SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 13:36

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse
Strana: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 71
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse  (Zobrazeno 327995 x)
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #480 v: 25. Listopad 2009, 08:57 »

Trpělivost, to pouzdro se časem vytahá a bude ok  Mrknutí. Tak dnes by měl dorazit ve stříbrné, snad nebudou problémy s nějakým sekáním atd. Mám většinou smůlu při kupování takových věcí.
uložena
Petys
Anonym
« Odpověď #481 v: 25. Listopad 2009, 09:07 »

Dneska jsem ho zaslal zpet.Vcera,kdyz jsem ho vybalil,chybel cesky navod,karta 8gb byla zasunuta v mobilu,po spusteni tam byl Slovinsky jazyk,krabice takova nejaka odrbana.Sklamalo me to.Uvidime co mi s tim Max mobil Liberec udela,aby fungoval a hlavne jak dlouho to bude trvat.
uložena
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #482 v: 25. Listopad 2009, 09:11 »

Tak to vypadá skoro na nějaký prototyp nebo co. Kupuju u prověřené společnosti o obsah balení či šedivku strach nemám, jen snad chytnu dobrý kus.
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #483 v: 25. Listopad 2009, 09:14 »

Petys: U takhle draheho mobilu se imho jednoznacne vyplati dat jeste neco navrch a koupit si oficko dovoz v renomovanem ochode. Cena necelych 12k dava jasne tusit, ze to nebude uplne koser....
uložena
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #484 v: 25. Listopad 2009, 09:29 »

Trochu mě pořád mate ta stříbrná verze, jelikož se na ofiku shopu SE ještě neprodává a snad ve všech shopech, kde mají černou, tak mají i stříbrnou. Snad je teda ta stříbrná oficiální pro ČR. Už tady na to odpovídal někdo, ale nějak jsem tu odpověď moc nepochápal. Byla tak jako ano i ne.
uložena
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #485 v: 25. Listopad 2009, 09:30 »

Dneska jsem ho zaslal zpet.Vcera,kdyz jsem ho vybalil,chybel cesky navod,karta 8gb byla zasunuta v mobilu,po spusteni tam byl Slovinsky jazyk,krabice takova nejaka odrbana.Sklamalo me to.Uvidime co mi s tim Max mobil Liberec udela,aby fungoval a hlavne jak dlouho to bude trvat.

Tak to se není čemu divit - poděkuj sám sobě, chtěl jsi ušetřit a pěkne se Ti to nevyplatilo a dobře Ti tak Mrknutí pokud je cena pod 15k, tak je to shit a nekupovat Mrknutí
uložena

jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #486 v: 25. Listopad 2009, 09:43 »

Dneska jsem ho zaslal zpet.Vcera,kdyz jsem ho vybalil,chybel cesky navod,karta 8gb byla zasunuta v mobilu,po spusteni tam byl Slovinsky jazyk,krabice takova nejaka odrbana.Sklamalo me to.Uvidime co mi s tim Max mobil Liberec udela,aby fungoval a hlavne jak dlouho to bude trvat.
Slovinský jazyk by byl OK, protože to je ve stejné jazyk.sadě jako CZ/SK/PL/HU. Tj. stačilo by jen přenastavit. Ale chybějící návod je samozřejmě donebevolající.

Sonyk1: co mám info, tak Agora si to dovezla sama ze zahraničí (stříbrnou). Je to naprosto v pořádku. Pokud se jedná o oficiální distribuci, není co řešit ať je to dovezené odkud chce. Takže klidně alza.cz která to bere od více distributorů, Agora, Setos, 3a.cz a samozřejmě operátoři (pokud jsem zapoměl na dalšího distributora, omlouvám se. nemám knihovnu místo mozku Cheesy ). V pořádku jsou také velké řetězce typu Datart, Electroworld,... (ti to berou od ofiko distributorů). Pokud je ale cena podezřele nízká.. Mrknutí Nejlepší asi je si prodejce projet na www.spotrebitele.info . Pokud tam má víc vroubků stejného typu, asi to nebrat. Tedy za předpokladu že chcete záruku.
Pokud kdokoliv záruku nepotřebuje, tak Satio za 12 tisíc Kč je bomba a berte to hned Smajlík
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #487 v: 25. Listopad 2009, 09:56 »

Beru ho tady http://www.aaamobil.cz/sony-ericsson-satio-u1-silver Sice je ta cena pod 15.000,- Kč, ale myslím, že to bude v pohodě.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #488 v: 25. Listopad 2009, 10:00 »

Sonyk1: ti jsou v pohodě, pokud se nepletu. Berou to ofiko
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #489 v: 25. Listopad 2009, 10:03 »

jacktalking: moc dík, uklidnil jsi mě. Snad to pomůže i ostatním při nákupu.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #490 v: 25. Listopad 2009, 10:08 »

Nejnižší cena co v oficiální distribuci u nových modelů je možná je 13000Kč. Za tu to ale nikdo neprodá, jelikož by z toho nepokryl nic, skoro nulový zisk
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #491 v: 25. Listopad 2009, 10:09 »

Obecne bych rekl, ze cena oficka je vzdyt alespon tech 14X00,-Kč a dale musi sedet take obsah baleni. Pokud je clovek jen trosku opatrny, tak nemuze naletet a koupit "omylem" sedivku. Ja osobne muzu doporucit Alfu, kde je doprava zdarma a cena je ted vic nez skvela: http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=106140&Search=satio&SearchType=1&SearchSubmit=1
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #492 v: 25. Listopad 2009, 10:36 »

Pupu: co jsem četl, tak ta stříbrná barva je, jelikož je dovezená ze zahraničí, bez té 16GB karty. Ale zase na aaa tam je uvedená. Tak nevím. Ale s tou cenou asi máš pravdu. Pokud se jedná o ofiko, 14000Kč je cena při které už prodejce bude mít nějakej výdělek
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Sonyk1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
« Odpověď #493 v: 25. Listopad 2009, 10:51 »

Omrkl jsem spoustu obchodů včetně třeba alza.cz kasa.cz atd., a všude je stříbrná s 16GB kartou atd. Nikde jsem nenarazil na to "osekané balení". No to je jedno, hlavně že je to ofiko a je tam.
uložena
Pekony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
Příspěvků: 579



Zobrazit profil
« Odpověď #494 v: 25. Listopad 2009, 16:46 »

Lidičky pomohl by mi někdo s nákupem Brando folie na Satio? Nemám jak PayPal tak WorldPay. Určitě se domluvíme na provizi. Měl jsem Invisible a teď bych zkusil brando. Please  Smajlík
uložena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 71
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 18 dotazů.