SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 10:25

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson W995 - ptejte se
Strana: 1 ... 49 50 [51] 52
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Testujeme Sony Ericsson W995 - ptejte se  (Zobrazeno 225085 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #750 v: 22. Prosinec 2010, 08:01 »

Far Manager s pluginem by už měl fungovat i na Elm, Hazel a další, bohužel se mi zatím nepovedl sehnatna zapůjčení, abych mohl vyzkoušet a sepsat návody. dle diskuze na se-nse už to ale šlape...
uložena
Elilinka
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: Sagem, Panasonic, Siemens, T610, T630, W810i, Vivaz
Příspěvků: 13



Zobrazit profil
« Odpověď #751 v: 04. Leden 2011, 22:04 »

Ahojky, tak jsem pročetla všech 51 stránek, masakr  Roll Eyes
SE W995 si chci pořídit, v červené barvě, ale jak tak koukam po netu, tak už tento telefon skoro nikde nemají, a ještě mě trošku děsí ten šedý dovoz, jak to na telefonu poznám, jaké jsou pro mě důsledky, má takový telefon český záručák, mám vybraný e-shop ale nemám s ním zkušenost (atmobil.cz), taky jsem koukala že se prodává i růžový, někde mají psaný i "light pack" což jak jsem pochopila, tak telefon obrakovali o paměťovku, prosím o zodpovězení a díky všem co sem přispívají, je tu spousta rad  Kiss
uložena
Alkan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w995i
Příspěvků: 66



Zobrazit profil
« Odpověď #752 v: 05. Leden 2011, 10:12 »

Zkusím trochu napomoci:
Šedý dovoz: Na mobilu to poznáš leda když má telefon na zadní straně krytu máš znak zahraničního operátora (já mám w995 z šedého dovozu z VB, kde je telefon dotovaný a mám tam malý oranžový čtvereček orange), se zárukou můžou být problémy, ale záleží na obchodě, kde to kupuješ, už jednou sem mobil servisoval a teď s ním zajdu znovu na opravu a záruku mi uznali bez problémů. Telefon byl debrandovaný (zbavený upravených položek od Orange) a počeštělý.
Lightpacky jsou levnější právě o tu paměťovku, pokud máš už nějakou doma tak můžeš ušetřit, případně si porovnat ceny kolik bys dala za Lightpack + karta v jiném obchodě a nebo za normální mobil. 8Gb karta je na hudbu více než velkorysá a používám mobil i k přenosu dat.
« Poslední úprava: 05. Leden 2011, 10:14 od Alkan » uložena

Elilinka
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: Sagem, Panasonic, Siemens, T610, T630, W810i, Vivaz
Příspěvků: 13



Zobrazit profil
« Odpověď #753 v: 05. Leden 2011, 11:10 »

Díky, chtěla bych ho objednat po netu, takže to nepoznám, pár obchodům jsem psala jestli telefon má český záručák  a návod, tak uvidím zda se ozvou, myslím že stejně červenej mít nikde nebudou do 5500,-
Jó když jsou prachy není telefon, jinak kdyby ho někdo viděl do týto sumy, tak mi dejte prosím vědět, díky
uložena
Alkan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w995i
Příspěvků: 66



Zobrazit profil
« Odpověď #754 v: 06. Leden 2011, 19:37 »

Pod 5500,- se najít dá, ale už bych těm obchodum nevěřil. Smajlík

Třeba tady:
Kód:
http://www.mobilduo.cz/produkty/sony-ericsson/sony-ericsson-w995-red
uložena

Elilinka
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: Sagem, Panasonic, Siemens, T610, T630, W810i, Vivaz
Příspěvků: 13



Zobrazit profil
« Odpověď #755 v: 06. Leden 2011, 21:07 »

To alkan:
V popisku máš W995i, to jest co  Cool upravená w995? Na jednom e-shopu měli taky psáno W995i, a myslela jsem že je překlep, díky za vysvětlení  Kiss
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #756 v: 07. Leden 2011, 10:45 »

Znamená to, že to je evropská verze. Většinou se to nepíše, páč je to tak nějak samozřejmý.
uložena

Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #757 v: 07. Leden 2011, 11:33 »

mimochodem neni pravda ze sedy dovozovy telefon ma na zadech tetovani nejakeho zahranicniho operatora, to ze mas telefon se znamenim orange je vseobebne znamy hovadismus tohoto operatora ve vetsine zemi kde tento operator ucinkuje. Ja mam W995 od nemeckeho O2 a zadne tetovani nema a nemel a je k nerozeznani od W995 z ceske distribuce. Nemluvim o tom ze i v ostatnich zemich existuje volny prodej stejne jako u nas kamene obchody kde se prodavaji nebrandovane mobily operatorem
uložena

Elilinka
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: Sagem, Panasonic, Siemens, T610, T630, W810i, Vivaz
Příspěvků: 13



Zobrazit profil
« Odpověď #758 v: 07. Leden 2011, 14:31 »

Takže jak to poznam? Že telefon je šedý dovoz? Nebude mít český záručák? Poznám že např. software byl přehrán? Na co se mám podívat když si ho budu prohlížet?
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #759 v: 07. Leden 2011, 19:25 »

Šedý dovoz: http://mobil.idnes.cz/koupi-sedivky-usetrite-tisice-sleva-ale-nemusi-byt-zadarmo-p41-/telefony.asp?c=A100906_141329_telefony_kor

