SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:01

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Záložní zdroj energie pro C702
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Záložní zdroj energie pro C702  (Zobrazeno 8679 x)
wojnar
Uživatel
***
Telefon: HTC Desire, FroYo
Příspěvků: 59



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 04. Srpen 2009, 15:08 »

Mám Xpal XP4001. C702-ku nabije 2x, při třetím nabíjení se už po stisku tlačítka "CHCEK" rozsvítí červená LED, telefon v té době byl nabit na cca 60% a pořád se nabíjel, ale raději jsem to odpojil. Powerpack se nabije za cca 5 hod.
Při testech jsem telefon vždy vybil až když se sám vypnul. Čili z pod 10% na 100%.
Samotné provedení vypadá solidně, ten nabíjecí kroucený kabel je sice poněkud tužší (nedá se moc natáhnout). I když na balení i v manuálu je ve výčtu příslušenství mj. 2 ks kabelů a 6 ks redukcí, tak kabel v dodávce je jen jeden a redukcí je jen 5, chybí redukce na mini USB. Ale to až tak nevadí, páč kabelů USB <-> USB mini má doma jistě každý dost. Smajlík . (Čeští prodejci mají na svých stránkách ve specifikaci pouze jeden kabel, ale redukcí pořád šest)
uložena
stiinek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W850i + X1
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 04. Srpen 2009, 15:40 »

Nějaká insprace zde: http://trekbuddy.net/forum/viewtopic.php?t=2483&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
uložena

T230 -> T630 -> K750i +T630 -> K750i + K550i -> C702 + K750i -> C702 + W850i -> X1 + W850i
Phoenix
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia™ X8
Příspěvků: 508



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 04. Srpen 2009, 18:30 »

Mám Xpal XP4001. C702-ku nabije 2x, při třetím nabíjení se už po stisku tlačítka "CHCEK" rozsvítí červená LED, telefon v té době byl nabit na cca 60% a pořád se nabíjel, ale raději jsem to odpojil. Powerpack se nabije za cca 5 hod.
Při testech jsem telefon vždy vybil až když se sám vypnul. Čili z pod 10% na 100%.
Samotné provedení vypadá solidně, ten nabíjecí kroucený kabel je sice poněkud tužší (nedá se moc natáhnout). I když na balení i v manuálu je ve výčtu příslušenství mj. 2 ks kabelů a 6 ks redukcí, tak kabel v dodávce je jen jeden a redukcí je jen 5, chybí redukce na mini USB. Ale to až tak nevadí, páč kabelů USB <-> USB mini má doma jistě každý dost. Smajlík . (Čeští prodejci mají na svých stránkách ve specifikaci pouze jeden kabel, ale redukcí pořád šest)

myslíš ty dva kabely jako stejne bo jako každy jinačí
uložena

Android 4ever
T290>K510>V630>C902>Satio™>Xperia™ X8
wojnar
Uživatel
***
Telefon: HTC Desire, FroYo
Příspěvků: 59



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 04. Srpen 2009, 18:35 »

No podle krabice mají být dva kabely, oba stejné. Na jednom konci USB, na druhém konektor pro redukci. Ale v krabici je jen jeden.
Stejně tak v krabici nenajdeš redukci s USBmini.
uložena
Phoenix
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia™ X8
Příspěvků: 508



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 04. Srpen 2009, 18:42 »

ješte dotaz je XPal Ivy ma solární članek nekde sem videl že jo ale v popisu na netu neni nic psano
uložena

Android 4ever
T290>K510>V630>C902>Satio™>Xperia™ X8
wojnar
Uživatel
***
Telefon: HTC Desire, FroYo
Příspěvků: 59



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 04. Srpen 2009, 18:44 »

Ne, Xpal Ivy nemá solární článek.
http://www.xpalpower.com/uk/products/

Ale do ničeho se solárním článkem bych nešel. Kámoš něco podobného měl a vůbec to nefungovalo.
« Poslední úprava: 04. Srpen 2009, 18:48 od wojnar » uložena
Phoenix
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia™ X8
Příspěvků: 508



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 04. Srpen 2009, 18:47 »

aha tak to potom bylo tedy xpal apollo
uložena

Android 4ever
T290>K510>V630>C902>Satio™>Xperia™ X8
PavelH2
Uživatel
***
Telefon: C702
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 06. Srpen 2009, 22:37 »

Tak přidávám mini recenzi (nebo spíše pár postřehů z používání) Power Monkey.
Samotný akumulátor má kapacitu 2200 mAh. Takže by měl teoreticky nabýt C702 dvakrát a ještě by měla zbýt rezerva. Telefon se mi podařilo ale nabít jen jednou plně a podruhé na 50%. To může být tím, že při nabíjení část energie přijde prostě nazmar. Další možné vysvětlení je, že baterie je prostě nová a je třeba počkat, až se usadí. Při testování jsem nabíjel vždy z 0 % na 100 %. Tedy ze stavu, kdy se telefon vypnul a nešel zapnout do stavu, kdy hlásí 100% nabito. Možná to byla chyba. Většina majitelů telefonu této značky jistě ví, že nabít tak na 97 % není problém a pak se každé procento navíc dobývá velice těžce.
Akumulátor působí solidním dojmem. Je pogumovaný, takže vypadá, že něco vydrží. Zdířka pro připojení nabíječky nepůsobila moc stabilně, konektor se v ní trochu viklal, ale funguje bez problému. Moc se mi nelíbí velikost nabíječky. Součástí balení jsou redukce pro různé typy zásuvek v různých zemích. Právě kvůli připojené redukci je nabíječka větší než originální nabíječka k C702.
Takže závěrem jsem spokojený. Kdybych věděl o Xpal IVY ještě před koupí, tak bych investoval kvůli větší kapacitě raději do něj. Nevěděl jsem, ale ani tak to není žádná tragédie. Power Monkey je dobré zařízení a jako záložní zdroj mi slouží dobře. Naopak do CPP-100 bych asi nešel. Kvůli ceně a kapacitě, je to za hodně peněz málo muziky. Jedinou výhodu vidím v tom, že má zabudovanou svítilnu (kterou bych teda uvítal kdyby byla i u Power Monkey), která se vždycky může hodit. Zvláště lidem s nějakým novějším telefonem u kterého SE zablokoval funkci světlo.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 07. Srpen 2009, 04:54 »

Nikde tu v tvem prispevku nevidim to hlavni. Za jak dlouho se ti mobil nabije doplna ?
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Záložní zdroj energie pro C702
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 20 dotazů.