SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Patchovaní k850 natrvalo
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Patchovaní k850 natrvalo  (Zobrazeno 3515 x)
Lik wong (soudruh10)
Uživatel
***
Telefon: SE K850i v tuningu a satio
Příspěvků: 84



Zobrazit profil
« v: 10. Říjen 2009, 23:29 »

zdravím mam tu pár patchů co používám tady   a zde jsou další ale neodzkoušeny.  Tady je výborný návod
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 11. Říjen 2009, 08:30 »

Nevím, jestli byl dobrá nápad odkazovat na strojový překlad, ale budiž.

Český návod je na http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=17867 . Rozebírají se tam i některé další potřebné úpravy patchů (minimálně při použití CXC patcheru to je potřeba).

Dál se tam rozebírají i vedlejší efekty Aerixu, které mohou být poněkud nepříjemné. (Například cca poloviční výdrž.) Jeden majitel K850i teda psal, že nic takového nepozoruje. Důvod může být i ten, že by Aerix byl dělán podle K850i, ale na potvrzení této teorie to je celkem málo.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Lik wong (soudruh10)
Uživatel
***
Telefon: SE K850i v tuningu a satio
Příspěvků: 84



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 11. Říjen 2009, 09:15 »

to jo ale když jsem to dělal přes CXC patcher tak jsem pak msel dělat flash FW protože se mi pak ani nezapl mobil a nešel připojit k a2uploaderu abych mohl vratit změny a z tou vydrží baterky nevim před restartem aertixu jsem odpojil telefon jak tam píšou a dělal jsem to včera takže dam pak vědět jestli jsou změny
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 11. Říjen 2009, 10:20 »

Při nahrávání phone_app.cxc přes A2uploader (pomocí filesystem tool nebo write script) někdy dojde k nějakému problému. Výsledkem je chybová hláška A2uploaderu, ukončené spojení s telefonem a smazaný phone_app.cxc. Je to ono?
Já v takovém případě mohl mobil připojit k A2uploaderu a nahrát phone_app.cxc znovu. Je teda pravda, že mám RED EROM, ale BROWN EROM by na takovéto věci měla být spíše lepší.
Možná to bude jedna z mnoha specialit K850i.
Dodám, že někdo psal, že nahrávání phone_app.cxc přes A2uploader mu zlobí, ale PhoneExplorer je OK.
EDIT: A pokud's používal novější CXC Patcher, tak ten již prý neobsahuje cxc.exe od den_po, takže je to potřeba nechat přepočítat zvlášť. To taky může být problém.
« Poslední úprava: 11. Říjen 2009, 10:24 od v6ak » uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Lik wong (soudruh10)
Uživatel
***
Telefon: SE K850i v tuningu a satio
Příspěvků: 84



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 11. Říjen 2009, 16:05 »

pomocí A2uploaderu zmačknout write script připojim mobil po naky době nabídne ano  ne  dam ne pak zase čekam až je hotovo odpojim mobil a je to.Před tim jsem zkoušel CXC Patcher v 0.2.3 (no prostě ten starší) a pak jsem nemohl ani to phone_app.cxc nahrát zpatky protože mobil byl mrtvej jedině flash fs pomohl možna byla i chyba že jsem měl ještě RED ale to jsem nevěděl jak na to až po pročteni toho puvodniho navodu se mito povedlo 
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 11. Říjen 2009, 16:13 »

Tím write script jsem myslel nahrání upraveného phone_app.cxc pomocí skriptu. (Já nahrávám třeba i jeden soubor skriptem, jsem příliš líný na drag&drop.)
To, že mobil byl RED může být ten problém, ale těžko říct. Já, když jsem upravil phone_app.cxc (ručně) a přepočítal pomocí cxc.exe (od den_po) a nahrál to (taky s RED EROM), tak se mobil po zapnutí vypnul. Ale šlo to vrátit zpět.
Fílek má ale, tuším, podobné zkušenosti jako ty, takže to možná bude něčím jiným. Těžko říct, K850i je netypická A200.
Jinak CXC patcherem to je samozřejmě rychlejší.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 11. Říjen 2009, 16:13 »

Tím write script jsem myslel nahrání upraveného phone_app.cxc pomocí skriptu. (Já nahrávám třeba i jeden soubor skriptem, jsem příliš líný na drag&drop.)
To, že mobil byl RED může být ten problém, ale těžko říct. Já, když jsem upravil phone_app.cxc (ručně) a přepočítal pomocí cxc.exe (od den_po) a nahrál to (taky s RED EROM), tak se mobil po zapnutí vypnul. Ale šlo to vrátit zpět.
Fílek má ale, tuším, podobné zkušenosti jako ty, takže to možná bude něčím jiným. Těžko říct, K850i je netypická A200.
Jinak CXC patcherem to je samozřejmě rychlejší.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Patchovaní k850 natrvalo
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.