je parádní, vidím to jako jedno z největších plus celého přístroje. U Satia jsem si zvykl na softwarovou klávesnici po několika dnech, u X2 jsem si na QWERTY zvykl po pár minutách. Pokud bude SE pokračovat v dalších podobných zařízeních, budu se přimlouvat za podobně vyřešenou klávesnici.
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Zbyszek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X2
Příspěvků: 66



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 29. Prosinec 2009, 12:25 »

Zdravím, recenze pro X2 jsem přečetl jedním dechem. Přesto chci se zeptat: 1 – jaké X2 podporuje Bluetooth profily krom již zmiňovaného profilu A2DP, 2 - podpora Javy (spuštěno více Java aplikací najednou), 3 – citlivost Wi-Fi, 4 – podpora rádia...není? (ne všude je 3G síť)
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 29. Prosinec 2009, 13:20 »

ad 1) X2 podporuje profily A2DP, HSP, HFP, PAN, OPP, AVRCP, PBAP, SPP, WATCH
ad 2) podařilo se mi spustit tři java hry a pak jsem mezi nimi přepínal
ad 3) když mám na notebooku plný signál, telefon ukazoval 3-4  čárky, takže si myslím, že i to je vcelku slušné
ad 4) rádio jsem v nabídce nenalezl
« Poslední úprava: 29. Prosinec 2009, 13:41 od MartinChroust » uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
chemer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: T10s -> J70 -> K700i -> K800i -> P1i -> X1 -> K800i
Příspěvků: 42



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 29. Prosinec 2009, 13:43 »

To rádio mě taky zajímalo - takže X2 a X10 bez rádia. Docela by mě zajímla důvod Huh
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 29. Prosinec 2009, 14:03 »

Tak nevím no, já sám jsem rádio v mobilu tak minimálně 2 roky neposlouchal, vše co poslouchám si poustím z paměťovky, když už rádiu poslouchám tak v autě. Jinak si postačím s přehrávačem v telefonu. Řekl bych, že rádio teď není hojně používaná funkce, tak asi proto chybí
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Kolda.o
Uživatel
***
Telefon: Xperia ARC a par dalsich SE
Příspěvků: 580



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 29. Prosinec 2009, 20:16 »

no ja si spis myslim ze tu jde o koncesionarske a autorske poplatky - ono nakoupit do firmy par Xperii a za kazdou platit koncesionarsky poplatek ...... fuha bohuzel tenhle nesmysl funguje po celem svete :-(
uložena

SE P900 -> SE P910 -> SE M600 -> SE P990 -> SE P1i -> XDA Orbit WM6 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> SE X2 / HTC HD2 -> SE X2 / SE X10 white -> SGS / SE X10 white -> X12
sanysek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: d460 - T68i - Z600 - XPERIA
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 07. Leden 2010, 12:25 »

jak je na tom baterka a vseobecne vydrz telefonu...
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 07. Leden 2010, 12:54 »

baterka vydržela 4,5 hodin hovoru v místě s polovičním signálem. Viděl bych to tedy i na 5,5 hodin hovoru.
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson XPERIA X2
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.