SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...
Strana: 1 2 3 [4] 5 6 ... 68
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...  (Zobrazeno 250337 x)
VaRo
Anonym
« Odpověď #45 v: 22. Listopad 2009, 20:45 »

jacktalking - ty seš mi ale ukrutně vytrvalej pionýr. Ty si meleš svou, já si melu svou a skutek utek.   Překvapuje mě, že mne jako známého pesimistu, co se novinek značky SE, někdo ještě dokáže trumfnout... a přeci jen si myslím, že to novej šéf SE bere za správnej konec, ať si říkáš, co chceš... . Uvidíme, kdo z nás měl pravdu, až tu X10-ka bude a začne se prodávat.
Šikovný pionýr vagas má strach z banána... Už fakt končím nebo si banána švihnu sám.
uložena
flai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i
Příspěvků: 224


Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 22. Listopad 2009, 20:54 »

Mno abych se taky pridal do diskuse tak podle me staci dat reklamu do TV ric tam par kladu napr. 4 palce display, 1Ghz processor, nejaky ty multimedia, androida,...
Vemte si treba satio ma reklamu a jakej je to trhak, precijen musite to lidem cpat pod nos, aby si toho vsimli (to je jak s tou televizi)... a jeste to "nacpat" operatorum. A pokud to nepokazej cenou tak maj vyhrano
uložena
Milan_C905
Uživatel
***
Telefon: C905, C702, K790i, K750i
Příspěvků: 132



Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 22. Listopad 2009, 21:16 »

kdo prodává telefony tak ví, že vlastnictví telefonu je také o PRESTYŽI !!! Proto si lidi kupujou to co nepotřebujou. Asi 100% X10 nevyužiju, ale první dotykáč co chci vlastnit bude právě asi X10. Zajímá mě, jestli se dají ty praktiky kolem facebooku a kontaktů nepoužívat, ale to asi jo... Jak je to s výdrží baterie? Pokud se nonstop testuje je to alespoň více než pár hodin? Asi si budeme muset na tu finální výdrž počkat... nicméně, žijeme v civilizaci a el. proud je takřka všuda Tongue
uložena

C905, C702, K790i, K750i
Joza
Anonym
« Odpověď #48 v: 22. Listopad 2009, 21:18 »

Opakuji zde první příspěvek, kterým jsem zakládal toto téma:

Od včerejška jsem na krátkou dobu vlastníkem nového komunikátoru z dílny společnosti Sony Ericsson - modelu X10 s operačním systémem Google Android. Ačkoliv přístroj, který mám k dispozici, je ještě ranný prototyp, telefon mě už nyní zaujal a vyloženě se mi líbí, posouvá Sony Ericsson mnohem dál a prakticky nesnese kompromisy. Velikost je tak akorát do ruky, displej je krásný a obrovský, pocity z konstrukce výborné. Jelikož se telefon objevil na včerejším saze SEManie, doufám, že se zde brzy objeví také názory a dojmy ostatních návštěvníků, kteří si mohli X10 vyzkoušet. Podělte se o ně s našimi čtenáři, ne každý zatím měl možnost X10 vyzkoušet a vaše názory mají svou cenu, jelikož nás tam bylo více, mohou být poznatky rozmanité. Za sebe říkám - líbí se mi moc (ač jsem to v takové míře nečekal).

Takže od teď, kdo se nebude držet tématu o X10, budiž jeho příspěvek nekompromisně smazán. A až zjistím jak na to, tuto diskuzi roztřídím, teď to tady nedává smysl vůbec...
uložena
zoombaby
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C905
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 22. Listopad 2009, 21:36 »

Reaguje displej na doteky přesně a rychle? (já vím, prototyp)
Drží se pohodlně i v jedné ruce?
uložena

SE C905 Black, 8 GB Memory stick micro, reproduktor MAS-100
SE K800i Black
Joza
Anonym
« Odpověď #50 v: 22. Listopad 2009, 21:44 »

