SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:32

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Slovencina do W980i
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Slovencina do W980i  (Zobrazeno 1833 x)
vladko610
Anonym
« v: 07. Listopad 2009, 19:42 »

Zdravim, potreboval by som poradit ako dostanem slovencinu do SE W980i. Nikde nemozem najst firm pre central europe. Slovencinu som si daval aj do K850i a CDA pre nu som podla navodu tu http://forum.semania.cz/index.php?topic=19054.0 nasiel za par minut, zmenil a vsetko bolo v pohode. Ale na W980 nemozem prist na to kt. CDA je pre "slovensky" firm.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 08. Listopad 2009, 07:59 »

Tak to jsi pak hledal spatne protoze slovensky jazyk ve firmwaru s CDA pro Central Europe je, stahni ci CDA generator vygeneruj si Customize upgrade pro Central europe, kopni ho pomoci A2uploader do W980 a aktualizuj prez SEUS jo a pouzij ten navod co sis tu dal

Jinak tady mas ten CDA generator http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/02995/CDA-Generator-Unlimited.rar_868.15KB.html
« Poslední úprava: 08. Listopad 2009, 08:04 od Ganimed » uložena

vladko610
Anonym
« Odpověď #2 v: 08. Listopad 2009, 10:35 »

Ok, takze stiahol som si ten generator, vygeneroval costumize upgrade a som zistil ze to je presne to iste ako som daval do K850i. To ma spociatku potesilo lebo som si pomyslel ze nic nemoze byt zle
<customization>
<info>
<model>
W980
</model>
<cda-number>
1201-0116
</cda-number>
<cda-revision>
R6A
</cda-revision>
</info>
</customization>
ale po nakopirovani do fonu cez A2 si telefon pri upgrade firm zase len vybral ten svoj WESTERN EUROPE a to aj naistaloval a slovencina nikde. Urobil som to 2x a stale to iste. Pri tom keby som nevedel ze som to iste robil s K850 tak by som si myslel ze robim chybu ale.... Ma niekto nejaky navrh? nieco sa tu spomina o nakopirovani jazyka do fonu ale nemam sajnu ako :-( dik
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 08. Listopad 2009, 15:41 »

Mam dotaz delal jsi vsechno podle navodu ? Jaky mas v telefonu momentalne FW ? Napis sem oznaceni toho FW.

Jinak ten Customize upgrade dat do tpa/preset/custom pak odpojit telefon, zapnout ho a nechat pripojit do sítě, pak telefon opět vypnout a připojit na SEUS a aktualizovat. Udelal jsi to presne takhle ? Sam mam W980 a CDA jsem na ni opravoval uz vicekrat a problem jsem nemel.

Jinak pokud budes mit v telefonu vetsi verzi toho cizojazycneho Fw tak ti asi SEUS nepomuze, budes muset W980 fashovat pomoci A2uploader jinak tu mas ten FW http://www.iprotebe.cz/sony-ericsson-firmware-w980-r3ca038-section1693.html pokud budes chtit tak ti ze sveho telefonu poslu zalohu sve customizace. Ale nejdrive zkus jeste jednou to CDA a rekni jakou mas tu verzi FW
« Poslední úprava: 08. Listopad 2009, 15:50 od Ganimed » uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Slovencina do W980i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 18 dotazů.