SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:47

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: IM+,QIP,...... PROBLEM CEZ WIFI IDE A CEZ EDGE A 3G NIE
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: IM+,QIP,...... PROBLEM CEZ WIFI IDE A CEZ EDGE A 3G NIE  (Zobrazeno 2216 x)
SaBeRs
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia X1
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« v: 23. Červenec 2009, 20:28 »

Ahojte mám problém si aplikáciami cez ktoré sa chcem prihlásiť na ICQ a nejde no cez wifi ide a internet mi normálne ide a mám predplatený ORANGE ale nechce sa to prihlásiť nechápem proste skušal som verzie nové aj staré a nepripojí ma to neviete čo tam môze byt zle ? V pripojeniach mam nastavené sieť že na max výkon a nie max šetrenie.Napísať možte aj na  ICQ 370163631 DIQ
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #1 v: 23. Červenec 2009, 20:41 »

Zkus Pigeon, nemám s ním sebemenší problémy.

Free download (i v SK):
http://www.getbest.ru/
uložena
SaBeRs
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia X1
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 23. Červenec 2009, 21:00 »

DIq skusil som ale stále sa mi tam strieda pripájanie na server ........, a pripajanie na server ...... netreba tam ešte niečo v tom nastavit okrem mena  a hesla ?? DIQ Pred X1 som mal Iphone a tam som nemal s ničím problém A to som používal im+,.....
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #3 v: 23. Červenec 2009, 21:07 »

Pak je problém v tvém nastavení netu... já jedu v poho i přes wifi i přes net (Vodafone CZ).
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: IM+,QIP,...... PROBLEM CEZ WIFI IDE A CEZ EDGE A 3G NIE
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.