SEMania.cz Fˇrum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

VÝtejte, Anonym. ProsÝm p°ihla╣te se nebo se zaregistrujte.
Nep°i╣el Vßm aktivaŔnÝ email?
20. ╚ervenec 2024, 13:07

Zadejte użivateskÚ jmÚno, heslo a dobu p°ihlß╣enÝ
Hledat:     PokroŔilÚ vyhledßvßnÝ
142456 p°Ýspývk¨ v 9998 tÚmatech od 23754 użivatel¨
Nejnovýj╣Ý użivatel: Emmitt
* Dom¨ Nßpovýda Hledat P°ihlßsit Registrovat
Fˇrum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Probl├ęmy a chyby (Moderßtor: Ganimed)  |  TÚma: Sony Ericsson Satio - Probl├ęmy
Strana: 1 ... 26 27 [28] 29
Poslat tÚma Tisk
Autor TÚma: Sony Ericsson Satio - Probl├ęmy  (Zobrazeno 143143 x)
Bloodeye
U┬żivatel
Telefon: SE Satio Black
P°Ýspývk¨: 23

Zobrazit profil
« Odpový´ #405 v: 06. ěÝjen 2010, 07:24 »

Sorry, ale v├Ą├Ę┬╣ina tvojich negat├şv sa t├Żka v┬╣etk├Żch telef├│nov s S60v5.
Inak na odomykanie je ve┬Ámi dobr├í utilitka "ScreenLocker"

Inak m├┤j kus by som vyhl├ísil za najstabilnej┬╣├ş mobil s OS ktor├Ż som vlastnil (napr├şklad pri Nokii N79 by som ti v pohode vymenoval ├»aleko viac a hor┬╣├şch ch├Żb a to po poslednej aktualiz├ícii ktor├í bola pred rokom). Moje Satio sa mi samovo┬Áne re┬╣tartlo 1 kr├ít a zamrzlo 1 kr├ít a to v oboch pr├şpadoch bola moja chyba (in┬╣tal├ícia nekompatibiln├ęho softu).

Add. konektor: tie┬ż som u┬ż uva┬żoval nad t├Żm pre├Ęo ho dali na bok, ale na rozdiel od teba mi to neprek├í┬ża.

Predtym som mal Nokiu so Symbianom a vsetko bolo v poriadku... tu ide o to,ze je to dotykovy symbian a zjavne narychlo prerobeny na dotykove ovladanie... Neviem,co mam za ''prototyp'',ale uz mi ho aj swapli za novy kus a stale je to s tym sw hroza... Vcera sa mi napr.stalo,ze pri stlaceni menu sa zobrazovalo iba prazdne pozadie,pomohol iba restart. A nema tu niekto podobny problem ako ja,ze ked rychlo pise,tak telefon prestane nachvilu vibrovat a potom vibruje minutu v kuse? 
ulożena
martin_g
U┬żivatel
Telefon: SE Satio
P°Ýspývk¨: 59

Zobrazit profil
« Odpový´ #406 v: 06. ěÝjen 2010, 07:53 »

U m├▓a sa zatia┬Á neprejavil ┬żiadny s tebou popisovan├Żch probl├ęmov. A moja prv├í nokia (N79) ktor├║ som kedy mal m├í tak nani├Ę soft, ┬że nokiu u┬ż v ┬żivote nechcem (neaktualiz├ícia ├Ęasu na ├║vodnej obrazovke, zmiznutie ├Ęasu po preklopen├ş obrazovky, nespustenie fotoapar├ítu - nutn├Ż re┬╣tart, zamrznutie fotoapar├ítu po├Ęas fotenia - nutn├Ż re┬╣tart, samovo┬Áne posunutie bud├şka o hodinu ...).
ulożena
Pekony
U┬żivatel
PohlavÝ: Muż
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
P°Ýspývk¨: 579

Zobrazit profil
« Odpový´ #407 v: 06. ěÝjen 2010, 08:47 »

Predtym som mal Nokiu so Symbianom a vsetko bolo v poriadku... tu ide o to,ze je to dotykovy symbian a zjavne narychlo prerobeny na dotykove ovladanie... Neviem,co mam za ''prototyp'',ale uz mi ho aj swapli za novy kus a stale je to s tym sw hroza... Vcera sa mi napr.stalo,ze pri stlaceni menu sa zobrazovalo iba prazdne pozadie,pomohol iba restart. A nema tu niekto podobny problem ako ja,ze ked rychlo pise,tak telefon prestane nachvilu vibrovat a potom vibruje minutu v kuse? 
[/quote]

Jo to s t├şm sek├ín├şm vibrac├ş p├Şi psan├ş sem m├Čl taky, ale ni├Ę├şm jsem to nevy├Şe┬╣il. N├Čkdy to ned├Člalo m├Čs├şc a n├Čkdy za den n├Čkolikr├ít. Opravdu t├Čko ├Ş├şct.
ulożena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
Thymallus
U┬żivatel
Telefon: Satio U1i silver
P°Ýspývk¨: 88

