SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:29

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Drobné chyby hardwaru
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Drobné chyby hardwaru  (Zobrazeno 2529 x)
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« v: 25. Červen 2009, 13:11 »

Tak nevím, jestli to bude považováno za chybu  Grin, ale pro mě ano. Nejen že je repráček na blbým místě, ale i USB konektor. Doteď mi to nevadilo, ale teď jsem si hodil držák do auta a ejhle, když chci foun nabíjet, tak v držáku nemůžu. A proč?  Grin Cheesy No protože mám DVD přehrávač s vyjížděcí obrazovkou, a té to zavazí.  Cheesy Takže buď budu foun nabíjet (není to tak často) mimo držák, nebo celej držák hodím níž (kde mi ale do něj může spolujezdec kopnout kolenem).  Grin No jo, blbost, ale naštve.  Grin V tomhle mi bude asi trošku HTC s jeho konektorem dole chybět.  Grin
uložena
uiqjirka
Anonym
« Odpověď #1 v: 25. Červen 2009, 16:47 »

Jak pro koho,pro mne je naopak konektor na strane vyhodou,pouzivam husi krk na okno a dole mam drzak opreny o palubku.Tim, ze je konektor na strane,neni problem s nabijenim.
Repracek me tez neirituje,slysim ho lepe nez kdyz je zezadu jako u ostatnich HTC.Takze pro tebe nevyhody,pro mne vyhody  Mrknutí
uložena
JJF
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10, X1
Příspěvků: 459


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 26. Červen 2009, 07:48 »

No ja súhlasím 100% s Twin.Spark. Reprák sa rozoberal veľa krát a je to šunt. Umiestnením aj kvalitou. Ten konektor mi vadí z iného dôvodu. HTC som vložil do držiaku a hneď sa nabíjal, čo u X1 samozrejme nie je možné. Aj z ergonomického hľadiska je to umiestnenie konektora iracionálne. Kábel z boku zavadzá pri telefonovaní. Nerozumiem čo viedlo súdruhov v SE k takémuto riešeniu.
uložena
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 26. Červen 2009, 09:14 »

Ale já jsem rád, že zatím toto je pro mě jediná chyba, obávám se však toho, že brzo začnu možná řešit zásadnější, jak tak čtu všechno možný, takže jsem to sem hodil jen tak pro odlehčení...  Grin

Mám teď spíš třeba trošičku problém s rohem disleje kde je ukončovací X, protože musím tapnout úplně do rohu, a díky lemu okolo displeje je i u WK Task nadlidskej výkon vertikálním tahem z X dolů spustit Launcher... Protože prstem se prostě na okraj displeje narozdíl od HTC nemám šanci dostat...  Undecided Ale to mě taky netrápí, udělám si na Launcher zástupce na ploše a na X/OK má X1 tlačítko, takže taky řešitelné...  Roll Eyes Cool

EDIT: Tak na to tlačítko X/OK stačilo po instalaci všech programů znovu zkalibrovat displej a už reaguje v pohodě...
« Poslední úprava: 28. Červen 2009, 12:05 od Twin.Spark » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Drobné chyby hardwaru
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.