SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 10:41

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson Jalou - jak se vám líbí malinké véčko?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Testujeme Sony Ericsson Jalou - jak se vám líbí malinké véčko?  (Zobrazeno 4027 x)
Joza
Anonym
« v: 04. Listopad 2009, 20:16 »

Dnes se nám do redakce dostal Sony Ericsson Jalou (který jsem si sice vyzkoušel už včera, ale to se jednalo pouze o pár minut) a zatím se mi telefon dost líbí. V reálu je menší, než vypadá na fotografiích, líbí se mi, že se téměř celý ukryje v dlani. Tlačítka jsou pohodlná, platforma osvědčená = ačkoliv se mi původně telefon nelíbil, nemuselo by to vůbec být špatné. zajímá vás na telefonu něco? Pokud ano, neváhejte a ptejte se Smajlík
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 04. Listopad 2009, 21:43 »

Kromě vzhledu asi nemáme čekat nic zvláštního, že? (Neberu to jako chybu, jen se ptám.)
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 07. Listopad 2009, 21:15 »

Ale jo, jedna specialitka se najde, je to možnost aktivace zrcadlového povrchu (laicky řečeno, displej se jeví jako zrcátko) Smajlík Telefon je malý a povedený, podle mě úspěšný bude
uložena
roman_malackanic
Anonym
« Odpověď #3 v: 12. Prosinec 2009, 22:13 »

Zdravim,
minuly tyzden som si kupil SE Jalou a k nemu aj sluchadla HPM-82. Po zapojeni sluchadiel sa mobil sprava normalne avsak hned ako zapnem prehravanie hudby alebo videa tak po 3-10 sekundach sa sluchadla vypnu (akoby sa odpojili) a hudba ide z mobilu. Potom ked vypnem hudbu tak sa automaticku handsfree "pripoji". Sluchadla su funkcne a vyskusane na 3 roznych SE. V com moze byt problem? software?
uložena
roman_malackanic
Anonym
« Odpověď #4 v: 12. Prosinec 2009, 22:38 »

Respektive hned ako pridam alebo uberiem hlasitost tak sa prerusi spojenie s handsfree...
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 12. Prosinec 2009, 22:52 »

Ty rozměry jsou fakt síla, ale displej se mohl ještě o něco roztáhnout, nějaké to nevyužité místo tam je. Co mi přišlo takové divné bylo ono zapnutí zrcadlového efektu nebo jak to v SE pojmenovali, přitom se jedná o prachsprosté vypnutí displeje, tak jaký efekt...
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson Jalou - jak se vám líbí malinké véčko?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.