SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:17

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Jalou - co vy na něj?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Jalou - co vy na něj?  (Zobrazeno 3344 x)
Joza
Anonym
« v: 16. Srpen 2009, 06:09 »

Sony Ericsson před pár dny představil nový model Jalou, u kterého nijak neskrývá, že je zaměřený především na slečny a dámy, prostě pro naše drahé polovičky. Přestože telefon primárně není určený pro mě, dovolím si jej zhodnotit. A můj názor je ten, že výrobce při návrhu vzhledu mohl jít mnohem dál. Když jsem četl tiskovou zprávu bez fotografií, původně jsem se zaradoval, protože přirovnání k rtěnce evokovalo něco nového, nevyzkoušeného, netradičního. Prostě nějaký úlet, po kterém potenciální zákaznice v budoucnu jednoznačně sáhnou. Po prohlédnutí fotografií ale moje nadšení opadlo, véčko je sice netradiční, ale podle mě to není model, které by zákaznice nějak více donutily ke koupi. Jak jsem ale zmínil na začátku, takto to vidím já, ale mj názor není důležitý, hlavní budou dojmy budoucích majitelek. Přesto zde otevírám diskuzi na téma, zdali si myslíte, že Jalou uživatelky osloví či nikoliv. za sebe (ač nerad) tvrdím že ne.
uložena
flai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i
Příspěvků: 224


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 19. Srpen 2009, 18:03 »

je zajimavej
uložena
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 24. Srpen 2009, 22:19 »

Neviem, či som si to doteraz nevšimol alebo je to úplne aktuálny údaj, ale už je známa predbežná cena, za ktorú sa bude Jalou predávať - 237 €. Podľa mňa je to dosť prehnané, nevidím na tom mobile nič tak výnimočné (okrem možnosti premeny displeja na zrkadlo), čo by túto sumu vysvetľovalo.
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #3 v: 24. Srpen 2009, 22:47 »

Na předběžnou cenu bych nebral ohled, málokdy se za ni telefon skutečně začne prodávat, minimálně v poslední době.
uložena
flai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i
Příspěvků: 224


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 25. Srpen 2009, 08:02 »

mno to ma soy ericsson i u aina satia a u yariho
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Jalou - co vy na něj?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.