SEMania.cz Fˇrum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

VÝtejte, Anonym. ProsÝm p°ihla╣te se nebo se zaregistrujte.
Nep°i╣el Vßm aktivaŔnÝ email?
22. ╚erven 2024, 03:04

Zadejte użivateskÚ jmÚno, heslo a dobu p°ihlß╣enÝ
Hledat:     PokroŔilÚ vyhledßvßnÝ
142453 p°Ýspývk¨ v 9995 tÚmatech od 23752 użivatel¨
Nejnovýj╣Ý użivatel: tripsitter
* Dom¨ Nßpovýda Hledat P°ihlßsit Registrovat
Fˇrum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  ├śada W (Moderßtor: Ganimed)  |  TÚma: Chyba aktualizace pres program SEUS II
Strana: [1]
Poslat tÚma Tisk
Autor TÚma: Chyba aktualizace pres program SEUS II  (Zobrazeno 2711 x)
Jablicko01
U┬żivatel
Telefon: W910i
P°Ýspývk¨: 2

Zobrazit profil
« v: 11. Kvýten 2009, 17:47 »

Dobr├Ż den, omlouv├ím se jestli sem toto t├ęma nepat├Ş├ş ale jsem tu nov├í. M├ím takov├Ż dotaz, dneska jsem aktualizovala W910i, p├Şed aktualizac├ş jsem ho m├Čla neupraven├Ż ┬ż├ídn├Żm oper├ítorem ale po aktualizaci se mi v telefonu objevil Vodafone Software. Ale je┬╣t├Č m├ím telefon v z├íruce, a m├ím strach ┬że mi v obchod├Č neuv├Č├Ş├ş a ├Şeknou ┬że jsem si to ud├Člala sama. A upozornuji dopredu ze vratit zpet to neum├şm a rad├Čji dotoho nechci hrabat. Ale chci se jenom zeptat jestli mi m├╣┬żou vz├şt z├íruku kdy┬ż to byla chyba v aktualiza├Ęn├şm programu. D├Čkuji mnohokr├ít. Martina
ulożena
S├╝doo
U┬żivatel
PohlavÝ: Muż
Telefon: SE W910i
P°Ýspývk¨: 91

Zobrazit profil
« Odpový´ #1 v: 11. Kvýten 2009, 17:53 »

Tak toto to je divn├Ż to by se nem├Člo st├ít ale new├şm jestli to nen├ş t├şm ┬że si m├Čla VDF SIMKU a nebo ten neutro┬╣ m├Čl ni┬ż┬╣├ş verzi ne┬ż ten VDF Soft a tak se aktualizoval na nov├Čj┬╣├ş. Ale ned├ívno byl byl vytvo├Şen nov├Ż program a jestli si to d├Člala p├Şes n├Čj tak to m├╣┬że b├Żt je┬╣t├Č nedolad├Čn├şm programu a m├í tedy je┬╣t├Č chyby. Ale new├şm jestli ti mohou vz├şt z├íruku. Grin Grin
ulożena

Pokud mam nejake chyby v cestine, tak to neni schwalne ale je to z duvodu ze pochazym z nemecka zatim mam nejake drobne chyby.
M.├łerm├ík
U┬żivatel
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
P°Ýspývk¨: 1350

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #2 v: 11. Kvýten 2009, 17:59 »

spis pocitej s tim ze ti to nevezmou.napred se bez jenom zeptat a jestli rekne ze ne,tak si to udelas doma sama.nic na tom neni a zvladnes to za chvilku.projdi sekci navody,jsou tam dve temata od VaRa vzajemne se doplnujici..aale co,za chvili hodim odkaz
EDIT:tak tady Tomá¹:-D:
http://forum.semania.cz/index.php?topic=19536.0  http://forum.semania.cz/index.php?topic=19054.0
« PoslednÝ ˙prava: 11. Kvýten 2009, 18:05 od M.├łerm├ík » ulożena

D├╣le┬żit├ę ├Ęl├ínky
Zkuste ELFy! elfpacky jsou po├Ş├íd aktualizov├íny - C905
Jablicko01
U┬żivatel
Telefon: W910i
P°Ýspývk¨: 2

Zobrazit profil
« Odpový´ #3 v: 11. Kvýten 2009, 18:06 »

Prosim tebe tak jestli m├╣┬że┬╣ napi┬╣ mi sem jak to m├ím ud├Člat, mysl├şm ┬że podle toho co jsem tu p├Şe├Ęetla zm├Čnit n├Čjaky customize_udprage.xml a dat ho pomoc├ş jednoho programu do telefu a je v┬╣e v po├Ş├ídku a jenom p├Şehraji firmware p├Şes SEUS II. D├Čkuji
ulożena
M.├łerm├ík
U┬żivatel
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
P°Ýspývk¨: 1350

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #4 v: 11. Kvýten 2009, 18:18 »

tak ┬╣up do toho at aspon ty mas odvahu.tech co to zkusi je min nez tech co se boji ze to podelaj.pritom neni co ztratit,navic vsechno do posledniho puntiku VaRo vysvetluje,timto mu dik za jeho perfektni navody.tak do toho!:-D
ulożena

D├╣le┬żit├ę ├Ęl├ínky
Zkuste ELFy! elfpacky jsou po├Ş├íd aktualizov├íny - C905
v6ak
U┬żivatel
Telefon: SK17i, G502, K320i
P°Ýspývk¨: 2212

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #5 v: 11. Kvýten 2009, 21:13 »

Hlavn├Č po customize_upgrade.xml to nezapome├▓ zapnout.
ulożena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto f├│rum
Fˇrum SEMania.cz

ulożena
Strana: [1]
Poslat tÚma Tisk
Fˇrum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  ├śada W (Moderßtor: Ganimed)  |  TÚma: Chyba aktualizace pres program SEUS II
SkoŔit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. V╣echna prßva vyhrazena.
Strßnka vytvo°ena za 0.01 sekund, 17 dotaz¨.