SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 13:38

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Nastavení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W950i -posunuty dotyk
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: W950i -posunuty dotyk  (Zobrazeno 5837 x)
chikin
Anonym
« v: 02. Květen 2009, 10:07 »

Cavte mam taky problem s mojim fonom..mam w950i a stala sa mi taka vec..ked sa stylusom dotknem dyspleja tak od spodku to berie normalne, ale cim idem vyzsie tak ten dotyk sa postupnne oddialuje od realneho..napriklad ked kliknem do polky , taK TO zoberie jak keby kliknem o pol cm nizsie, a ked kliknem uplne navrch tak sa to posunie uz o centymeter nizsie od realneho.neviem co je s tym, kamos mi poradil HARD RESET , ale neviem najst ako sa to robi..dik za radu..mozete mi odpisat pls. na mail - [email protected]
uložena
figycom
Anonym
« Odpověď #1 v: 02. Květen 2009, 12:11 »

Taky se mi to stalo na mé G700 až přestal fungovat uplně ted mam reklamačku Undecided Cry nepomohlo vubec nic ani SEUS ani kalibrace disp.
« Poslední úprava: 02. Květen 2009, 12:13 od figycom » uložena
Varius G700
Uživatel
***
Telefon: SE G700
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 20. Červen 2009, 13:10 »

Ahoj kluci,
tohle se mi taky stalo. Jediná medicína na to je, vyměnit kompletně celý display. Dal sem to do servisu, kde mi to udělali a už je to zase v pohodě.
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #3 v: 20. