SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:19

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse
Strana: 1 ... 69 70 [71]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse  (Zobrazeno 324511 x)
franta.h123
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE SATIO U1i / SE K750i
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #1050 v: 04. Březen 2011, 17:47 »

Zdravím lidičky. Mam Satio rok ale spoustu popisovaných problémů jsem ani nepotkal. Jediné problémy jsem mněl s GALERII načítání a zobrazovaní fotek ( max 2995 kousků .) možnosti přehrávače ( ze 600set skladeb zobrazí stěží 80.) no a videa jsou na tom podobně. fakt bomba (než jsem sehnal náhradní programy ,tak jsem ho málem rozšlapal,,několikrát) .Navigace a google maps, visepilot  , všechno tohle mně točí, nefunguje, ať nastavim co chci, chce se to připojit k internetu a nejde to vypnout. Musim vypnout foun. a to je po aktualizaci ,několikrát. A jedíný problem co mně vadí je že občas přejde do režimu letadlo. nepravidelně a za mně nejasných podmínek. Nejde tohle nějak ošetřit . mně připadá že to způsobuje síla signálu v síti v souvislosti s počasim. Ale nevím. Funguje jako telefon tak jak asi má , takže až na výše zmíněné jsem spokojenej.
uložena
_m_v
Uživatel
***
Telefon: Vivaz
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #1051 v: 10. Březen 2011, 23:10 »


Skúste tento freeware program:
Kód:
http://www.mediafire.com/?15oawpgnij4swmn

Vyzkoušel jsem, ale stále zůstávají dole na displeji 2 tlačítka a většinou při příchozím hovoru a vytahování z pouzdra něco zmáčknu:-(
Já bych si představoval něco, co zachová displej zamčený za všech okolností a přijme hovor pouze hardwarovou klávesou. Nevíte někdo o něčem?
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1052 v: 10. Březen 2011, 23:41 »

skus iphone lock alebo nejaku podobnu aplikaciu.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Kosabek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Satio U1 black SDM 16GB
Příspěvků: 335



Zobrazit profil
« Odpověď #1053 v: 11. Březen 2011, 00:12 »

franta.h123 Jako navigaci používám sygic maká na 100% a jede jen přes GPS v telefonu žádné připojování na internet se nekoná.Žádný problém se svým kusem co popisuješ tedy nemám jsem nadmíru spokojen.Jediný problém který mám, je že čas od času musím telefon vypnout a znovu zapnout poněvadž mám nějaký problém SPB SHEL přijde mi zpráva otevřu ji a dále s ní nejde už pracovat ani z ní odejít.Vypnu telefon znovu zapnu jdu do té stejné zprávy a vše je zase v pořádku.Tak nevím asi něco s SPB ale neřeším to stane se to tak jednou do měsíce takže to nějak nebolí.Nevím jak jsou na tom ostatní uživatelé Satia ale já jsem ještě nezaznamenal jeden jediný problém ohledně telefonu jsem rád že jsem si ho pořídil a nemohu proti němu říct jedno jediné špatné slovo.Musel jsem jen vyměnit ochranou folii na displeji a to mě mrzí byla celkem dobrá ale přesto že je hýčkán nemám ponětí jak ale do kraje folie mi asi kocour zaryl drápy tak jsem ji měl poškozenou byly tam dvě dírky a kousek natržen vyměnil jsem a vše je OK.Jo a s přijimáním hovoru se mi taktéž ještě nikdy nestalo že bych ho odmítl nebo přijal je pravda že ho mám neustále v pouzdře a když ho vyndavám tak chytám opačný konec.
« Poslední úprava: 11. Březen 2011, 00:14 od Kosabek » uložena

Motorola D160,D520,AMIO,2x m3888,Alcatel one touch 302,501,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,MMR-70,HPM-70,HPM-77,HBH-GV435a,M2-8GB,SDM-16GB,IAC-25,IDC-22,CLA-60,MPS-60,MBS-100,CDS- 65,CDS-75,SBH-600,2x SE 108i Čedar,Samsung GT 5570 Galaxi mini,2x Samsung Galaxi S I9000.
Leoš
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #1054 v: 25. Květen 2011, 17:25 »

Ahoj, chtěl bych se prosím zeptat, mam vivaz pro koupen ve švýcarsku, telefon neobsahuje češtinu, chtěl jsem ji tam dohrát a přehrát všemi zpusoby co jsem se dočetl na netu a pořád se nevede. Mohl by mi někdo poradit prosím.  http://www.sonymania.cz/view.php?cisloclanku=2010050010-Jednoducha-decustomizace-smartphonu-Satio-a-Vivaz        ....tento zpusob jsem taky zkoušel, díky za rady.
uložena
kuzilek
Uživatel
***
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #1055 v: 11. Březen 2012, 20:56 »

