SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 03:02

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: C902 Samovolna zamena kontaktu
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: C902 Samovolna zamena kontaktu  (Zobrazeno 2265 x)
Peter Gramo
Anonym
« v: 11. Listopad 2009, 12:30 »

Zdravim vsechny SE uzivatele,

 mam problem s mym SE C902 (brand cesky O2). Pri psani textovych zprav jsem si vsimnul, ze pri vyberu kontaktu, kterym chci zpravu poslat se nekdy kontakt samovolne zameni. TZ. chci zpravu poslat cloveku A, vyberu ho ze seznamu, ale kdyz si zkontroluju (pres upravit prijemce) komu to opravdu pujde, je tam uplne jiny kontakt! Zpetne si vzpominam, ze se mi to stalo jiz i u telefonovani, takze se to netyka jenom zprav. Proste u manipulace v seznamu kontaktu se nekdy samovolne vybere kontakt uplne jiny. Posledny upgrade firmwaru jsem delal asi pred mesicem, takze predpokladam, ze mam aktualni. Pred casem se problem vyresil restartovanim telefonu, nyni nepomaha ani to. Po vypnuti/zapnuti problem pretrvava. Zatim jsem nezkousel resetovat mobil do tovarniho nastaveni.

Ma nekdo podobny problem? Pripadne vi nekdo jak to resit? Tohle je podle me evidentne chyba softwaru, takze si nemyslim, ze to je na reklamaci.. Diky vsem za odpovedi, je to docela dost neprijemne Sad
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 11. Listopad 2009, 13:51 »

Na software se snad nevztahuje záruka? Bohužel, v praxi to obvykle vypadá tak, že prostě jen přehrají firmware a tím to končí. Já jsem to celkem vyřešil debrandem.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
BoSS_631
Anonym
« Odpověď #2 v: 12. Listopad 2009, 09:22 »

Zdravim.
Toto iste som zazil aj ja pri telefonovani, vybral som jeden kontakt ale telefon zacal vytacat kontakt o poziciu nizsie, ked som dal vytacat o poziciu vissie vytacal prave oznaceny kontakt. Tato chyba sa mi stala na C905 po updatovani na posledny FW v ktorom telefon po ukonceni nabijania oznamy aby sa vytiahol zo siete aj adapter. Pomohlo mi  vynputie a zapnutie telefonu. ale stalo sa mi to asi 2x
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: C902 Samovolna zamena kontaktu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 17 dotazů.