SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 10:21

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s HW klávesnicí
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém s HW klávesnicí  (Zobrazeno 3723 x)
johnkazaa
Uživatel
***
Telefon: XPERIA, p910i
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« v: 07. Listopad 2009, 19:44 »

Chci se zeptat jestli nekdo nemate podobny problem. Klavesnice u moji xperie ze zacatku (tak pred pul rokem) fungovala uplne bez problemu. Posledni dva mesic mam ale problem, dost casto se mi stava napr. pri psani zprav, ze kdyz macknu tlacitko tak se mi to pismeno napise casto treba tri krat za sebou....neni to jenom u jednoho konkretniho ale da se rict ze u vsech. Takze pisu pisu a pak musim umazavat  Huh Myslite si ze je to na reklamaci, nebo stalo se vam to nekohomu taky?
uložena
Mot@s
Uživatel
***
Telefon: SE XPERIA X1
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 08. Listopad 2009, 19:57 »

Začalo mi to pře nějakou dobou dělat taky. Je to určitě HW problém, změna ROM na to nemá vliv. Zatím se mi ji kvůli tomu na reklamaci dávat nechtělo, ale asi na to brzy dojde. Bude jim v servisu (telefon od O2) vadit přehraná ROM?
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 08. Listopad 2009, 20:57 »

Určitě bych tam dal původní. Pak to vadit nemusí.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Miila
Uživatel
***
Telefon: X1i-Black (R3AA007/CZ)
Příspěvků: 19



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 11. Listopad 2009, 14:38 »

Ja i muj kamos mame stejny problem, v podstate uz pouzivame jen sw klavesnici. Na reklamaci jsem zatim linej. Nejspis je problem prach, nosim tel. jentak v kapse. M
uložena
cece
Anonym
« Odpověď #4 v: 11. Listopad 2009, 15:26 »

prach na to vliv nema jedine co pomuze je ji dat do servisu bude to horsi a horsi jinak klavesnici vymeni celou..
uložena
fmx rider
Uživatel
***
Telefon: XPERIA X1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 11. Listopad 2009, 22:13 »

Já telefon nosím v pouzdře a moc poslední dobou nepoužívám, je skoro jako nový, žádné škrábance a to ho mám z první várky co přišla do ČR do t-mobile a problém s klávesnicí mám taky, zničeho nic to začalo blbnout a to připomínám znova že je pořád skoro nový.
uložena
sanysek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: d460 - T68i - Z600 - XPERIA
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 20. Listopad 2009, 19:39 »

ja to reklamoval a probehla vymena klavesnice... myslim ze se nekde mluvilo o oxidaci kontaktu...
uložena
crystal Dare
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w880 w910 k800 k850 HTC Hero, Desire HD
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 17. Prosinec 2009, 14:01 »

mam ten isty problem, od leta som pouzival len sw klavesnicu, uz mi to liezlo na nervy, ani 3 pismena sa nedali normalne napisat, bud to nepisalo, alebo to pisalo vsetko 2x, vymazavalo potom po 4 pismenach, v pondelok som ho zaniesol reklamovat, povedali mi ze to budu najskor kontakty, v tom pripade by to malo byt do konca tyzdna hotove. najskor som mal pocit, ze to bude prachom, ale ked to pisalo vsetko 2x, tak si myslim, ze v tom bude nieco ine, ta oxidacia mi pride ako celkom rozumne vysvetlenie, ale napadlo ma ze teplota baterie pri nabijani bola niekedy katastrofalne vysoka, hlavne ked bol polozeny na posteli, tak to mohla po case sposobit aj ona
uložena

i love open source
fmx rider
Uživatel
***
Telefon: XPERIA X1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 21. Únor 2010, 23:21 »

Kam to mám dát reklamovat? Telefon je od t-mobilu...můžu to hodit ve městě do oficiální prodejny t-mobile, nebo poslat do britexu se záručákem, nebo..?
uložena
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 22. Únor 2010, 14:34 »

Ne, v Britexu by ti to nevzali, SE to teď řeší jinak. nejsnažší tedy bude, když to doneseš do T-Mobilu.
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s HW klávesnicí
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.