SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:30

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Mrtvá K850i
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Mrtvá K850i  (Zobrazeno 7050 x)
king_of_freedom
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X1i, HTC Desire S
Příspěvků: 47



Zobrazit profil
« v: 13. Září 2009, 14:49 »

Dostala se mi do ruky mrtvá K850i od kamaráda. Netuším, co s ní prováděl, proto jsem zkusil několik způsobů.. 1) SEUS - flash proběhl, ale nic, 2) manuální flash přes A2uploader, ale také nic.. Pak jsem telefon rozebral, zjistil, že je přetrhaný flex na SIM a M2. Objednal jsem nový, vyměnil, ale stejně nic. Jediné, co se po pokusu o zapnutí stane je, že tel zavibruje a rozsvítí se LED u foťáku (modré kolečko kolem objektivu). K PC se připojí bez problémů, hlásí se jako Phone. Už netušim, co s tim dál. Někdo nějaký nápad? Díky všem
uložena

Moto M3888 -> Phil Az@lis -> Moto V100 -> SE T68i -> Moto E398 -> QTEK 8500 -> SE P990i -> SE X1 -> Nexus S -> HTC Desire HD -> HTC Desire S
koreN_
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K850i -QuickSilver Black-
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 18. Září 2009, 21:41 »

O prázdninách mi umřela K850. SEUS taky nepomohl, skoro 5 min se telefon identifikoval a nic. A2uploader byl poslední šance. 5 pokusů selhalo, ale....na šestý telefon naskočil a začalo flashování. Takže doporučuju vyzkoušet aspoň šestkrát. Mrknutí Zkusím později přihodit log.
uložena

HPM-77, R1FA035 - Acoustic by Luhcass, CYBERSHOT XPERIENCE 7.5
king_of_freedom
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X1i, HTC Desire S
Příspěvků: 47



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 24. Září 2009, 00:03 »

Tak nic, vyzkoušel jsem všechny dostupné flashe a neni ani náznak změny  Sad Nehledě na to, že podle tvého popisu se telefon nechtěl ani přihlásit, s čímž nemám nejmenší problém. Pokud ho jen připojím, hlásí se jako externí disk. Pokud ho připojím s "C", tak ho to normálně najde jako SE Flash.. Asi už ho definitivně odkážu do křemíkového nebe Cry Sice dělám zázraky na počkání a nemožné do tří dnů, ale na tohle jsem holt krátký Cheesy Snad jen, pokud by mi někdo mohl nadhodit opravdu funkční kombinaci FS, Main a Custom, byl bych opravdu vděčen..
« Poslední úprava: 25. Září 2009, 13:23 od king_of_freedom » uložena

Moto M3888 -> Phil Az@lis -> Moto V100 -> SE T68i -> Moto E398 -> QTEK 8500 -> SE P990i -> SE X1 -> Nexus S -> HTC Desire HD -> HTC Desire S
king_of_freedom
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X1i, HTC Desire S
Příspěvků: 47



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 28. Září 2009, 14:46 »

Takže poslední zjištění - v A2uploaderu se hlásí, v Aerix se hlásí.. FAR, XS se nenahlásí tak, jak by měl. Předpokládám, že to bude HW problém a proto odkládám K850i do šuplíku a popřeju jí R.I.S.H. Cheesy čili odpočívej v křemíkovém nebi..
uložena

Moto M3888 -> Phil Az@lis -> Moto V100 -> SE T68i -> Moto E398 -> QTEK 8500 -> SE P990i -> SE X1 -> Nexus S -> HTC Desire HD -> HTC Desire S
flai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i
Příspěvků: 224