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #408 v: 10. ěÝjen 2010, 12:27 »

taky jsem to s tou vibrac├ş za┬żil a proto jsem tuto funkci vypl a je to o.k.
je to sice polovi├Ęn├ş ├Şe┬╣en├ş, ale jen ot├ízka zvyku

jinak m├ím stabiln├ş kousek a d├í se ├Ş├şct ┬że bez probl├ęm├╣.
ulożena

SIMCA
U┬żivatel
PohlavÝ: «ena
Telefon: SE K790i,SE SATIO U1
P°Ýspývk¨: 25

Zobrazit profil
« Odpový´ #409 v: 06. Prosinec 2010, 18:59 »

j├í u┬ż ho ku..a roz┬╣lapu!!to je ten nejhor┬╣├ş mobil co jsem kdy m├Čla neust├íle se mi sek├í a kdy┬ż si pust├şm r├ídio a n├Čkdo zavol├í u┬ż se mi to r├ídio nespust├ş,nevypnu ho jedin├Č tak,┬że vypnu cel├Ż mobil!!a pokud nikdo nezavol├í a chci si p├Ş├ş┬╣t├Č r├ídio znovu pustit tak ho mus├şm prvn├ş cel├Ż vypnout apak zase zapnout,taky mi u┬ż po druh├ę um├Şel,prost├Č umrzl a nefunguje s pam├Čtovkou v├╣bec nereaguje a bez n├ş jen tak z poloviny!!u┬ż na to nem├ím fakt nervy!! na ├║kor 12mega fo┬╗├íku je mobil na p.├Ę.!!! Angry
ulożena

321654
Anonym
« Odpový´ #410 v: 06. Prosinec 2010, 19:57 »

seus nepomohl?
ulożena
roxetak
U┬żivatel
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
P°Ýspývk¨: 2086

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #411 v: 06. Prosinec 2010, 20:26 »

2Simca: Tak ako pise ObscureScarecrow, jedine obnovit cez seus a ak nepomoze tak servis. Ako som napisal na FB, satio a vivaz je len taka odbocka SE, ked skoncili so symbianom uiq3, vrhli sa na symbian 9,X (s60), takze je to taky mix sonyericsson s nokiou. A teraz sa SE hodil len na android a ostatne telefony A300, ci os W7, alebo spominany symbian, na tie a na ich uzivatelov se nejak zabuda.
ulożena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
SIMCA
U┬żivatel

Zobrazit profil
« Odpový´ #412 v: 17. Leden 2011, 20:49 »

tak jsem ho p├Şehr├íla!! zat├şm m├ím t├Żden za sebou a funguje norm├ílm├Č a zd├í se mi,┬że i baterka vydr┬ż├ş d├ęle!! je to mo┬żn├ę nebo jen takov├Ż pocit!!
 taky m├ím je┬╣t├Č jeden probl├ęm nev├şm jestli se sem hod├ş moje druh├í ot├ízka!?
kamar├ídka m├í tenhle mobil a za├Ęal j├ş n├Čjak blbnout! prost├Č p├Şi hovoru se j├ş to p├Şeru┬╣├ş a hl├ís├ş ji to ,┬że volan├Ż u├Ęastnik je noment├íln├Č nedostupn├Ż!!! j├í m├ím SE satio a chci se zeptat jestli ten jej├ş mobil m├╣┬żu p├Şipojit p├Şes PC na m├╣j program sony ericsson PC companion na opravu nebo p├Şehr├ít├ş na nov├Čj┬╣├ş Freeware?!a pokusit se o opravu nebo je lep┬╣├ş ho odn├ęst do servisu!! j├í m├ím t├Şeba zku┬╣enost je┬╣t├Č se Siemensem kdy┬ż jsem ho odnesla,p├Şehr├íli mi ho ,ale repr├ík u┬ż nebyl takov├Ż jako p├Şedn├şm m├Čla sem pocit,┬że ho vym├Čnili!tak┬że ot├ízka zn├ş : M├Ö┬«U K 550 DOMA P├śEHR├üT P├śES TENHLE PROGRAM!? d├şky za odpov├Čd├ş!
ulożena

roxetak
U┬żivatel
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #413 v: 17. Leden 2011, 22:00 »

Jasan, bud PC Companion, alebo SEUS II a mas :-)
ulożena

SIMCA
U┬żivatel

Zobrazit profil
« Odpový´ #414 v: 17. Leden 2011, 22:14 »

tak┬że nic nezkaz├şm! j├í jen aby pak po m├Č necht├Čla t├Şebas novej mobil! :-)
ulożena

roxetak
U┬żivatel

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #415 v: 17. Leden 2011, 23:20 »

