SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
26. Červen 2022, 00:39

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142431 příspěvků v 9976 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: Rohit112k
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s příjem souborů přes bluetoth v P1
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém s příjem souborů přes bluetoth v P1  (Zobrazeno 3712 x)
OsklivkaBety
Anonym
« v: 16. Září 2009, 10:20 »

Když mě někdo posílá přes bluetoth soubory (cokoli), telefon posílajícího ohlásí soubor odeslán, můj ohlásí příjem dokončen. Soubory však v telefonu nikde nejsou. I když procházím složky přes Xplore. Spárování je v pořádku, já odesílám také normálně. Firmware poslední, chyby žádné, sem tam restart pro zlepšení výkonu.
Zkusil jsem mobil vypnout, zapnout. Vymazat všechna zařízení bluetoth, opět je spárovat, ale od nikoho nic nepřijmu. Respektive přijmu a hlásí to úspěšné dokončení, ale nemůžu soubory nalézt. Kapacita na kartě skoro 4 GB volných, v paměti cca 100Mb volných.
Kam defaultně ukládá P1 data přijatá přes bluetoth?
Nějaké nápady? Díky
uložena
kejin
Anonym
« Odpověď #1 v: 27. Září 2009, 12:28 »

no tak já nevim, kam to ukládá, ale vždycky to je přijmutý jako zpráva, takže zprávy-doručené, tam je nová zpráva (ten soubor), otevřu a uložím.. Snad je to odpověď na tvoji otázku Huh
uložena
KRTEK
Uživatel
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, C702, P1i

Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 27. Září 2009, 16:04 »

je to tak. Ukladaj se do dorucenejch zprav.  Smajlík
« Poslední úprava: 30. Září 2009, 15:56 od 3m3 » uložena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého příspěvku, použijte Pravidla českého pravopisu. Příspěvek si po sobě před odesláním přečtěte, dobře podaný dotaz se lépe a rychleji vyřeší. Používejte čárky a tečky ve větách! Děkuju Smajlík
OsklivkaBety
Anonym
« Odpověď #3 v: 30. Září 2009, 08:33 »

Tak tomu bývalo dříve. od přechodu na poslední firmware tomu právě tak není. Telefon se mazaně tváří a jasně hlásí, že byl přenos úspěšně dokončen. Odesílající má také potvrzeno úspěšné odeslání. Spojení bluetoth během přenosu, je signalizováno v ikoně, také jak má být.
Soubory však v P1 nejsou  Angry
uložena
smupe
Uživatel
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K550i,SEK500i, SE T300, P1

Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 30. Září 2009, 15:15 »

Mám v P1  poslední firmware, který je na update service a přesto mi to chodí do doručených zpráv.
uložena
Fórum SEMania.cz

uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s příjem souborů přes bluetoth v P1
Skočit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.025 sekund, 18 dotazů.