Do jedné ruky je ideální, na sraze jsme se shodli, že je sto skutečně akorát (potvrdí ostatní návštěvníci). Displej reaguje překvapivě dobře, vzhledem k tomu, že využívá kapacitní technologie jsem se ale chvíli učil mačkat jej jinak, než u P1i. Reakce jsou ale velmi dobré.
uložena
zoombaby
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C905
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #51 v: 22. Listopad 2009, 21:50 »

Kdybyste měl zhodnotit přehlednost menu a (pod)nabídek, jste spokojen?
Přibližná výdrž baterie (ve dnech)?
Ulpívají na displeji otisky? (Jsou vidět více na černé nebo bílé variantě? - Nevím, kterou nyní máte.)
uložena

SE C905 Black, 8 GB Memory stick micro, reproduktor MAS-100
SE K800i Black
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #52 v: 22. Listopad 2009, 23:59 »

Android má určitě budoucnost, telefon mě doslova učaroval - HW silný, pokrokový OS, slibné parametry foťáku, čistý design, vše OK.  Smajlík Ale dnes jsem měl v ruce HTC HD2 a bohužel - kapacitní displej prostě pro mě není. Stylus potřebuju.  Undecided. Takže smolík.. Cry Cry
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #53 v: 23. Listopad 2009, 10:43 »

Muzu se zeptat, na co presne potrebujete ten stylus? Co jsem tak cetl, tak konkretne u toho HD2 jej i zaryty a nezvratne presvedceny anticokolivjinehonezstylus Radek Hulan na svem blogu uznal jako nepotrebny s vyjimkou spravy vzdalene plochy.
uložena
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #54 v: 23. Listopad 2009, 10:49 »

Např. na Total Commander- ten sice na Androidu asi nebude, ale na Office určitě. Jen tak namátkou.
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #55 v: 23. Listopad 2009, 10:57 »

No tak pokud jde o souborovy manazer, tak tech je pro android dost a ovladani necini zadny problem. S Officem neporadim, protoze v mem telefonu byla verze pouze pro cteni, ale nevidel bych to tak tragicky, napr. u HTC telefonu se da pouzivat trackball temer jako mys, na druhou stranu X10 ho mit nebude.
« Poslední úprava: 23. Listopad 2009, 12:12 od Pupu » uložena
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #56 v: 23. Listopad 2009, 11:18 »

Musím si osahat něco s Androidem - měj jsem včera v ruce Leo a tam to prostě není ono.  Sad
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #57 v: 23. Listopad 2009, 12:18 »

Z toho, co je ted u nas na trhu bych k osahani cisteho Androidu doporucil asi HTC Magic, nebot je v nem cisty Android 1.5. Verzi 1.6 nativne disponuje zatim jen HTC Tattoo, ale u nej je zase pouzit maly odporovy displej, takze pro vas ucel je nepouzitelny. Nejlepsi stran ovladatelnosti je porad Hero, ale u nej by vas mohla zmast nadstavba HTC Sence. Velice slibne vypada Acer Liquid, ktery uz ma 1.6 a k tomu lepsi HW (podtaktovany Snapdragon) nez konkurenti, nema zadnou globalni nadstavbu jen par acerovskych aplikaci, ale tezko rict, zda bude do Vanoc k dostani.
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #58 v: 24. Listopad 2009, 10:25 »

Nejsem si jist, zda to dat sem ci vedle, ale nakonec to admin muze presunout, tak je to celkem jedno. Prinasim videjko od jednoho ceskeho testera, ktery ma X10 doma. http://www.youtube.com/watch?v=Q8R6z5DkCYk&feature=player_embedded
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #59 v: 24. Listopad 2009, 15:01 »

Dotazy na pana Cmara:
1. Udelalo SE do telefonu nejaky vlastni mp3 player widget na plochu tak, aby bylo mozno ovladat player primo na plose a nemusel clovek furt lozit do toho mediascapu?

2. Lze nejak nastavit na telefonu rychlou volbu volani?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4] 5 6 ... 68
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.