SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:12

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: fs je aktuální...
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: fs je aktuální...  (Zobrazeno 1828 x)
C3sTr
Uživatel
***
Telefon: SE W595, SE Xperia X10 Mini, SE Xperia NEO
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« v: 18. Prosinec 2009, 10:33 »

tak se objevil menší problém, chctěl jsem si upgradovat telefon pomocí seusu, ale prý je můj fw aktuální, tak jsem hledal na foru a našel, že to lze spravit když si vygeneruju CDA... tak jsem to udělal, nahrál daný xml soubor do tel pomocí a2uploadera no ale seus stejně píše stejnou chybu, nelze upgrade... a kontroloval jsem pak, zdali tam daný xml soubor zůstal...ale tel si ho asi nějakým způsobem smazal Sad taknevím cos tím
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #1 v: 18. Prosinec 2009, 11:01 »

Po jeho nahrání do founu přes a2uplouder musíš telefon ještě nastartovat, aby si načetl tebou provedenou změnu. Na displeji budeš mít určitý čas info "please wait" - při tom se zapisuje změna CDA/CDF. Po zapsání této změny se tebou vložený up-xml soubor skutečně smázne. Pak foun vypni a jdi s ním na SEUS a existuje-li vyšší verze firmu (pro tebou změněný region), měl bys dostat nabídku na aktualizaci.
uložena
C3sTr
Uživatel
***
Telefon: SE W595, SE Xperia X10 Mini, SE Xperia NEO
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 18. Prosinec 2009, 11:17 »

ano měl jsem tam hlášku please wait, ale seus neumožňuje ani znovu fw přehrát, nic ... navíc fw co tam mám teď, odpovídá C702, nemůže to být třeba tím?
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #3 v: 18. Prosinec 2009, 11:29 »

Vygeneroval sis nejspíš blbej xml soubor. Zkus mi písnout na ICQ, kouknem na to.
uložena
C3sTr
Uživatel
***
Telefon: SE W595, SE Xperia X10 Mini, SE Xperia NEO
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 18. Prosinec 2009, 13:16 »

Smajlík tak bylo to opravdu špatným xml souborem Smajlík už vše funguje jak má Smajlík díky
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: fs je aktuální...
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 17 dotazů.