SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:11

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Stojánek CDS-75
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Stojánek CDS-75  (Zobrazeno 5403 x)
Foďa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C510
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« v: 20. Listopad 2009, 20:07 »

Zdravím Vás, experti, nemáte někdo zkušenosti se stojánkem CDS-75 a telefonem C510? Mám na mysli jestli spolu fungují a jestli to není určeno jen k nabíjení, ale i k přenosu dat? Mám v plánu si C510-ku koupit a k tomu i ten stojánek. Mám C702 a koupil jsem si stojánek CDS-60 a mám problémy s kompatibilitou-funguje to spolu jen napůl (ptal jsem se na to v jiném tématu, alu nikdo neodpověděl). Chtěl bych se vyvarovat vyhozených peněz, když to nebude spolu spolupracovat. Jde mi hlavně o přenos dat. Díky, díky, Foďa. Cry
uložena
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 20. Listopad 2009, 20:26 »

Já mám sice C902, ale se stojánkem jsem spokojený - užívám jej jen k nabíjení telefonu - telefon se aspoň při nabíjení nikde neválí a stojánek mám stabilně u pc - jinak lze využít i pro přenos dat - ve výbavě stojánku obdržíš i nabíječku s průchozím konektorem (tedy takovou jakou jsi dostal k telefonu - tedy doufám - že i C510 ji má ve výbavě).

Jinak - ke stojánku nedostaneš datový kabel - já jej připojuji přímo k telefonu a ne přes stojánek - přijde mi to pohodlnější Smajlík
uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
Foďa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C510
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 20. Listopad 2009, 20:50 »

Jo, dík, já to chci hlavně používat v kanclu při psaní SMS přes My Phone Explorer, tak proto se ptám, jestli to spolu komunikuje. Nechci to válet po stole a přes PC se píše rychleji. Nikde jsem totiž nenašel, že by udávali kompatibilitu s tímto telefonem, i když má konektor na boku jako ostatní kompatibilní. O nabíjení mi nejde, spíš opravdu jen o ten přenos. Jak jsem psal, C702 s CDS-65 moc nekamarádí, i když má konektor taky dole.
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 21. Listopad 2009, 00:54 »

Si kup za 150 do PC BT jestli nemáš a máš to jednodušší, pokud to chceš jen na ty SMS.
uložena

Foďa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C510
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 21. Listopad 2009, 16:24 »

Což to je taky jedno z řešení, ale makalo by to i s MPE? Myslím zálohování,přenos souborů, atd...
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 21. Listopad 2009, 17:02 »

Foďa: funguje to naprosto bez problémů. Je to jen stojánek do kterýho se právě zapojují USB a jiné kabely. Takže pokud C510 funguje s USB (a ta funguje), bude i s tím stojánkem. Je to něco jako prodlužovačka ke spotřebičům - sama o sobě nemá žádnou fci, funguje jen když se spojí
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 22. Listopad 2009, 01:22 »

Hm, tak teď si nejsem jistej, jestli to přes BT makalo, to ať řekne někdo, kdo MPE používá, mně padal.
uložena

Foďa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C510
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 22. Listopad 2009, 10:53 »

No, já dělám dispečera dopravy, tak potřebuji něco 100% spolehlivého a ne aby mi to uprostřed používání padalo. Mám většinou na uchu BT handsfree a chci ten telefon plně ovládat přes PC a na něj se jen dívat. A když to mám přes kabel, tak se to válí na stole, je to blbej pozorovací úhel. Proto ten stojánek. Jak jsem psal, C702 mi maká jen napůl, tak to asi nebude nějakej univerzální kus (prodloužení), ale kus od kusu specifickej pro každej telefon.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 22. Listopad 2009, 11:36 »

Foďa: co ti na tom maká tak na půl? Kvůli tobě jsem rozbalil poslední model C702 co tu máme a stojánek a vše OK Smajlík Funguje vše co je v nabídkách. Jak v MPE, tak v SE PC Suite. Přes BT to v práci nevyzkouším, ale neviděl bych opět problém (to mám pro změnu vyzkoušeno doma s K800, K550, C905, W890, W980).
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Foďa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C510
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 22. Listopad 2009, 17:55 »

Já jsem se na to ptal už v sekci ,,C702,, z 2.10. Tam jsem to popsal, ale nikdo na to nereagoval. Zálohy to dělá, ale to podstatnější-hovory a SMS ne.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 22. Listopad 2009, 18:12 »

Hovory jako poslední volané? To a SMS my dneska ráno jak jsem psal, šly. Normálně vytvořit zálohu jsem dal a SMS, čísla a to ostatní co tam je, to šlo.
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Foďa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C510
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 22. Listopad 2009, 18:46 »

A máš CDS-65? Takže myslíš, že je chyba kde? Mně prostě C702 na tom stoprocentně nefunguje, narozdíl od K800, ta maká perfektně. SMS se mi zařadí s neznámým datem odeslání na konec. A když píšu SMS mimo kancelář a dám synchronizovat, tak se načtou taky s neznámým datem. Jsem z toho country. Reklamovat to nebudu, využiju to pro K800.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 22. Listopad 2009, 19:01 »

Foďa: máme tu obojí
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Foďa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C510
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 22. Listopad 2009, 20:05 »

Dobře, takže mi tvrdíš, že by to mělo fungovat všechno se vším. Třeba nesmyslně - CDS-75 s K800? Logicky teda jo, pokud je to bráno jen jako taková nějaká přechodka, či prodloužení. Nemám se toho obávat - C510 bude s CDS-75 fungovat bez chyby a vždy na 100%??? Tak proč mi C702 přímo přes kabel funguje normálně a se stojánkem ne. K800 funguje přes kabel i s tím samým stojánkem normálně. Kde je tedy chyba??? V telefonu?
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 22. Listopad 2009, 20:22 »

Foďa: ano. CDS-75 jsem teď zkusil s K610 (pominu že to musím držet, protože má výstup dole a stojan na boku).
Kde je chyba je těžko říct, jelikož říkáš že s USB to běží OK, na K800 zase stojánek OK. Tím se mi logicky vylučují všechny alternativy (pominu šotky, trpaslíčky a jinou havěť).
S C510 to fungovat má. Ale vzhledem k tomu co máš CDS-75 a C702.. Fungovat to má, co mi je známo tak v stojánku není žádná zásadní elektronika
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Stojánek CDS-75
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.