SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:43

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K700i/S700i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: repráček S700i
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: repráček S700i  (Zobrazeno 4831 x)
F800
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia Ray
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« v: 28. Listopad 2009, 08:35 »

Zdravím, dostal se mi do sbírky Sony Ericsson S700i. Nějak zlobí repráček, zvuky se ozývají pouze, když telefon vyzvání nebo když je vybitá baterie. Pokud chci někomu volat, tak je hluchý. Stejně tak se nic neozve, když si chci přehrát něco v telefonu, třeba melodii. Podařilo se mi zprovoznit repráček úplně vyvoláním výchozího nastavení, ovšem telefon se vybil a chová se zase stejně, i když opět vyvolám výchozí nastavení. Počítám, že to bude spíše softwarového rázu. Další problém je, že pokažé při zapnutí telefonu je aktivní profil handsfree a nedá se to nijak zrušit, možná zanešený konakt  a to se jeví jako zapojené handsfree, nevím. Každopádně uvítám jakoukoliv radu či připomíku, S700i je prostě jinak úžasný telefon, který si i dneska zaslouží pozornost. Další věc je, zda by někdo neměl tip, kde by se daly sehnat originální kryty. Děkuji.
uložena
drearily
Uživatel
***
Telefon: se k700i
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 28. Listopad 2009, 12:08 »

Zdravím, dostal se mi do sbírky Sony Ericsson S700i. Nějak zlobí repráček, zvuky se ozývají pouze, když telefon vyzvání nebo když je vybitá baterie. Pokud chci někomu volat, tak je hluchý. Stejně tak se nic neozve, když si chci přehrát něco v telefonu, třeba melodii. Podařilo se mi zprovoznit repráček úplně vyvoláním výchozího nastavení, ovšem telefon se vybil a chová se zase stejně, i když opět vyvolám výchozí nastavení. Počítám, že to bude spíše softwarového rázu. Další problém je, že pokažé při zapnutí telefonu je aktivní profil handsfree a nedá se to nijak zrušit, možná zanešený konakt  a to se jeví jako zapojené handsfree, nevím. Každopádně uvítám jakoukoliv radu či připomíku, S700i je prostě jinak úžasný telefon, který si i dneska zaslouží pozornost. Další věc je, zda by někdo neměl tip, kde by se daly sehnat originální kryty. Děkuji.

Zdravím. Co se toho repráčku týče, zřejmě odhad v software bude správný, i s tím kontaktem. Origo krytů na K700i je na netu hodně. Nedávno skončila aukce na aukru, občas je vidím i na Odklepnuto.cz atd. Ale i e-shopy je mají, jen zadat hledání.
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 28. Listopad 2009, 12:17 »

To ze reprak nehraje bude zpusobeno tim handsfree.musis prijit na to cim to je zpusobeno(mozna HW,zkus zkontrolovat port znova i zevnitr..)
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
F800
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia Ray
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 28. Listopad 2009, 12:48 »

Děkuji Vám. Telefon jsem rozebral a znovu složil a vyvolal tovární nastavení a začal se chovat normálně. Ale vybil se, a začal to dělat znovu. Port jsem nějak zvlášť nezkoumal, ale zkusím se na to zaměřit. Jinak, co se týče těch krytů, tak se jedná o S700i a ten jsem na internetu popravdě nenašel... A o riginální asi už vůbec ne  Sad
« Poslední úprava: 28. Listopad 2009, 12:50 od F800 » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K700i/S700i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: repráček S700i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.