SEUS II SonyEricsson Update Service je original sluzba ponuknuta od spolocnosti sonyericsson. Ak dodrzis vsetky podmienky pouzitia nemas co pokazit. Tu mas par navodov na prestudovanie:
http://sony-ericsson-cz.com/1921-navod:-seus-ii-aneb-jak-si-sam-stahnout-a-prehrat-firmware-v-telefonu.html
http://www.cyber-shot.cz/firmware/aktualizacni-sluzba-sony-ericsson-seus-ii/
http://semania.cz/aktualizacni-sluzba-seus-ii-se-dockala-noveho-vzhledu-i-funkci.html

A pozor na nabitie baterie, viac ako 50%, najlepsie nabit na 100%.
ulożena

zderic
U┬żivatel
P°Ýspývk¨: 2

Zobrazit profil
« Odpový´ #416 v: 18. Leden 2011, 00:23 »

no ja osobne rob├şm z├ílohu kontaktov, sms... pomocou programu Sony Ericsson PC Suite. 

Pros├şm o pomoc.
p├Şi spojen├ş Satia s PC Suite a pokusu o na├Ęten├ş kontakt├╣ z telefonu mi vysko├Ę├ş hl├í┬╣ka  ├łten├ş kontakt├╣ mobiln├şho telefonu selhalo.
Ostatn├ş v┬╣e funguje.
PC Suite nainstalováno z telefonu.
D├Čkuji Cool
ulożena
roxetak
U┬żivatel

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #417 v: 18. Leden 2011, 00:32 »

Na zalohu kontaktov pouzi skor MPE. PC Suite by som na zalohovanie nepouzil, synchronizacia prejde ale zaloha telefonu nikdy, bud problem so spravami, kontaktami, ci aplikaciami. Bolo to tu riesene niekolko krat, a nikto okrem Muldera a Scullyovej neobjasnil, kde moze byt problem. Robili to uz symbiany s uiq3, mozno i obycajne telefony ...
ulożena

Thymallus
U┬żivatel
Telefon: Satio U1i silver
P°Ýspývk¨: 88

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #418 v: 17. ┌nor 2011, 15:10 »

Satio a MPE? Co m├ím zku┬╣enosti, tak leda pro kontakty na SIM kart├Č, jinak satio a myphoneexplorer nee...
Satio spolupracuje vpohod├Č s PC suite, zat├şm jsem nezaznamenal ┬ż├ídn├Ż probl├ęm. Kdysi mi ├Ęasto spojen├ş blblo a v┬╣iml jsem si, ┬że to z├ívis├ş na kabelu (m├Čl jsem kabel od USB na st├╣l a k tomu p├Şipojen kabel pro satio) a to ned├Člalo dobrotu (asi ├║bytek nap├Čt├ş), ale kdy┬ż jsem str├Ęil kabel od satia do USB p├Ş├şmo, tak O.K.
Jinak m├╣┬że pomoct satio vypnout a zapnout, pokud spojen├ş s PCsuite blbne ├Ęast├Čji...
Te├», jak se upgradovalo PCsuite na PCcompanion, tak jsem se setkal s probl├ęmem synchronizace s outlookem, kdy i p├Şes z├íkaz ├║pravy kontakt├╣ v mobilu mi vymazal polovinu narozenin v kalend├í├Şi... asi to je┬╣t├Č nemaj├ş vychytan├ę.
Jedin├Ż probl├ęm, co tady na foru byl - bylo PCsuite a synchronizace p├Şes bluetooth, ale to jsem nezkou┬╣el...
ulożena

George00
U┬żivatel
Telefon: C902 - dead, nyn├ş Samsung S8500 Wave
P°Ýspývk¨: 1

Zobrazit profil
« Odpový´ #419 v: 19. ┌nor 2011, 15:09 »

Hi vespolek.

Co d├Člat, kdy┬ż kamar├íd p├Şeru┬╣il aktualizaci firmware (je to lama) a telefon te├» v├╣bec nenab├Čhne a sv├şt├ş pouze ├Ęerven├í stavov├í dioda vlevo naho├Şe?
Lze telefon je┬╣t├Č n├Čjak d├ít dohromady ani┬ż by se musel n├ęst do servisu? Nap├Ş. multiloader a download m├│d jako to funguje u jin├Żch telefon├╣ nebo n├Čco takov├ęho. Omlouv├ím se, pokud u┬ż dotaz n├Čkdo m├Čl a je zodpov├Čzen, p├ş┬╣u te├» ve sp├Čchu a nedostal jsem se k tomu ├Ę├şst 25 str├ínek pobl├ęm├╣ se SE Satio.

Moc d├şky za odpov├Č├»!

George MrknutÝ
« PoslednÝ ˙prava: 19. ┌nor 2011, 15:15 od George00 » ulożena
Fˇrum SEMania.cz

ulożena
Strana: 1 ... 26 27 [28] 29
Poslat tÚma Tisk
Fˇrum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Probl├ęmy a chyby (Moderßtor: Ganimed)  |  TÚma: Sony Ericsson Satio - Probl├ęmy
SkoŔit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. V╣echna prßva vyhrazena.
Strßnka vytvo°ena za 0.01 sekund, 18 dotaz¨.