SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 08:35

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse
Strana: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 71
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse  (Zobrazeno 327984 x)
Kosabek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Satio U1 black SDM 16GB
Příspěvků: 335



Zobrazit profil
« Odpověď #795 v: 21. Leden 2010, 23:38 »

Jak se ti to povedlo pověz já se snažím je spojit už dva měsíce a nic.
uložena

Motorola D160,D520,AMIO,2x m3888,Alcatel one touch 302,501,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,MMR-70,HPM-70,HPM-77,HBH-GV435a,M2-8GB,SDM-16GB,IAC-25,IDC-22,CLA-60,MPS-60,MBS-100,CDS- 65,CDS-75,SBH-600,2x SE 108i Čedar,Samsung GT 5570 Galaxi mini,2x Samsung Galaxi S I9000.
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #796 v: 22. Leden 2010, 01:30 »

2Thymallus : A nejaky sync web si neskusil? Napr: mobical.net, sonnyericsson, googlesync etc... ?
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #797 v: 22. Leden 2010, 07:47 »

Jak se ti to povedlo pověz já se snažím je spojit už dva měsíce a nic.

Přes kabel mi to nejelo. Jen jsem se spároval s BT v PC, pak v MPE dal nastavení a tam je tlačítko najít telefon. Telefon se našel, leč nic sybchronizovat nejde :-(
Vždy to nahlásí chybu (zkoušel jsem kontakty, kalendář). Je se uměly načíst kontakty na sim kartě.
uložena

   
Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #798 v: 22. Leden 2010, 07:49 »

2Thymallus : A nejaky sync web si neskusil? Napr: mobical.net, sonnyericsson, googlesync etc... ?

zkoušel jsem PCsuite pro SE, ale chce to po mne instalaci opravných balíčků od mrkvosoftu a já je doma jaksi nemůžu (nechci) instalovat...
další programy neznám :-(

Každopádně už mám kontakty v mobilu, teď je jen doupravovat, přiřadit obrázky - to jefakt opruz, když nemůžu procházet obrázky hned za sebou...
Jo a nepřišel jsem na to, jak přiřadit melodii k danému kontaktu, ale já na to přijdu (mám tady ještě ke čtení návod)
:-)
uložena

   
Bloodeye
Uživatel
***
Telefon: SE Satio Black
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #799 v: 22. Leden 2010, 08:35 »

Tak aj ja uz patrim k majitelom Satia  Cool Ten equalizer ma vsak dost stve...

Fastport mi nevadi,mam repraciky mps-75 a ten zvuk je super.... Len som doteraz nepochopil,NACO DAVAJU FASTPORT ZBOKU MT??? Ma to byt pohodlim,ked mam mt s handsfree vo vrecku? O odomykani klavesnice nehovorim  Angry

Mam otazku: Aky ma vyznam stavova dioda? Funguje mi len pri nabijani,slabej baterii a pri odmietnuti budiku  Undecided
Existuje volba,kam sa maju ukladat fotky z fotaku? Mam pocit,ze to uklada automaticky na microSD,tak?

« Poslední úprava: 22. Leden 2010, 08:49 od Bloodeye » uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #800 v: 22. Leden 2010, 09:40 »

Thymallus: Určitě bych vyzkoušel Uss od Sony Ericssonu v záložce Podpora, zatím si nemohou na vzdálenou synchronizaci stěžovat.

Bloodeye: Ano, automaticky to ukládá na microSD a nevidím žádný důvod, proč by se na tom mělo něco měnit. Místa je na kartě dost a dost  Smajlík Stavová dioda informuje nejen o nabíjení a vybité baterii, ale také o zmeškaných událostech (SMS, MMS, hovor) svým zeleným klikáním
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #801 v: 22. Leden 2010, 09:51 »

Thymallus: Určitě bych vyzkoušel Uss od Sony Ericssonu v záložce Podpora, zatím si nemohou na vzdálenou synchronizaci stěžovat.

