SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 10:36

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...
Strana: 1 [2] 3 4 ... 68
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...  (Zobrazeno 250715 x)
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 21. Listopad 2009, 17:16 »

Jsem rad, ze zdejsi navstevnici zacinaji objevovat kouzla Androida, je to jasne nejlepsi OS uz ted, a to je stale jen v ranne verzi. Prosim pana Cmara o odpovedi na me otazecky, predem diky.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #16 v: 21. Listopad 2009, 18:29 »

Je potřeba na mě pomalu, jsem už starší pán Smajlík (no dobře nejsem, ale nežiji jen Sony Ericssony)...
Celý stroj je zatím ve fázi ranného prototypu, třeba fotit se zatím nedá vůbec, fotoaparát se sice spustí, nicméně při stisku spouště se nic neděje (my ze srazu ale víme, na co je ta spoušť dobrá). Pokud si najdu více času, zkusím aspoň na některé otázky odovědět.
uložena
chemer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: T10s -> J70 -> K700i -> K800i -> P1i -> X1 -> K800i
Příspěvků: 42



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 21. Listopad 2009, 19:26 »

Jozef Cmar: Sakra, vědět že na srazu budeš mít X10 tak bych snad i přijel  Smajlík
Ta srovnávací fotka je skvělá. Postupem času s pročítáním fora přechází moje sypmatie od X2 k X10, jen zveřejnění ceny mě asi moc těšit nebude  Undecided
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 21. Listopad 2009, 19:44 »

K otazce ceny a uvedeni na trh doporucuji precist tento clanek http://www.phonearena.com/htmls/Sony-Ericsson-Xperia-X10-will-set-you-back-with-879-gets-delayed-article-a_7960.html
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 v: 21. Listopad 2009, 19:51 »

Pokud je těch 879 dolarů předpokládaná cena, tak jsem vcelku spokojený, stejnou cedulku má mít i X2ka, X10 je ale oproti ní telefon úplně jiné třídy, takže absolutní spokojenost. O nástupci Satia mám jasno  Smajlík
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
chemer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: T10s -> J70 -> K700i -> K800i -> P1i -> X1 -> K800i
Příspěvků: 42



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 21. Listopad 2009, 20:38 »

Tak to tedy koukám! Pokud tomu tak opravdu bude, rozhodně bych volil X10. Koromě vzhledu, u mě po všech stránkách oproti X2 vede.
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 21. Listopad 2009, 20:47 »

Tak ona cena Satia a X2 je si temer rovna, takze kdyz bude X10 ve stejne kategorii do 15k, tak budu happy.
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 v: 21. Listopad 2009, 21:12 »

Satio IMHO do té doby o něco cenově klesne. A o skutečné ceně X10 můžeme dnes jen spekulovat.
X2 má pro někoho znatelnou výhodu aspoň v HW klávesnici.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 v: 21. Listopad 2009, 21:20 »

HW klávesnice nemusí být vždy až taková výhra, uznávám, že ta u X2 je bezkonkurenční, zanedlouho vás o tom snad přesvědčím v recenzi, přesto i softwarové klávesnice mají ovladatelnost na překvpaivě dobré úrovni. Na Satiu si sice stále zvykám, ale už píšu s minimem překlepů a rychle. Takže, na vše si jde zvyknout
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
flai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i
Příspěvků: 224


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 21. Listopad 2009, 21:43 »

mno satio melo stat take 17000Kc a nakonec 14500Kc nebo tak (ted uz je to vic)
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 21. Listopad 2009, 21:49 »

Pro me je HW klavesnice spise nevyhoda, cely aparat mi pak prijde vic jako pocket pc nez jako mobil a nemam tim na mysli jen jeho vyslednou tloustku. Jak jsem se presvedcil s Herem jiz drive, SW klavesnice je zcela v pohode a s velkym displejem to bude jeste lepsi.
uložena
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 21. Listopad 2009, 22:00 »

K ceně X10 bude potřeba ještě přičíst pravidelný měsíční paušál za data (nejlépe bez omezení vzhledem k OS). Bez paušálu se nikdo nedoplatí a vzhledem k nastavené cenové politice našich operátorů, není takový paušál zrovna levnou záležitostí. Chci říct, že X10 stejně jako podobné přístroje se v ČR zatím zcela jistě nestanou nějakou masovou záležitostí a bude je vlastnit jen pár nadšenců. Přístroj to je parádní. 
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #27 v: 21. Listopad 2009, 22:11 »

Nemuzu si pomoci, ale zda se mi, ze tu more uzivatelu rado cura po vetru. A tak to zkusim proti. Mozna, ze system WM uz neni tak popularni a nepochybuji ze Android bude brzy jasnou jednickou, presto X2 neni o moc horsi nez X10. Nevidim nic cim by extra prevysovala x dvojku. Krom toho hardwarova klaveska na xperii dva bude daleko lepsi nez na jednicce.

No a nakonec reknu jen svuj nazor, zadna softwarova klavesnice ss nevyrovna hardwarove, takze druha moznost u me jednoznacne vede a vest bude. Takze Android ano, ale s hw klaveskou
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #28 v: 22. Listopad 2009, 12:51 »

Pro zájemce pár snímků X10 a Satia vedle sebe. Ačkoliv je Satio novinka, při setkání s X10 to je jako když se potká minulost s budoucností a X10 je ta budoucnost Smajlík

http://galerie.semania.com/thumbnails.php?album=784

uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #29 v: 22. Listopad 2009, 13:46 »

Tak pod tento názor se podepíšu a zcela s ním souhlasím. Ani ti největší technoidi nikdy nevyužijí všechny funkce telefonu a v jejich rukách přezrávají telefony rychleji jak hrušky na stromě. Sám jsem nebyl jiný, hned P800, pak P900, P910, rychle další novinky, sem tam skočit k Nokii testnout jiné modely 9300, N70, E61 tuším, pak UIQ platforma P990, M600 a skok k WM a HTC Diamond a TouchPro.

Nakonec jsem zjistil, že už uzrála doba kdy telefony mají velmi podobné funkce a tak každá novinka přinese jen minimum inovací. A tak se můj čas výměn zastavil(nevím, možná jsem zestárl Mrknutí) a tak od začátku roku jedu na Xperii a výměnu za nový model bych řešil jen při velmi dobré nabídce.

Ale zpět k Xperii X10, bude to jistě vynikající stroj, ale oproti konkurenci nebo jiným modelům z vlastní stáje nabízí jen opravdu pár drobností navíc, které bohužel většina z nás ani nevyužije. Opravdu potřebujeme tak velký displej nebo mít kontakty propojené s facebookem, ****ssem a já ještě nevím čím? Já myslím, že ne, ostatně jak říká Vašek ,,až telefony budou mít vypalovačku, tak to bude pecka''. Ale ani to tento Android nemá Roll Eyes Mrknutí....
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 68
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.