SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:51

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 68
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...  (Zobrazeno 250389 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #30 v: 22. Listopad 2009, 13:59 »

Trochu OT: pravdu samozřejmě máte, ale to prostě typického zákazníka současné doby nezajímá. Ten prostě nový telefon NUTNĚ POTŘEBUJE a všechny nové funkce samozřejmě využije, tedy je ochotný si za něj zaplatit. Ale zpět X10 - ať se na ni dívám jakkoliv, jedná se o krásný stroj.

uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 22. Listopad 2009, 14:34 »

Ta klavesnice na fotce je opravdu z jedne z prvnich verzi, na ruznych videiich na netu je uz videt jina, ktera lepe vyuziva prostor a hlavne jsou na ni sipky doleva a doprava. K videni napr. zde http://www.youtube.com/watch?v=cD2PECP2AaQ
uložena
Curuj
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i, C510
Příspěvků: 24



Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 22. Listopad 2009, 14:52 »

... Já myslím, že ne, ostatně jak říká Vašek ,,až telefony budou mít vypalovačku, tak to bude pecka''. Ale ani to tento Android nemá Roll Eyes Mrknutí....
vypalovačka by nebola odveci. Čo by som dokázal oceniť, tak to je USB host v mobile. s tým by som bol spokojnejší Smajlík
uložena


jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 22. Listopad 2009, 15:05 »

Curuj: LOL, přesně to jsem říkal - USB host sice pár mobilů má, ale uživatelé oněch mobilů - kromě vyzkoušení, používají to pořád? Co vím tak ne. Přeci jen je nesmysl si připojit klávesnici či něco jiného Mrknutí
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 22. Listopad 2009, 17:41 »

Jacktalking: Mas jiste v mnohem pravdu a takovi lidi, jake popisujes, nemaji hluboko do kapsy a proto je to v podstate celkem nezajima, zda jim mobil vydrzi, zda jej plne vyuziji, ci zda ho maji jen na paradu, je jim to proste jedno, chteji ho, tak si jej koupi.

Na druhou stranu jsou lide, jako treba ja, kteri si telefon kupuji na 2 a vice let a proto je pro ne vyber dulezity. Oproti memu soucasnemu kousku je vsak X10 opravdu jako zjeveni. Cely Android OS je presne to, co chci. Muzu si s nim delat temer vse, stale je stabilni a vyborne se ovlada (to zadny jiny system v soucasnosti nema), navic se rychle vyviji.
Mas pravdu, ze kdyby clovek hledel jen na HW stranku, musel by kupovat porad novy a novy telefon. To, cim je vsak X10 zcela vyjimecna je, ze v sobe snoubi skvely design, spickovy HW a vynikajici OS, proto nad nim tak slintam a verim, ze nejsem sam.
Par dni jsem pouzival HTC Hero a byl jsem z nej nadsen, bohuzel kdyz to clovek zacal pouzivat naplno, nebylo to az tak plynule, jak bych si predstavoval (jednak prvni verze HTC Sence nebyla odladena a dale pouzity chipset proste neumel dodat potrebny vykon). Chybelo skutecne malo a HTC Hero by byl mym vyvolenym telefonem a pouzival bych ho stale dal.
Naproti tomu X10 ma vse, co si preju a nechybi ji nic, co bych mohl postradat (napr. USb host a dalsi kraviny pro geeky). Je to proste krasny telefon, ktery umi byt "chytry", kdyz to chci a soucasne me vubec neobtezuje slozitostmi ovladani a nastavovani ci cihlovym provedenim, zkratka a dobre zastane vse a skvele vypada, proto to nadseni z me strany.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 22. Listopad 2009, 17:42 »

To co tu rikate je sice pekne ale nemuzete nikomu kecat do vyberu. Kdyby nebylo takych lidi co neustale kupuji vse by se zastavilo. Nikdo by si novou vec nekoupil firmy by je pro nezajem prestaly vyrabet a pak by zanikly. Zustalo by ti pak zarizeni x1 ktere je pro tvou potrebu dokonale jelikoz jsi stary nevyuzijes nic jineho.

Ona x1 ale casem jako kazde zarizeni bude mit technicky problem, a pak to prijde reknes si ale ouha neexistuje firma co ho vyrobila nebo stroje co ho vyrobily, nahradni díly no tak sory kamo ale mame jen China napodobeninu kterou neposkladas dokupy diky nepresnostem nebo pak jen zbytky z havarky.
Pak si svuj kus teda ponechas buď jako maketku do vitrinky nebo to obtahnes lepici paskou, nacpes to podkladacima papirkama, poletujes pajkou, sednes si do houpaciho kresla a budes brucet. Novy pristroj si stejne nekoupis protoze kazdy novy bude mit vic funkci, a na co by ti to tak asi bylo ze...