Předem se omlouvám, pokud některé zde již sou rozebírány, ale:
Nedávno jsem z K800i přešel přes C702 k Satiu.
Jsem poněkud zhrzelý, jak s příchodem nového telefonu, to dobré ve starém již v novém není.
A Se Satiem v extrému...
Udělal jsem si taký malý seznam věcí, které bych potřeboval upravit/pořešit. Proto se tu sborně zeptám,
a snad se najde dobrá dušička, která by třeba po nějakém komunikátoru navedla/poradila/či podělila o zkušenost
Tedy (v bodech):
- Hack (asi 5 návodů tady a ni jeden nefunkční (("nainstaluj XXX"  => "...certifikátu"=>vyplázlej jazyk na mne) Sad
- v C702 byla fajn aplikace 'Trenér' něco jsem cucnul, ale nemohu bez hacku ani vyzkoušet (nějaké doporučení?)
- kontakty... v K800 i C702 jsem měl narozeniny, adresa, poznámky a pod (čtyři záložky se vším možným, tady prd...) Sad dají se nějak přelít aby uměly?
- manažer těch kontaktů, resp. synchronizace s nějakým adresářem v compu... (mám winXP, ale chci utéct k Ubuntu, resp. Debianu)
- Záznamník.. Jak hovorů tak i diktafon jako taký. a aby uměl i běžet (nahrávat) na pozadí, a nechcípnul při otevření foťáku nebo čehokoli.
- to samé uměl by tu někdo používat tlačítka (jako např. to co je na přepnutí cam/foto, že když bych jej držel 2sec. stisklý - třeba že při zamklém telefonu. spustí se diktafon) - i hodí se zrovna při častých diskuzích s městkou policií (např. na téma pes) a pod. Smajlík
- budíky. nějak převorat budíka aby uměl na každé vyzvánění jiný zvuk
- nu a pak si "navymejšlím" hodilo by se, když bych skrze BT či klidně WiFi uměl požít Satio jako sluchátka k compu, nebo naopak jako, že comp mi bude mediacentrem mobilu. Stejně jako nějaké VNC v mobilu... Mrknutí by nebylo? Smajlík

mám jej krátce a jistě si zas navymýšlím další věci a brzo se pochlubím s HW tuningem a pod... (přeci jen potřebuji poněkud "ARMOURED" a "Nepromokavý" nejlépe do pár metrů... Gravitace to je prevít...  a zatím nikdo nenašel čudlík kterým jej vypnout) Na HW tedy již pracuji...

Najde se někdo kdo by mi pomohl se v onom přístroji pošťourat, třeba se mu dostat nějak "na konzoli" ? Smajlík
Díky
T=
uložena
kuzilek
Uživatel
***
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #1056 v: 11. Březen 2012, 21:45 »

mnoo a taky to aby když dám v media obrázky či písničky, tak aby mi to nemělo potřebu prolejzat všechno a zobrazovat i věci, které nechci zobrazovat, nejlépe, když by to koukalo do adresářů a ne jak si to samovolně seřadí podle data, to bych mu za to nafackoval. to samé jako volba, zdali jsem v paměti telefénu bo na kartě.. ne všechno pokupě... Sad
T=
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1057 v: 14. Březen 2012, 11:06 »

mnoo a taky to aby když dám v media obrázky či písničky, tak aby mi to nemělo potřebu prolejzat všechno a zobrazovat i věci, které nechci zobrazovat, nejlépe, když by to koukalo do adresářů a ne jak si to samovolně seřadí podle data, to bych mu za to nafackoval. to samé jako volba, zdali jsem v paměti telefénu bo na kartě.. ne všechno pokupě... Sad
T=

Nakolko sa jedna o zakladnu vlastnost danej galerie, na toto budes musiet pouzit skor nejaku aplikaciu.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
kuzilek
Uživatel
***
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #1058 v: 14. Březen 2012, 23:13 »

...aplikaci....
..taky mě to napadlo,
  ...i nechci být sarkastický...
tak se pokusím nebýt...

a máš nějaký tip na onu aplikaciu?

pretože takýto ozajsný napad, mne napadl také.

Jen se tu pítám na nějaký tipy oněch programů, utilitek vychytávek, tricků....
Zatím ale bez efektu...
zvažuji, zdali nemám zkopírovat jako nové samostatné vlákno. Jako by do tohoto už nikdo nečíhal...

uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1059 v: 22. Březen 2012, 14:22 »

Skus pohladat nieco co by bolo aj pre Nokiu 5800 Xpress MUsic. Proste pre Symbian S60 v.5
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #1060 v: 02. Červenec 2012, 16:11 »

zkoušela jsem do sony ericsson satio instalovat hru Talking Tom Cat - bohužel. dohrála jsem potřebné Qt i QtMobility - a hra pořád nefunguje. poradí mi někdo jak to rozchodit, mobil je hacknutý.
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1061 v: 04. Červenec 2012, 13:59 »

Tazko ti poradim. Skus specializovane forum na satio, ci to tam uz niekto skusal. Ja osobne moc hry nehravam a tak som toto neskusal. Link: http://satio.forume.biz/
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #1062 v: 04. Červenec 2012, 14:20 »

díky, zkusila jsem tam napsat.
uložena
franta.h123
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE SATIO U1i / SE K750i
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #1063 v: 18. Květen 2013, 18:46 »

Zdravím lidi, dlouho jsem tu nebyl, nebylo proč a hlavně ani kdy ( většinou) . mam dotaz na ostatní vlastníky Sátia,, . Zničeho nic mi začalo blbnout ,,dotykování " . Aniž by telefon nějak utrpěl mechanické poškození, začal najednou pomateně přehazovat místa dotyku, na číselné klávesnici mi při dotyku na trojku sepne čtyřka nebo jednička, a to i při dotyku mimo čísla. Při procházení nabídek někdy kurzor zmateně poskakuje nahoru dolu, odkliknout nabídku je často nemožné, kolikrát musím tvrdě podržet a namačkat volbu aby se aktivovala . Přehrál jsem FW ale ani to nepomohlo. A takové kalibrování a nastavování všeho druhu taky bez úspěchu. Byl to celou dobu bezproblémovej foun, až na několik maličkostí které jsem zmínil dříve ( většinou byla chyba v síti a pokrytí). Hw tlačítka fungujou  normálně. Nestalo se někomu něco podobného , pokud ano jak jste to řešily. Zatím díky
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 69 70 [71]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.