SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:56

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Ilock- podepsání aplikace
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Ilock- podepsání aplikace  (Zobrazeno 3282 x)
Varius G700
Uživatel
***
Telefon: SE G700
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« v: 18. Květen 2009, 22:36 »

Čau čau všichni,

s hambou se vám hlásím s tím, že tomu nerozumim.. iLock vypadá parádně, ale když někdo jako já to chce, tak je to těžký.
Aplikaci sem si stáhnul, ale teď to podepsání... Nechápu jak na to. Jak tak čtu ty návody, neni mi to jasný kde mám vzít nějakou složku C nebo D atd atd.
Nešlo by napsat nějak jednoduše pro *****i jako jsem já nějakej návod? Dřu se tu s tim už pěkně dlouho a trhám si už vlasy z hlavy...
Kdyby mi někdo poslal odkaz, který funguje a odkazuje na nějakou novější verzi iLocku a potom něco o tom podepsání, tak bych byl fakt moc rád...
Změnou skinu toho iLocku se zatim zabívat nebudu. Stačí mi jenom nacpat tu aplikaci do mobilu
Díky moc lidi...
uložena
3m3
Anonym
« Odpověď #1 v: 18. Květen 2009, 22:56 »

Budeš potřebovat SIGNED HACK,
http://www.se-tuning.cz/viewtopic.php?t=9440
a než položíš dotaz jak si odemknout skryté složky tak doporučuji hledat heslo Capswitch.
uložena
Varius G700
Uživatel
***
Telefon: SE G700
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 19. Květen 2009, 00:23 »

Soubor mám podepsanej... Capswitch je OFF a chci to nainstalovat. A stejně to nejde! Co je všechno třeba aby se to povedlo?
Jediný co mě napadá je to, že nemám hacknutej Symbian. Jinak všechno udělaný mám. Nevim kde jinde by byl problem.
uložena
3m3
Anonym
« Odpověď #3 v: 19. Květen 2009, 08:40 »

Pletes hrusky a tresne,
hacknes system tim ze nainstalujes Capswitch a prepnes na on/off(nemam ted doma nic s UIQ abych to testnul),
pak si stahnes signed hack a nakopirujes do odemceneho hackleho systemu,nakonec zkusis nainstalovat iLock  Mrknutí
uložena
Varius G700
Uživatel
***
Telefon: SE G700
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 19. Květen 2009, 09:18 »

Dobře... Rozumim. Takže Symbian mám teda hacknutý a aplikaci podepsanou. Předemnou je další problém. Když chci kopírovat ty soubory tak potřebuju mít zpřístupněné ty systémové složky že jo? Posla bys mi odkaz na návod? Nějak v tom bloudim a už u toho sedim pěkně dlouho a šťourám se v tom pořád dokola.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Ilock- podepsání aplikace
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 18 dotazů.