SEMania.cz Frum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vtejte, Anonym. Prosm pihlate se nebo se zaregistrujte.
Nepiel Vm aktivan email?
14. ervenec 2024, 21:57

Zadejte uivatesk jmno, heslo a dobu pihlen
Hledat:     Pokroil vyhledvn
142456 pspvk v 9998 tmatech od 23752 uivatel
Nejnovj uivatel: tripsitter
* Dom Npovda Hledat Pihlsit Registrovat
Frum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Yari, oficiální cena a datum prodeje
Strana: 1 2 [Ve]
Poslat tma Tisk
Autor Tma: Yari, oficiální cena a datum prodeje  (Zobrazeno 11407 x)
jacktalking
U¾ivatel
Telefon: telefon? Mám
Pspvk: 331

Zobrazit profil
« v: 22. Z 2009, 08:46 »

Yari, koncová cena 5990 s DPH. Pøedpokládaný termín prodeje - po 40 týdnu
uloena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlá¹ená svou nekompetentností a velmi laxním pøístupem. Obracet se na nì je jen ztráta èasu.
Südoo
U¾ivatel
Pohlav: Mu
Telefon: SE W910i
Pspvk: 91

Zobrazit profil
« Odpov #1 v: 22. Z 2009, 11:35 »

Krásná cena, prostì ù¾asný, to jsem neèekal já jsem èekal tìch 8500Kè. Cheesy
uloena

Pokud mam nejake chyby v cestine, tak to neni schwalne ale je to z duvodu ze pochazym z nemecka zatim mam nejake drobne chyby.
MartinChroust
Redaktor
Telefon: XPERIA X10
Pspvk: 857

Zobrazit profil WWW
« Odpov #2 v: 22. Z 2009, 12:06 »

Pùvodnì mìla být 8590, 5990 je super cena  Smajlk
uloena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black

zástupce ¹éfredaktora SEMania.cz

student Vysoké ©koly Báòské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Südoo
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #3 v: 22. Z 2009, 13:51 »

Tak to je nadherná cena a je¹tì hezèí by byla ta cena kdyby ten telefon umìl WiFi, u¾ se ví jestli finální kousek bude podporovat WiFi?? Proto¾e v¹echny informace na internetu a i stránky na SE a okolnosti ukazují ¾e Yari nebude mít WiFi, ale jenom pouze GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA a HSUPA a GPS a aGPS. :-o
uloena

Pokud mam nejake chyby v cestine, tak to neni schwalne ale je to z duvodu ze pochazym z nemecka zatim mam nejake drobne chyby.
v6ak
U¾ivatel
Telefon: SK17i, G502, K320i
Pspvk: 2212

Zobrazit profil WWW
« Odpov #4 v: 22. Z 2009, 14:41 »

Mám pocit, ¾e SE chtìl nejdøív vystra¹it, jak to bude hrozné, a pak chtìl pøedèít oèekávání. ®eby nová strategie?
Ohlednì wifi: nejlépe poèkej, a¾ bude oficiálnì dostupný. Døív to nejspí¹ vìdìt nepotøebuje¹.
uloena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
jacktalking
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #5 v: 22. Z 2009, 15:02 »

Vystra¹it? To urèitì ne, jeliko¾ SE pouze udá cenu základní a dále si to urèují prodejci èi distributoøi v dané zemi..
uloena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlá¹ená svou nekompetentností a velmi laxním pøístupem. Obracet se na nì je jen ztráta èasu.
flai
U¾ivatel
Telefon: P1i
Pspvk: 224

Zobrazit profil
« Odpov #6 v: 22. Z 2009, 17:44 »

mno jeste za kolik to daji ty nasi "pitomi" operatori ale jestli se to bude prodavat za tech 6000 tak je to muj novej mobil
uloena
jacktalking
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #7 v: 22. Z 2009, 18:38 »

Operátoøi? Ti si to urèitì nìjak "vyzdobí". Nejlépe Vodafone, který tam prskne své èervené menu, èervený nápis na krytku Vodafone.. No nevím..
uloena

peterss
Anonym
« Odpov #8 v: 22. Z 2009, 18:48 »

lidi, vazne nechapu, proc tak prskate na branding operatoru. je predse logicke, ze si kazdy operator "upravi" menu a fw podle sveho, kdyz mi to vadi, tak mam dve moznosti :
koupit v obchode cisty, a jsem v klidu,
nebo koupit od opa, pripojit doma na PC a mam cisty.
mel jsem uz mobily z ebay z ruznych koutu sveta, ale po celem svete si operatori prizpusobuji menu a fw k obrazu svemu.
uloena
flai
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #9 v: 22. Z 2009, 19:06 »

Operátoøi? Ti si to urèitì nìjak "vyzdobí". Nejlépe Vodafone, který tam prskne své èervené menu, èervený nápis na krytku Vodafone.. No nevím..

no zrovna od vodafonu nikdy ten me tak irituje s tim jeho napisem ja spis od O2
uloena
v6ak
U¾ivatel
Telefon: SK17i, G502, K320i
Pspvk: 2212

Zobrazit profil WWW
« Odpov #10 v: 22. Z 2009, 19:21 »

Výzdoba a nìkteré dal¹í výmysly (jako invazivní nastavení internetu a nesmazatelné aplikace) by mi a¾ tak nevadily, kdyby to bylo stabilní a nechybìly by tomu nìkteré funkce.
uloena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
MartinChroust
Redaktor

Zobrazit profil WWW
« Odpov #11 v: 22. Z 2009, 19:36 »

