SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:04

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - Problémy
Strana: 1 [2] 3 4 ... 29
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Satio - Problémy  (Zobrazeno 138150 x)
Tonan24
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 72


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 03. Listopad 2009, 16:25 »

ako je na tom baterkas vydrzou? je to az tak hrozne ako sa vsade pise?

Baterie mi vydrží jeden den, když ho málo používám a půl dne, když ho hodně používám. No a každý den se mi vypne a musím vyndat baterku a pak ho teprve zapnout. Nevím jestli je to špatně usazenou baterií nebo nějakou jinou závadou, ale nevadí.
uložena
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 03. Listopad 2009, 22:50 »

bylo by idealni kdyby jste nafotili z realu tu cernou i stribrnou pro porovnani, jako i s tema otiskama nejak, at si clovek muze udelat predstavu pro srovani, ktera ta barva je teda lepsi Smajlík ..

Ohledně té černé, myslel jsem že to bude horší, kryt baterie je sice lesklý, ale při mém pozorování jsem zjistil, že se tam otisky skoro nedrží - počítám s tím, že budete míti čistou ruku.U displeje je to horší.Zítra nafotím a hodím pár fotek, jak to vypadá.

dobre, budu se tesit na ty fotky .. tak s cistyma rukama se pocita  Smajlík .. tak ten displej beru, proste je to dotykac no

Zkoušel jsem nafotit, ale otisky na těch fotkách nejsou vůbec vidět  Grin Ale jak jsem napsal - na zadním krytu nejsou skoro vůbec a ve předku je to horší, ale když se budete snažit s telefon pracovat a čistejma rukama, není to za tak hrozné Smajlík
« Poslední úprava: 03. Listopad 2009, 22:51 od Benehallow » uložena

kuliferda
Uživatel
***
Telefon: Z600,P910i,K800i,W810i,W910i,Satio,Car-100,MBW-150 Executive Edition
Příspěvků: 250



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 06. Listopad 2009, 05:32 »

Foceno z jineho mobilu, ale velmi nerad


Tak dnes mame patek a na disp. mame jenom velke "P" a pismenko "á" nejak chybi  Huh
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 v: 06. Listopad 2009, 07:37 »

No, je to menší chybička češtiny v Satiu, osobně používám rozvržení pohotovostního režimu Sony Ericsson, takže mi to ani nevadí, protože tam nejsou názvy dnů používány. Jinak, výdrž je zatím maximálně dva dny a to zkouším videa, přehrávám hudbu a vše možné  Smajlík
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 06. Listopad 2009, 12:22 »

Za těchto podmínek jsou dva dny velice slušné  Smajlík, udělal jsi mi radost.
uložena
koty88
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Satio black
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 06. Listopad 2009, 21:34 »

bylo by idealni kdyby jste nafotili z realu tu cernou i stribrnou pro porovnani, jako i s tema otiskama nejak, at si clovek muze udelat predstavu pro srovani, ktera ta barva je teda lepsi Smajlík ..

Ohledně té černé, myslel jsem že to bude horší, kryt baterie je sice lesklý, ale při mém pozorování jsem zjistil, že se tam otisky skoro nedrží - počítám s tím, že budete míti čistou ruku.U displeje je to horší.Zítra nafotím a hodím pár fotek, jak to vypadá.

dobre, budu se tesit na ty fotky .. tak s cistyma rukama se pocita  Smajlík .. tak ten displej beru, proste je to dotykac no

Zkoušel jsem nafotit, ale otisky na těch fotkách nejsou vůbec vidět  Grin Ale jak jsem napsal - na zadním krytu nejsou skoro vůbec a ve předku je to horší, ale když se budete snažit s telefon pracovat a čistejma rukama, není to za tak hrozné Smajlík

 Grin tak to jo, ale diky za ochotu Mrknutí .. take si myslim ze kdyz cisty ruce=skoro ciste sklo
uložena
Tonan24
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 72


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 08. Listopad 2009, 09:45 »

Tak jsem musel mít první tento telefon a také ho mám jako první mrtvej. Každý den se minimálně jednou vypnul a musel jsem vyndat baterii teď v noci se mi to stalo zase jen s tím rozdílem, že už ho prostě žádným způsobem nezapnu ani vyndání baterie ani zapnutej v nabíječce nic.
uložena
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 08. Listopad 2009, 09:50 »

Cože?On Ti umřel úplně? Cheesy Shocked
uložena

Tonan24
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 72


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 08. Listopad 2009, 10:11 »

No nešel vůbec zapnout pak se mi povedlo rozsvítit obrazovku s nápisem sony ericsson a zase zhasnul. No a vzhledem k tomu, že jsem šel spát v 0:30 a baterka byla na 100 procent tak by to vybité být nemělo přesto jsem ho zkusil dát na nabíječku a pak to zkusím zapnout.
uložena
kuliferda
Uživatel
***
Telefon: Z600,P910i,K800i,W810i,W910i,Satio,Car-100,MBW-150 Executive Edition
Příspěvků: 250



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 08. Listopad 2009, 12:49 »

Az to preinstalujes, tak dej vedet  Huh
uložena
Tonan24
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 72


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 08. Listopad 2009, 13:27 »