Verim ze x10 ma velky potencial. nevim proc by casem mobily nemusely konkurovat treba netbookum, vyvoj jde kupredu a lidi co funkce vyuziji jsou tu taky.
uložena

MartinVagner
Anonym
« Odpověď #36 v: 22. Listopad 2009, 18:20 »

2 Ganimed: S tim nemuzu souhlasit. Nerikam, ze si nemaji kupovat telefony, ale myslim to tak, ze ty si koupis M600 vydrzi ti dva roky, ja si koupim p1i, ty pak az ti doslouzi telefon si koupis x1, ja pak po doslouzene p1 vezmu x2 a tak pujde kolobeh dal. Telefony se budou prodavat dal, jen my nebudeme menit telefony jen proto, ze se objevila jedna nova funkce. Pritom vubec nejde o to jestli na to mam nebo ne.

Moje prvni reakce na tohle tema tu byla proto, ze se tu objevuji prispevky typu: X2 je kram, nesaha X10 ani po paty. Pritom je to porad top model a cenove je na tom stejne s X10 proto, ze ma treba hw klavesku. A ze jsou widle uz out je samozrejme jen zavadejici nazor. Napriklad moznostmi aplikaci a flashovani ruznych ROM bude dlouha leta na Androidem.

uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #37 v: 22. Listopad 2009, 18:31 »

Kucííííííí, pionýři nehádejte se mi tu a zpět k vláknu. X10-ka je pecka, X2-ka není špatná. O jejich úspěchu ale budou hovořit prodejní čísla a tržby SE, nikoli ohlasy jejich uživatelů... Kšeft je kšeft a prachy jsou třeba, alespoň do prázdné pokladny SE zcela jistě. A teď už jen o dojmech, pocitech, zkušenostech, otázkách...  Mrknutí
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 22. Listopad 2009, 19:02 »

pak je toto tema zbytecne protoze se tu budou rozplyvat vsichni, navic ja nejsem vlastnikem zadne prevratne novinky, bohuzel mne zatim nic neoslovilo, to je ten problem

Kazdy ale vi ze Android ma potencial a vyrobce ktery dela androidy taky, tudis X10 fandim, Wm mi posledni dobou pije krev clovek to musi porad ladit aby to jelo, ja sam jsem porad nespokojen protoze ani jeden vyrobce neudela zarizeni s odladenyma funkcema nove pristroje nemaji osvetcene funkce tech starych, a nove funkce jsou neodladene, kazdopadne si uz dlouho nic nekoupim  Angry

Jozef Cmar

hod sem taky screen konektoru at kazdy vidi ze si musi kupit novy kabel mini usb vam bude totiz naprd  Lips sealed
uložena

Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 22. Listopad 2009, 19:44 »

Martin V. Nechci se hadat, ale z konce tveho prispevku mi vyplynulo, ze Androida prilis neznas, takze tvuj usudek muze byt do znacne miry neblaze ovlivnen. Widle jsou ve sve aktualni verzi 6.5, kterou navic ma jen par telefonu skutecne OUT a priznal to sam Microsoft, coz je dukaz nad dukazy. Argument, ze pro Androida nejsou aplikace je naprosto smesny, najdes na nem vse, co jen budes chtit, staci se podivat na Market a musi ti to byt jasne. Ze jich neni tak moc jako na Widle ci na iPhona? Na to mohu rict pouze to, ze duraz davam na kvalitu, ne kvantitu. Pokud jde o ty ROMky, pak na Androidu je muzes flashovat rovnez, jde to i na stare G1 a je to snadny jako facka, jen to chce rootnout telefon a muzes si delat, co se ti zlibi. Na druhou stranu kdyz telefon koupis, nemusis si nastavovat milion veci, aby byl pouzitelny, to se o WM rici dle meho soudu neda.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #40 v: 22. Listopad 2009, 19:51 »

Brzy asi založím téma klady a zápory operačního systému Google Android a bude lepší, když se diskuze k OS přesune tam. Tady bych přeci jen raději viděl spíše diskuzi přímo směřující k XPERII X10, hlavně názory a postřehy těch, kteří se o ni zajímají nebo měli možnost ji vyzkoušet.
uložena
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 22. Listopad 2009, 19:53 »