Já to vyřešil šalamounsky - vyexportoval jsem si kalendář i kontakty z MPE a v práci nainstaloval PCSuite a O.K. :-)
Na ty melodie jsem taky přišel - se musí vytvořit skupia.
Jen mne štve, že když dám přiřadit melodii, tak se zobrazí seznam všech mp3 ve founu... a pak hledej...

Mimochodem kam ukládat mp3? Mám to nahrané přímo na kartě v adresáři, ale koukám že na kartě je spousta složek - nepatří to někam konkrétně? jako že by se to pak z určitého adresáře nepletlo do ostatních věcí...

Odpoledne si budu hrát s obrázky ke kontaktům. takže to bude legrace se prodírat složkou a zobrazovat "po jednom" a vybírat... Zkoušel jsem to přes PC suite, ale složka, kde mám fotky kontaktů se tváří jako prázdná...
Takže to bude "ruční" práce...

Jinak první dojmy - je to parádní hračka, pár maličkostí mi vadí ze zvyku z k750i, ale vše je otázka zvyku.
V recenzích jsem nechápal dilema o potvrzování jedním a dvěma kliky a už rozumím... by to mohli nějak sjednotit

ale to jsou malé věci :-)
už se těším až dám dokupy kontakty, nějaké potřebné aplikace a hry a navigaci a pak si začnu teelfoun užívat :-)
už teď se mnou není doma řeč :-D
uložena

   
Pekony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
Příspěvků: 579



Zobrazit profil
« Odpověď #802 v: 22. Leden 2010, 10:23 »

Skupina se vytvářet nemusí. Ke každému kontaktu jde přiřadit jakákoliv melodie. Stačí si otevřít kontakt , možnosti, vyzvánění a je to.
uložena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #803 v: 22. Leden 2010, 10:53 »

Aha, to jsem byl asi slepý a neprocházel jsem to jen jednou :-)
Dík
uložena

   
Bloodeye
Uživatel
***
Telefon: SE Satio Black
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #804 v: 23. Leden 2010, 17:45 »

Vsimol som si,ze na niektore zlozky reaguje dotykovy diplej po 1 clicku,na ine zasa treba 2x clicknut-je to normalne?  Huh

A moze mi niekto povedat,kde najdem spravcu datovych pripojeni? Hladam to uz pekne dlho a nic...

A ten fastport na boku pristroja mi pekne leze na nervy.Vlozit si Satio do vacku alebo puzdra s hf je uzasne Smajlík

Fakt nikto nevie,aka je v tom ''vyhoda''?
uložena
lenek
Uživatel
***
Telefon: K750, K800, K850, C702, Satio, Vivaz, Xperia Mini Pro
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #805 v: 23. Leden 2010, 17:58 »

Datová nastavení: Nastavení -> Připojení -> Cíle a dál už podle potřeby.
uložena
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #806 v: 23. Leden 2010, 19:58 »

Ano to klikání je normální, někdy jednou, někdy dvakrát, takový je S60. Zvyknout se na to dá a já to dokonce považuji za určitou výhodu - nepřeklikneš se  Mrknutí .
uložena
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #807 v: 23. Leden 2010, 21:56 »

Já ten dvojkilk oceňuji a moc se mi to zamlouvá Smajlík překlepům je konec Mrknutí
uložena

Bloodeye
Uživatel
***
Telefon: SE Satio Black
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #808 v: 24. Leden 2010, 04:34 »

Datová nastavení: Nastavení -> Připojení -> Cíle a dál už podle potřeby.

Dik Cool


Ad klikanie: No ja prave kvoli tomu preklepy robim,lebo neviem ci kliknut raz alebo 2x...  Huh Ale tak zvykam si
uložena
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #809 v: 24. Leden 2010, 10:20 »

Funguje to jako dvojkilk, tzn. že když vstoupíš např. do Zpráv, první označená věc je Nová Zpráva.Na ni stačí kliknout pouze jednou.Když se chceš podívat např. do Konceptů, prvním kliknek na tuto položku ji "označíš" a druhým potvrdíš výběr.Jak jednoduché Smajlík
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 71
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 18 dotazů.