SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 09:06

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Odesílání SMS během hovoru
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Odesílání SMS během hovoru  (Zobrazeno 3274 x)
RED_CZ
Anonym
« v: 26. Srpen 2009, 08:15 »

Dobrý den lidičky. Mám s K850i jednu potíž, která mne točí uplně na maxim. Vždy během hovoru "uchem" odesílám SMS (nastavil sem si jako první kontkat # aby se SMS neodesílaly). Není problém během hovoru odeslat třeba i 10 smsek. Prolezl sem dost diskuzí ale zdá se, že mám problém asi jen já. Zkoušel sem i nejnovější firmware a pořád nic - stále nelze během hovoru zamknout klávesnici. Nemáte někdo prosím nějakou radu?
Děkuji moc.
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 26. Srpen 2009, 09:51 »

Telefonuj pres HF nebo hlasitej odposlech..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 26. Srpen 2009, 14:30 »

Jak se pokoušíš zamykat klávesnici? Hvězdičkou a pravou kontextovou klávesou? Nebo krátkým stiskem vypínače a trojkou?
K850i nemám, ale, pokud se nemýlím, zamykat klávesy přes vypínač umí. Po krátkém stisku vypínače se objeví menu (Vypnutí, Tichý režim, Zámek kláves, Profil Normální, ...). Protože zámek kláves je třetí položka, je možné použít i klávesu 3.
Popisky asi nebudou úplně přesné, ale pochopit by je mělo IMHO jít.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
RED_CZ
Anonym
« Odpověď #3 v: 31. Srpen 2009, 06:54 »

Tak zamknout klávesnici pomocí kombinace * a pravé tlačítko samozřejmě během hovoru nefunguje a bohužel ani přes vypínací tlačítko. Bohužel všechny tyto možnosti jsem už dávno vyzkoušel.
A rada ať telefonuji přes HF nebo reproduktor - pane Vtipálku velice jste mne pobavil. To jste mohl napsat rovnou, jak bývá v diskuzích obvyklé u lidí, kteří "honí" jen počet příspěvků: Hmmm zajímavé.....

uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 31. Srpen 2009, 07:37 »

Ale je to taky reseni.kdyz nejde zamknout klavesnice tak bych si daval pozor pri tom telefonovani-spis bych drzel foun u ucha jen reprakem takze bych nemel klavesnici prilepenou na obliceji.me osobne telefonovani pres hf nedela problem,tak vtipny mi to neprijde.a zkousel jste behem hovoru vstoupit treba do hlavniho menu a vypinac-3 stisknout tam?to by snad mohlo jit ale delat to tak pokazdy..mozna by to bylo otravnejsi nez zkusit davat pozor na tu klavesnici.
« Poslední úprava: 31. Srpen 2009, 07:44 od M.Čermák » uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Odesílání SMS během hovoru
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.