Pánové je jasné, že X10 budou všichni chválit, jelikož je to první tel s tímto OS od SE a hlavně jsme na SEManii a ne na Nokiamanii či tak podobně. Je teda pochopitelné, že se zde "čůrá" po větru. Je třeba si uvědomit, že nemá cenu srovnávat Satio, X2 a X10. Jsou to jiné OS a každý si koupí to, co je pro něj dobré, někomu vyhovuje Android a jinému zase ne. Omlouvám se za OT.  
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #42 v: 22. Listopad 2009, 20:20 »

jacktalking - opakuji. Můžete zde kucíí dávat na odiv své znalosti, zkušenosti a bůh ví, co ještě, prodeji SE to nepomůže. Buď se bude X10 líbit a bude mít solidní cenovou úroveň a do nabídky ji dají i operátoři a tržby SE se začnou lepšit nebo ne. Takže, pls. naposled bavme se tu už jen o X10-ce, btw. pro mě to bomba je, protože už jsem začínal (a nejen já) SE odepisovat a ono to vypadá, že se začíná blýskat na lepší časy...
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 22. Listopad 2009, 20:25 »

VaRo: dále pak tedy budem pokračovat v nově založeném tématu - blýská se na lepší časy, protože to je novinka. Vzpomínáte si všichni na C905 jak se blýskalo, jak se blýskalo s W995, jak se blýskalo s K800, jak se blýskalo s Xperií, jak se blýskalo se Satiem? Vyjde novinka a je hotovo Mrknutí Počáteční nadšení = novinka = pozlátko
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #44 v: 22. Listopad 2009, 20:31 »

Martin V. Nechci se hadat, ale z konce tveho prispevku mi vyplynulo, ze Androida prilis neznas, takze tvuj usudek muze byt do znacne miry neblaze ovlivnen. Widle jsou ve sve aktualni verzi 6.5, kterou navic ma jen par telefonu skutecne OUT a priznal to sam Microsoft, coz je dukaz nad dukazy. Argument, ze pro Androida nejsou aplikace je naprosto smesny, najdes na nem vse, co jen budes chtit, staci se podivat na Market a musi ti to byt jasne. Ze jich neni tak moc jako na Widle ci na iPhona? Na to mohu rict pouze to, ze duraz davam na kvalitu, ne kvantitu. Pokud jde o ty ROMky, pak na Androidu je muzes flashovat rovnez, jde to i na stare G1 a je to snadny jako facka, jen to chce rootnout telefon a muzes si delat, co se ti zlibi. Na druhou stranu kdyz telefon koupis, nemusis si nastavovat milion veci, aby byl pouzitelny, to se o WM rici dle meho soudu neda.

Pupu jasně máš pravdu. Před nedávnem mě na jiném webu kdosi obvinil, že jsem lojza co neví nic o S60, tak co se do toho se.u. Nyní se setkávám s podobnou reakcí i u Androidu a můžu vážně říct, že  máš pravdu. Android neznám a protože jsem na webu o Sony Ericssonech, tak je to nejspíš proto, že SE ještě žádný model s tímto systémem neprodává. Stejně jako s S60, který je na trhu u SE dva dny i s cestou.

Jsem dlouholetý, ale opravdu dlouholetý fanda značky SE a myslím třeba platformu UIQ jsem měl prolezlou skrz na skrz. Stejně tak s hloupou platformou A100 nebo A200, na těch jsem se taky myslím vyřádil. No a Android je pro mě novinka. Přesto si myslím, že s těma aplikacema jsem nekecal, je mi jedno zda pro tebe je důležitá kvalita před kvantitou, na WM je o mrak víc aplikací a já si mezi nimi vybral opravdu luxusní se kterými jsem maximálně spokojen. Takže je to jen o pohledu, nic víc nic míň....

Ale nechci tu vyvolávat žádné nekonečné diskuze. Jak jsem řekl Androidu fandím, je to zajímavej systém a X10 velmi povedený model, ale zarazilo mě to čurání po větru v tom smyslu, že jeden řekne Android a X10 je nej a všichni jak nemocní osly kroutí hlavami nahoru a dolů ano je. A tím všechno ostatní stojí za prd - X2 je krám a ostatní modely taky. Ne není to tak a zatím si stojím a souhlasím s Jacktalkingem, Android a X10 nemá o nic víc než jiné konkurenční modely a tak už to bude na pořád. Protože nové modely už vše hlavní mají, není tam už dál co technologicky vkládat....

Btw.taky končím ať mi VaRo nedá ban Grin Grin Grin
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 68
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zkušenosti, vaše otázky...
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.