Tak jsem dobil baterii a už to funguje. Jen mi není jasné jak se mi mohla za 8 hodin nepoužívání telefonu mohla baterie vybít takovým způsobem, že ani nešel zapnout. Ten update se má provádět myslím s úplně nabitou baterií jenže já se na tu mojí spolehnout nemůžu tak se mi moc nechce riskovat abych ho neoddělal úplně.
uložena
kuliferda
Uživatel
***
Telefon: Z600,P910i,K800i,W810i,W910i,Satio,Car-100,MBW-150 Executive Edition
Příspěvků: 250



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 08. Listopad 2009, 13:29 »

Mohl si mit spustenou nejakou aplikaci a ta ti mohla vybit batt.
uložena
Tonan24
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 72


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 08. Listopad 2009, 13:34 »

To né měl jsem všechno vypnuté to já si hlídám, ale slyšel jsem, že tohle vypínání může dělat navigace tak jsem odmazal sygica a nechal si tam jen garmina. Nepřijdu o záruku při updatu? Mám 3 letou záruku tak o ni nechci přijít.  Uvidím jestli nepomůže od smazání sygica, kdyžtak pak uvidím co dál.
uložena
Phoenix
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia™ X8
Příspěvků: 508



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 08. Listopad 2009, 14:41 »

pokud dělas update přes SEUS II tak to tu bylo napsano kvantum, ale když už to pišu tak ti odpovím SEUS II je offiko od SE kdyby si měl porušit zaruční podminky tak to SE nikdy nevydalo tenhle programek, ale pokud to ovšem dělas přes jiny tak to je jina
uložena

Android 4ever
T290>K510>V630>C902>Satio™>Xperia™ X8
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 08. Listopad 2009, 15:20 »

přečetli jste si EULA k SEUSu?  Mrknutí
Cituji
POUŽÍVÁNÍ AKTUALIZAČNÍ SLUŽBY SONY ERICSSON („SLUŽBY“) JE NA VAŠE VLASTNÍ RIZIKO. SLUŽBY JSOU POSKYTOVÁNY „TAK, JAK JSOU“ A „V NABÍZENÉM STAVU“. SPOLEČNOST SONY ERICSSON V PLNÉM ZÁKONNÉM ROZSAHU NEZAJIŠŤUJE ANI NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ VÝSLOVNÉ NEBO VYPLÝVAJÍCÍ ZÁRUKY JAKKOLIV SOUVISEJÍCÍ SE SLUŽBAMI. SPOLEČNOST SONY ERICSSON ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ VČETNĚ, ALE BEZ OMEZENÍ NA ZANEDBÁNÍ Z VLASTNÍ STRANY, NEPONESE ODPOVĚDNOST ZA JAKÉKOLIV NÁSLEDNÉ, PŘÍMÉ, NÁHODNÉ, NEPŘÍMÉ, REPRESIVNÍ NEBO ZVLÁŠTNÍ ŠKODY SOUVISEJÍCÍ S (A) POUŽÍVÁNÍM SLUŽEB, (B) NEMOŽNOSTÍ POUŽÍVAT SLUŽBY NEBO (C) CHYBAMI ČI ZANEDBÁNÍM VE SLUŽBÁCH, A TO ANI V PŘÍPADĚ, ŽE SONY ERICSSON NEBO JEJÍ OPRÁVNĚNÝ ZÁSTUPCE BYL UPOZORNĚN NA MOŽNOST TAKOVÝCH ŠKOD. NĚKTERÉ SOUDNÍ INSTANCE NEDOVOLUJÍ ODMÍTNUTÍ NEBO OMEZENÍ ODPOVĚDNOSTI ZA NÁSLEDNÉ NEBO NÁHODNÉ ŠKODY, PROTO SE NA VÁS VÝŠE UVEDENÉ ZAMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI NEMUSÍ VZTAHOVAT. CELKOVÁ ODPOVĚDNOST SPOLEČNOSTI SONY ERICSSON ZA VŠECHNY VÁM VZNIKLÉ ŠKODY, ZTRÁTY A PŘEDMĚTY ŽALOBY (UPLATŇOVANÉ VE SMYSLU PORUŠENÍ SMLOUVY NEBO ZÁKONA VČETNĚ, ALE BEZ OMEZENÍ NA NEDBALOST) NEBUDE ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ PŘEKRAČOVAT 2000 EUR. SPOLEČNOST SONY ERICSSON BEZ OMEZENÍ NA VÝŠE UVEDENÉ PODMÍNKY VÝSLOVNĚ ODMÍTÁ VEŠKEROU ODPOVĚDNOST ZA ŠKODY NA SOFTWARU NEBO HARDWARU VAŠEHO VÝROBKU SONY ERICSSON, OSOBNÍHO POČÍTAČE NEBO JAKÉHOKOLIV JINÉHO ZAŘÍZENÍ, NEBO ZA ZTRÁTU ČI POŠKOZENÍ DAT, ZPŮSOBENÉ POUŽÍVÁNÍM SLUŽEB.

sice to je univerzální u jakéhokoliv SW do PC, ale výrobci to tak mají ošetřené
« Poslední úprava: 08. Listopad 2009, 15:22 od jacktalking » uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 29
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - Problémy
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.