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 28. Září 2009, 15:01 »

mno me se stalo s mou P1i-kou to ze sem ji pripojil k tatovi do auta abych si to trochu nabyl a najednou se muj i tatovo(on ho tam mel take) teltelefon vypl tata ho znovu zapnul ale ja ne jen mi to zavybrovalo a kdyz sem to zkusil znovu tak uz ni a tak sem vyndal a zandal baterku a zase jen vybrace mno a tak sme telefon dali reklamovat a dostal jsem uplne novy, pry ze ten telefon dostal nejakou ranu a ze byl celej spatnej tak nvm
uložena
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 28. Září 2009, 15:06 »

Takže poslední zjištění - v A2uploaderu se hlásí, v Aerix se hlásí.. FAR, XS se nenahlásí tak, jak by měl. Předpokládám, že to bude HW problém a proto odkládám K850i do šuplíku a popřeju jí R.I.S.H. Cheesy čili odpočívej v křemíkovém nebi..

Nejspíš bude problém se základní deskou - měl jsem podobný problém, takže na Aukro a Káčko šlo dále Mrknutí
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 28. Září 2009, 15:46 »

v A2uploaderu se hlásí, v Aerix se hlásí.. FAR, XS se nenahlásí tak, jak by měl.
Na ten Aerix jsem nejdřív měl chuť něco napsat, ale na druhou stranu: tady už asi není co zkazit...
FAR (teda ten plugin) ani XS není pro A200, takže to je vpořádku.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Filip1
Anonym
« Odpověď #7 v: 28. Září 2009, 16:02 »

Muze to byt GDFS problem po manipulovani s Aerix, A2Uploader, etc. oprava mozna
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 28. Září 2009, 17:50 »

Pochybuji, že by to způsobil Aerix, když ho nejspíš zkoušel až potom. Nějaká chyba GDFS to být samozřejmě může. Navíc, o Aerixu jsem něco nehezkého sice již četl (device keys, výdrž baterie), ale ne až tak. (Samozřejmě, ani jedno to nemůže 100% vyvrátit.)
Btw: žeby se vrátil Philip? Teď se nemůžu podívat na odkaz mailto:..., takže nemůžu ověřit.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Filip1
Anonym
« Odpověď #9 v: 28. Září 2009, 18:53 »

nevratil. jen rika, ze bez poradne diagnostiky je predcasne hazet telefon do supliku.

ICQ mam porad stejne, kdyz nekdo chce, najde si me. (zde uz se registrovat nehodlam a jen obcasne nahlednu)
uložena
hhaass
Anonym
« Odpověď #10 v: 30. Září 2009, 10:31 »

mam stejny problem pred vikendem mi klekl muj k850 zapnu ho a sviti jen klavesnice a kolecko kolem fotaku sem v pasti v zaruce uz neni nevim co stim za kazdou radu dekuju piste prosim na mail diky
uložena
hhaass
Anonym
« Odpověď #11 v: 30. Září 2009, 10:53 »

email: [email protected]
uložena
hhaass
Anonym
« Odpověď #12 v: 30. Září 2009, 12:12 »

vse ok problem vyresen byl to FW
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 30. Září 2009, 12:37 »

hhaass: To bude spíš jiný problém: http://forum.semania.cz/index.php?topic=23395.0

Jinak doporučím přečíst Proč nedávat svůj e-mail pro odpovědi?.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
king_of_freedom
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X1i, HTC Desire S
Příspěvků: 47



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 30. Září 2009, 15:35 »

Tak jasně, na Aerix taky nemůžu v podstatě nic kladného říct, ale jen jsem zkoušel připojit telefon, jestli se přihlásí.. GDFS mě taky napadlo. Ale co, neni to muj telefon, takže to asi necham být, vrátím ho původnímu majiteli a hotovo. Jinak zdravím Filipa - Tu T66 jsem nakonec nechal v šuplíku a nadále marně sháním novou funkční..
uložena

Moto M3888 -> Phil Az@lis -> Moto V100 -> SE T68i -> Moto E398 -> QTEK 8500 -> SE P990i -> SE X1 -> Nexus S -> HTC Desire HD -> HTC Desire S
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Mrtvá K850i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.