Myslím si, ¾e Yari bude za tu cenu takový trhák, ¾e ho pod svá køídla operátoøi rádi vezmou. Nemusí to být na první pohled patrné, ale telefon u operátora se prodává skoro sám, z pohledu Sony Ericssonu to je ideální zákazník...
uloena

student Vysoké ©koly Báòské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
flai
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #12 v: 23. Z 2009, 14:07 »

jj ta cena je poravdu skvela uz se na to dost  tesim
uloena
jacktalking
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #13 v: 23. Z 2009, 14:12 »

MartinChroust: no takhle - operátoøi zaøazují do svých nabídek jen telefony které se jim "hodí". Napø. iPhone a podobné spolu s internetovým tarifem. O2 zase pro své dealery a jiné nabízí BlackBerry (http://o2.blackberry.cz/). Pøípadnì ty nejlevnìj¹í telefony spolu s nìjakým základním tarifem (Vodafone divoká karta s mobilem za 500Kè èi za kolik to bylo). Nevím zda Yari pro nì bude zajímavý, jeliko¾ jim nic moc nepøinese.
uloena

MartinChroust
Redaktor

Zobrazit profil WWW
« Odpov #14 v: 23. Z 2009, 14:19 »

Tak gesture gaming je pøinejmen¹ím zajímavá vìc, zda nadchne operátory nebo ne, to u¾ rozhodnou jiní. Myslím, ¾e telefon se mù¾e dobøe prodávat
« Posledn prava: 23. Z 2009, 14:23 od MartinChroust » uloena

flai
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #15 v: 23. Z 2009, 19:39 »

jj to pude dost na dracku urcite aspon na zacatku to je proste supr a ta cena to je proste best jeste aby ta wi-fi byla
uloena
Südoo
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #16 v: 25. Z 2009, 15:14 »

Tak jsem dneska hledal na www.google.cz Sony Ericssona Yariho, a vyhledalo mi to dva obchody kde se da objednat v jednom za 6119Kc a v druhem za 6493Kè.
Zde je odkaz. http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-yari/ tak¾e v ÈR budou pøirá¾ky.

A chci se zeptat jestli nìkdo neví jestli se tento telefon neobjevý v nabídce od øíjna nìkoho z operátorù??

V zahranièí v nìmecku bude taky v nabídce http://www.handys-mobile.de/sony-ericsson-yari.html u v¹ech operátorù.
« Posledn prava: 25. Z 2009, 15:16 od Südoo » uloena

flai
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #17 v: 25. Z 2009, 15:46 »

mno vsimnete si tohoto "Dostupné:   obvykle do 14 dnù" takze do 14-ti dnu by to mohlo byt

ale doufam ze to bude jak rikal jacktalking ze to bude pristi tyden(ale jinak by to mohlo byt toho 28.9. protoze to pude (moozna) do prodeje aino)
« Posledn prava: 26. Z 2009, 07:26 od flai » uloena
MonikaSh
U¾ivatel
Pohlav: ena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (zálo¾ní)
Pspvk: 139

Zobrazit profil
« Odpov #18 v: 27. Z 2009, 08:16 »

Na Slovensku bude od 25.10. za 249 € http://www.sonyericsson-shop.sk/k/1/013000
uloena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zemìplocha, proto ho u¾ívám pravidelnì a opakovanì. Dal¹ím lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
flai
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #19 v: 08. jen 2009, 18:17 »

tak uz je to zde v SE shopu http://obchod.sonyericsson.cz/sony-ericsson-yari-black?Filter=true

je za 5790Kè takze pohadkova cena
uloena
Sandyss
U¾ivatel
Telefon: X1
Pspvk: 23

Zobrazit profil
« Odpov #20 v: 09. nor 2010, 18:16 »

Chci si koupit Yariho a na¹el jsem ho za 4 000 Kè na tìhlech stránkách, cena je to moc pìkná, ale nejsou to ¹edivky?

http://www.deko-mobil.cz/product.php?id_product=671
http://dobirkamobil.cz/telefon/vsechny/Sony-Ericsson-Yari-U100i--Achromatic-Black
uloena
HUdasp
U¾ivatel
Telefon: SE SK17i, SE G502
Pspvk: 1865

Zobrazit profil WWW
« Odpov #21 v: 09. nor 2010, 18:23 »

To budou ¹edivky. V reklamaènim øádu neni ani zmínka o servisu výrobce. Ikdy¾ telefony SE je momentálnì vcelku jedno kde kupovat - tak jako tak se reklamuje u prodejce.
uloena
Sandyss
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #22 v: 09. nor 2010, 18:31 »

U výrobce to je kde? To tam posílám pøímo já nebo servis? Tak¾e i kdy¾ to bude ¹edivka, tak to servis u nás vezme?
uloena
HUdasp
U¾ivatel
Telefon: SE SK17i, SE G502
Pspvk: 1865

Zobrazit profil WWW
« Odpov #23 v: 09. nor 2010, 18:40 »

Servis u nás není. Telefony se pøes firmu Arvato pøeposílají nìkam pryè. Teda nìkde sem èetl, ¾e nìco v ÈR otevøeli, ale tam ti v záruce neopraví v¹e.
uloena
Sandyss
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #24 v: 09. nor 2010, 18:48 »

tak¾e je asi úplnì jedno kde ho koupím, jestli to v¹echny shopy posílají na jedno místo, i kdy¾ to jsou ¹edivky, co??
uloena
Frum SEMania.cz

uloena
Strana: 1 2 [Ve]
Poslat tma Tisk
Frum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Yari, oficiální cena a datum prodeje
Skoit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Vechna prva vyhrazena.
Strnka vytvoena za 0.01 sekund, 17 dotaz.