SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:32

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...
Strana: [1] 2 3 ... 68
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...  (Zobrazeno 250546 x)
Joza
Anonym
« v: 21. Listopad 2009, 07:56 »

Od včerejška jsem na krátkou dobu vlastníkem nového komunikátoru z dílny společnosti Sony Ericsson - modelu X10 s operačním systémem Google Android. Ačkoliv přístroj, který mám k dispozici, je ještě raný prototyp, telefon mě už nyní zaujal a vyloženě se mi líbí, posouvá Sony Ericsson mnohem dál a prakticky nesnese kompromisy. Velikost je tak akorát do ruky, displej je krásný a obrovský, pocity z konstrukce výborné. Jelikož se telefon objevil na včerejším saze SEManie, doufám, že se zde brzy objeví také názory a dojmy ostatních návštěvníků, kteří si mohli X10 vyzkoušet. Podělte se o ně s našimi čtenáři, ne každý zatím měl možnost X10 vyzkoušet a vaše názory mají svou cenu, jelikož nás tam bylo více, mohou být poznatky rozmanité. Za sebe říkám - líbí se mi moc (ač jsem to v takové míře nečekal). Jdu si s ním hrát...
« Poslední úprava: 07. Srpen 2010, 19:21 od Jozef Cmar » uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 21. Listopad 2009, 09:08 »

Takze za prve desne zavidim a ted ty dotazy:
1. Funguje na tvem prototypu posilani souboru pres BT?
2. Ma SE music prehravac nejaky widget na plose pri prehravani hudby na pozadi jako u Satia?
3. Je fotak na urovni Aina, ale uklada fotky v plnem rozliseni rychle?

Hned jak me neco dalsiho napadne, tak to tu budu spamovat. Nikdy drive jsem se na telefon netesil tak, jako ted.
uložena
flai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i
Příspěvků: 224


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 21. Listopad 2009, 09:15 »

a jak je to s citelnosti na slunicku?? co SW klavesnice jak se na ni pise??ma fotak touchfocus?? jak se vejde do kapsy --> jestli musim mit velkou kapsu??
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #3 v: 21. Listopad 2009, 10:37 »

Mé postřehy z včerejšího srazu:

- Displej je bomba,
- Sw klávesnice obsluhována (i s několika Starobrny v těle) absolutně bez přehmatů,
- Android v X10-ce = taková ta tajemná krásná ženská, kterou chce poznávat každej chlap...
- Pokud bude za rozumný peníz, mám se příští jaro na co těšit...
uložena
Hangman
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Vodafone Smart II a SK17i Black
Příspěvků: 281


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 21. Listopad 2009, 11:54 »

Tento model mi nadchnul. Jediné co bych mu vytkl je absence xenonu a krytky fotoaparátu, což jsem ale schopen zkousnout a za slušný peníz do něho určitě půjdu.

To VaRo: už jsem se rozhodl, že do Satia nepůjdu =o))
uložena

T630->T105->T290->K310->K320->K550->W900->V630->W810->K850->G900->C702->T700->W995->W715->U20i->HTC BUZZ Wildfire + M600i->E10i->W595->W580->Samsung Galaxy Ace->C902-> C905->SK17i Black + Vodafone Smart II
Curuj
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i, C510
Příspěvků: 24



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 21. Listopad 2009, 12:02 »

škoda, že sa ku mne dostala X10ka, keď zrovna nebol funkčný systém. mohol som si prečítať chybovú hlášku Cheesy na ten systém som bol najviac zvedavý. pozrel som si viac konštrukciu, ktorej myslím nie je čo vytknúť. keby pridali qwerty klávesnicu a krytku fotoaparátu, nemám čo riešiť Smajlík
uložena


Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 21. Listopad 2009, 12:38 »

Ja za sebe rikam: je to uzasny kousek techniky kde se na to hrabe Wm a nebo komunikatory od Htc. Kdyz mate X10 v ruce tak je to uzasne neni to zadna cihla ma fajn tvar cekal jsem mnohem vetsi zarizeni, to ze nema krytku fotaku to je akorat dobre hrozne by to hyzdilo jeji vzhled.

Jinak co se tyka velikosti nemel by byt v kapse problem mam  fotku porovnani velilosti Samsung od Mikebikera, vysunuta W995, Satio a X10. Ale nevim co mi rekne Joza ? Muzu ji tu zverejnit ?

Dalsi veci je onen uzasny displej. A dotekova klavesnice je fakt obrovska kde se na to hrabou Iprdy.
uložena

Tom Delonge
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE S500i, SE Satio Black, SE xperia x10 mini :)
Příspěvků: 11



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 21. Listopad 2009, 13:21 »

Rad bych viděl teda fotku porovnani Satio a X10.. Tak jestli budeš moc tak ji sem dej:)) Dlouho se riozhoduju co si koupit..Satio ale vyhráva.. už i ve sneh se mi zjevuje..Cheesy
uložena
DS
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 277



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 21. Listopad 2009, 13:50 »

Satio a X10 jsou si velikostne velmi podobne, ikdyz je fakt, ze X10 je o nejakou tu pid vetsi
uložena


R310s+CH100->T100->T310->K500i->P900+T300->P990i->P1i+HPM-85+M2 8GB
Joza
Anonym
« Odpověď #9 v: 21. Listopad 2009, 14:24 »

Satio s X10 nafotím, nicméně Ganimede klidně sem šupni i tu svou, hlavně když tam nebude víš co Smajlík
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #10 v: 21. Listopad 2009, 14:43 »

Tak jsem byl taky zvedav co x10ka ukaze a byl jsem mile prekvapen. Satio je vedle toho jak hracka pro deti. Materialy jsou v pohode, vse sedi, rozmery ujdou. System ma velkou budoucnost, rekl bych, ze jednou to bude jednicka mezi telefony s OS.

Na klavesnici se vazne pise dobre, ale stale bych radeji podobny model s klasickou qwerty. Skoda, ze to Sony Ericsson trosku zabiji terminem a cenou, bude to drahy.

Jinak testovaci kus ma hodne syrovy firmware, spousta chybovych hlasek, fotit neslo a spousta dalsich veci neslapala...
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 21. Listopad 2009, 16:06 »

Ok tady je ta fotka za kvalitu se omlouvam, ale bez blesku se mi na fotaku taky vypne stabilizator, bez blesku je to focene proto aby byly videt rozsvicene displeje




Jaj az ted jsem si vsim ze je tam to pitome pivo  Lips sealed hupss
« Poslední úprava: 21. Listopad 2009, 16:08 od Ganimed » uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 21. Listopad 2009, 16:21 »

Nojo, na tu hlášku X10 si dobře pamatuju Cheesy
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Joza
Anonym
« Odpověď #13 v: 21. Listopad 2009, 16:24 »

No hlavně že víme, jak se hlášky zbavit a telefon nastartovat Smajlík Jinak souhlas s Vagasem, Satio vedle X10 vypadá jako hračka, raději ty telefony vedle sebe nepokládat, X10 působí mnohem více seriózně. Připojuji se ale také k tomu, že v další verzi bych uvítal i HW QWERTY Smajlík
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 21. Listopad 2009, 16:31 »

No jo ale ta HW qwerty z pekneho tela udela bachate pajadlo, ale sam jsem pro HW klavesnici
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 68
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 19 dotazů.