SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:24

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K850i polo death?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: K850i polo death?  (Zobrazeno 2825 x)
waci
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K850i, Xperia X1
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« v: 28. Září 2009, 21:34 »

Zdravím,

snad mi někdo radou pomůže nebo mě navede na "správnou cestu" jak opět zprovoznit mojí K850i. Telefon jsem koupil s německým jazykem. Přeflešoval a nahrál jakýsi megapack. Vše bylo OK až do chvíle kdy jsem na telefonu zvolil tovární nastavení. Od té doby telefon jde a nejde. Když ho zapnu, naskočí úvodní obrazovka a rozsvítí se klávesnice. To je myslím zatím normální, ale potom telefon jakoby naběhne, ale na displeji je jen zobrazí jakýsi zbytek tématu (je vidět jen plocha ve stylu karbonu) ale nic víc. Po chvíli telefon zhasne. Když potom zmáčknu nějaké tlačítko, opět se rosvítí jako by fungoval ale je tam jen ta plocha. SEUS ani A2Uploadr nezabírá.

Děkuji za jakýkoli dobrý nápad.

(možná by stačilo změnit schéma na nějaké originální v telefonu, ale nevím jak ho "poslepu" najít)
uložena

To je pohoda, když je pohoda...
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 29. Září 2009, 05:34 »

SEUS zkousel ma to tam napsane. 
waci
Jak jsi to myslel ze nezabira ? Seus nenabidne aktualizaci ? Nebo se telefon vubec nepripoji ? U A2uploaderu se taky nepripoji ? Nebo nemas potrebne soubory na flash prez a2uploader. Zkus ocistit jeste konektor a pouzit ten seus.

Jo a ten nazev tematu je na nic. Jsme ceske forum a do vyhledavace je ve zvyku psat cesky.
« Poslední úprava: 29. Září 2009, 05:40 od Ganimed » uložena

waci
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K850i, Xperia X1
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 29. Září 2009, 08:21 »

Omlouvám se za název tématu. Příšte budu vědět  Smajlík

napsal jsem to s tim SEUSem a A2Uploaderem špatně. Možná by pomohly, ale právě ze se telefon vůbec nepřipojí. Soubory na flash mám a i usb ovladače jsou OK. Jsem ted' v práci, ale večer zkusím vyčistit ten konektor a dám vědět jak to dopadlo.

díky za rady.
uložena

To je pohoda, když je pohoda...
waci
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K850i, Xperia X1
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 29. Září 2009, 21:21 »

tak jsem vyčistil konektor, stáhnul poslední SEUS a najednou to šlo  Smajlík Seus dal mobil dopořádku a A2Uploader se potom postaral o kustomizaci a nahrání megapacku. A K850i je zase jako "nová"  Cheesy Těžko říct co zabralo víc, jestli to vyčištění nebo poslední SEUS, ale každopádně mobil funguje jako zamlada  Smajlík

Díky všem za nápady a rady  Cool
uložena

To je pohoda, když je pohoda...
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K850i polo death?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.