SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
30. Září 2022, 00:44

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142431 příspěvků v 9976 tématech od 23751 uživatelů
Nejnovější uživatel: Rohit112k
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: CHA-30 Chatpen
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: CHA-30 Chatpen  (Zobrazeno 4595 x)
king_of_freedom
Uživatel
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X1i, HTC Desire S

Zobrazit profil
« v: 09. Srpen 2009, 11:31 »

Tak jsem se po delší době zase podíval na SEmanii a narazil na "recenzi" tohoto staršího zařízení. Nedalo mi to, abych se po něm nepodíval, zda je ještě k mání a ejhle, ono je. Člověk z vedlejšího města, konkrétně Southportu má 4 kousky k prodeji a co víc - jsou fungl nové, originál zabalené s veškerým příslušenstvím. A jako správný příznivce značky, kterého nenechá v klidu nic se znakem SE, jsem se rozhodl tuto hračku koupit. Uvidíme, jak to dopadne. Z autíčka (CAR-100) jsem byl opravdu nadšený, takže předpokládám, že s CHA-30 také. Jakmile dorazí a "ohmatám" si ho, připíšu první dojmy  Mrknutí
uložena

Moto M3888 -> Phil [email protected] -> Moto V100 -> SE T68i -> Moto E398 -> QTEK 8500 -> SE P990i -> SE X1 -> Nexus S -> HTC Desire HD -> HTC Desire S
king_of_freedom
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 15. Srpen 2009, 14:06 »

Tak už je doma! Přišel v origo krabici, nabíječka ještě zatavená ve folii. Opravdu moc krásná hračka, jen mám zatím problém v tom, že ho prostě nespáruju ani s mojí P990i ani s NTB  Sad  Balení je klasicky v duchu SE, takže maximum možného příslušenství - samotné pero, nabíječka, náhradní náplně, manuál, blok A4 na psaní, post-it bločky, popis "jak funguje" speciál papír a jako poslední je arch s BT PINem, s IN, kódem pro nastavení.. Prostě příslušenství dovedené k dokonalosti. Snad se mi povede spárovat moje mašinky a zkusit v praxi
« Poslední úprava: 25. Srpen 2009, 20:55 od king_of_freedom » uložena

Moto M3888 -> Phil [email protected] -> Moto V100 -> SE T68i -> Moto E398 -> QTEK 8500 -> SE P990i -> SE X1 -> Nexus S -> HTC Desire HD -> HTC Desire S
king_of_freedom
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 25. Srpen 2009, 21:08 »

Tak už jsem si pořídil T68i. Jednu sice mam, ale ta zůstala v ČR, takže vyšlo levněji si tu koupit novou. Jako bonus jsem k němu dostal i foťáček , což je pro mě ceněný kousek do sbírky. CHA-30 s onou T68i funguje naprosto skvěle, chová se přesně tak, jak má. Přesnost snímání hodnotím velmi kladně, výdrž baterie mě neustále překvapuje. Jen bych řekl, že zobrazovaná informace o délce možného využívání je nepřesná a ukazuje méně, než je později skutečnost. Očekával bych u této funkce stejnou preciznost, jako je právě u T68i. Ale to je jen moucha. Jediné, co jsem zatím nezkoušel, je odesílání e-mailu v praxi, protože se mi nepodařilo nastavit CHA-30 (zřejmě to ani neumí) jiné než vytáčené připojení. Bohužel nejsem tady v UK ještě zajetý v mobilních službách, abych mohl nastavit u operátora tarif, ve kterém by mi to nesežralo i spodky.. Takže v rámci mých možností testování musím složit poklonu inženýrům z SE - tohle se jim prostě povedlo. A to musím vzít v potaz fakt, že můj kousek byl vyroben v březnu 2003!
uložena

king_of_freedom
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 27. Srpen 2009, 22:59 »

Další věc je, že ve spoustě recenzí z doby uvedení CHA-30 na trh je připsána možnost používání s PC. Samozřejmě není takový problém spárovat ho s počítačem. Osobně se mi to bez problémů podařilo s mým notebookem. Tím ovšem veškerá spolupráce skončila a vše dopadlo naprosto stejně jako v případě pokusu spárovat CHA-30 a P990i. Prostě jakýkoliv pokus o odeslání dat (ať již napsaný text, či pouhý status pera) končí vytuhnutím pera a žádnou reakcí NTB. Je to obrovská škoda, protože v dnešní době pomalu zapomínám, jak se píše rukou. Vše si člověk nadatlí na klávesnici, vytiskne a tím to pro něj končí. Holt budu lovit dál a snad se na mě usměje štěstí.
uložena

Zbyszek
Uživatel
Telefon: XPERIA X2

Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 29. Srpen 2009, 16:41 »

Zdravím, chci se zeptat jestli samotný Chatpen nese označení už SE nebo ještě Ericsson jak je vidět z obrázku dole.
« Poslední úprava: 29. Srpen 2009, 16:44 od Zbyszek » uložena
king_of_freedom
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 30. Srpen 2009, 23:50 »

Jak je patrné z mých fotek, tak krabice nese označení Sony Ericsson, CHA-30 uvnitř taktéž  Mrknutí Pouze nabíječka je ze staré dílny a proto má logo Ericsson..
uložena

king_of_freedom
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 20. Leden 2010, 11:48 »

Ještě bych měl nabídku pro své kolegy SEmaniaky. Pokud by o tuhle hračku měl někdo zájem, mohu mu ji přivézt. Na konci února jedu na dovolenou do ČR, tak bych ji vzal sebou a poslal. Cena je jasná - koupím ji za 30 liber, takže za stejnou  částku + poštovné po ČR ;-) Prodejci na eBayi sice do ČR posílají, ale možná je tohle pro vás snazší. Klidně se sami podívejte, že na tom rozhodně vydělat nechci  http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260538755318&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_1781wt_1165
uložena

MartinChroust
Redaktor
Telefon: XPERIA X10

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 27. Leden 2010, 10:04 »

No mě by zjímalo, jestli ti třeba funguje s X1... myslím si, že nepojede, objednal bych si ho, ale muselo by to s novými telefony fungovat, což se obávám, že nebude
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black

zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
king_of_freedom
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 28. Leden 2010, 00:57 »

Já předpokládám, že nepojede. Vsázím podle zkušenosti s P990i, kde to nešlo. Jistý si nejsem, takže vybaluji CHA-30 z krabice, nabíjím a zítra dím vědět Mrknutí
uložena

king_of_freedom
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 28. Leden 2010, 21:07 »

Takže věci se mají tak, že CHA-30 nejde s X1 ani spárovat, natož pak, aby to běhalo tak, jak má. Zkoušim ještě dohnat bývalého kolegu, který občas něco programuje, zda by to nechtěl zkusit, ale bude to hodně těžké..
uložena

MartinChroust
Redaktor
Telefon: XPERIA X10

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 29. Leden 2010, 09:48 »

Tak to je škoda  Sad každopádně díky za info
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black

zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Fórum SEMania.cz

uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: CHA-30 Chatpen
Skočit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.036 sekund, 18 dotazů.