K W995 vs. W995i: Starší značení používalo "i" pro international, "a" pro America, "c" pro China a možná ještě něco. Nebylo-li toto písmeno uvedeno, označovalo to skupinu modelů. Novější značení je v tomto stejné až na to "i", které se neuvádí. Takže, když jsem četl něco o G502, nevěděl jsem, jestli jde o model (t.j. G502 international) nebo o skupinu (G502, G502a, ...). Ale vypadá to, že se k těm i-čkům zase vrátili - mám U20i.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
LukeD
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W995, K750i, T610i
Příspěvků: 58



Zobrazit profil
« Odpověď #760 v: 13. Leden 2011, 01:19 »

Takže jak to poznam? Že telefon je šedý dovoz? Nebude mít český záručák? Poznám že např. software byl přehrán? Na co se mám podívat když si ho budu prohlížet?

Podle mého to - a zvláště pak coby laik - nemáš šanci poznat, nebude-li tam někde ono zmíněné "tetování", resp. označení zahraničního operátora. Navíc, pokud se nepletu, se u nás W995 už přestal oficiálně prodávat, takže všechny telefony, kterou jsou aktuálně v nabídce obchodů, jsou ze šedého dovozu.

A ještě jeden "detail", který se týká tebou vybrané červené varianty: W995 se u nás nikdy oficiálně neprodával v jiné barvě než ve stříbrné. Suma sumárum, tebou požadovaná červená varianta byla u nás vždy k sehnání toliko ze šedého dovozu. Takže tvé řešení šedého dovozu je od samého počátku poněkud bezpředmětné. Divím se, že ti to tu doposud nikdo nezmínil.. Cool

Pro tebe je v podstatě jediná dobrá rada následující: kup si telefon v obchodě, který má dobré reference (zejména co se týče případných reklamací), přestože prodává šedivky. Ideálním zdrojem bude server Heureka!, kde si navíc můžeš i porovnat ceny v jednotlivých obchodech, eventuálně i některá vlákna na tomhle fóru zabývající se internetovými obchody. Vyhledávání snad už zvládneš sama. Mrknutí
uložena

Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m & T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i -> W995 (jo, je to kus historie)
Elilinka
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: Sagem, Panasonic, Siemens, T610, T630, W810i, Vivaz
Příspěvků: 13



Zobrazit profil
« Odpověď #761 v: 20. Leden 2011, 16:33 »

Velmi vtipná odpověd  Cool

Nabídku barvy jsem brala v potaz díky mobilmanii.cz, myslela jsem že tam jsou informace ok, nakonec mám Vivaze a zatím spokojenost  Roll Eyes

A jinak se na internetu pohybuju zcela ok  Grin a vyhledávání mi nedělá problém  Cool
uložena
LukeD
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W995, K750i, T610i
Příspěvků: 58



Zobrazit profil
« Odpověď #762 v: 20. Leden 2011, 22:12 »

Tak MobilMania může uvádět i barvy, které u nás dostupné nikdy nebudou. Stejně jako můžeš v katalogu najít mobily, které se u nás již neprodávají, nebo dokonce ani nikdy neprodávaly. Jinak tedy přeji bezproblémovou funkčnost a naprostou/trvalou spokojenost s novým telefonem, ačkoliv je to nakonec jiný model. Mrknutí
uložena

Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m & T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i -> W995 (jo, je to kus historie)
Artemian
Uživatel
***
Telefon: SE W995
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #763 v: 30. Leden 2011, 19:43 »

Takže jak to poznam? Že telefon je šedý dovoz? Nebude mít český záručák? Poznám že např. software byl přehrán? Na co se mám podívat když si ho budu prohlížet?

Podle mého to - a zvláště pak coby laik - nemáš šanci poznat, nebude-li tam někde ono zmíněné "tetování", resp. označení zahraničního operátora. Navíc, pokud se nepletu, se u nás W995 už přestal oficiálně prodávat, takže všechny telefony, kterou jsou aktuálně v nabídce obchodů, jsou ze šedého dovozu.

A ještě jeden "detail", který se týká tebou vybrané červené varianty: W995 se u nás nikdy oficiálně neprodával v jiné barvě než ve stříbrné. Suma sumárum, tebou požadovaná červená varianta byla u nás vždy k sehnání toliko ze šedého dovozu. Takže tvé řešení šedého dovozu je od samého počátku poněkud bezpředmětné. Divím se, že ti to tu doposud nikdo nezmínil.. Cool

Pro tebe je v podstatě jediná dobrá rada následující: kup si telefon v obchodě, který má dobré reference (zejména co se týče případných reklamací), přestože prodává šedivky. Ideálním zdrojem bude server Heureka!, kde si navíc můžeš i porovnat ceny v jednotlivých obchodech, eventuálně i některá vlákna na tomhle fóru zabývající se internetovými obchody. Vyhledávání snad už zvládneš sama. Mrknutí

Ještě když byla prodejna SE v Palladiu v praze tak jsem si u nich kupoval W995 v černé barvě, který mám dodnes... Záručák k němu je formátu asi A5 s holografickým logem SE
uložena
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #764 v: 30. Leden 2011, 20:02 »

cervenu predavali na www.mp3.sk a este stale tam maju ciernu za nieco okolo 255E. Pisu ze je to z oficialnej europskej distribucie. Neviem co to znamena ale ma to Sk jazyk.
Sam som s nimi nikdy nemal problem
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 49 50 [51] 52
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson W995 - ptejte se
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.