SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Březen 2024, 09:19

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Tuning (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Úvod do této sekce
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Úvod do této sekce  (Zobrazeno 6370 x)
Joza
Anonym
« v: 30. Leden 2009, 18:50 »

Ačkoliv už na SEManii jednu sekci o mobilním tuningu máme, nakonec jsem neodolal a založil sekci novou, specializovanou na platformu A200 (K850i a telefony následující po ní, typicky s displejem 240 x 320 pixelů a plnou podporou rychlých dat, tedy EDGE, UMTS i HSDPA). Důvodů mám pro to hned několik.

Především stávající sekce se stala velmi nepřehlednou (na tomto místě je třeba si přiznat, že je to i moje chyba, jelikož fórum mám na starost a odpovídám za pořádek na něm šéfredaktorovi SEManie Smajlík, na svou obranu ale podotknu, že jsem se do tuningu nikdy nehrnul a vzhledem ktehdejšímu vlastnictví M600i ani neměl na čem úpravy zkoušet) a najít zde nějaký kloudný návod bylo takřka nemožné... Tenkrát mi přišlo mnohem jednodušší směřovat zájemce na se-tuning, kde se této problematice přeci jen věnují více. S příchodem nové platformy navíc tuning ustal (nebylo v domácích podmínkách čím tunit), proto jsem o nové sekci nijak neuvažoval. Nyní už ale čas velmi pokročil a na trhu je spousta telefonů na platformě A200, navíc se objevila možnost v domácích podmínkách upravovat telefony.

Když se k tomu připočte fakt, že nyní vlastním C702, která je na tuning velmi vhodná a umožňuje mi většinu věcí zkoušet, je situace jiná než dříve. Navíc můj věrný souputník a tester snad všeho, co lze se Sony Ericssony dělat, VaRo pořídil W902, tudíž mám jistotu, že sem i od něj bude stabilně proudit příliv nových myšlenek a nápadů.

Věřím, že se vám nová sekce bude líbit, budu se tady hned od začátku snažit udržet pořádek, aby vše bylo dostupné a snadno vyhledatelné. Brzy snad dáme dokupy dostatek různých návodů, každého zajímá nebo si chce upravit něco jiného. Takže vzhůru do úprav a pokud se náhodou někdy něco nepovede, nepanikařte Smajlík Pokud nepomůže fullflash přes SEUS II, ještě vždy je šance na pomoc u Philipa. Joža

PS: pokud sem budete dávat vlastní soubory na tuning, snažte se vždy napsat, pro který telefon jsou, pokud přiložíte i screeny co vlastně dělají (třeba jiné ikony, nový splash atd.) zlobit se určitě nebudeme.
« Poslední úprava: 30. Leden 2009, 19:33 od Jozef Cmar » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Tuning (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Úvod do této sekce
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.004 sekund, 16 dotazů.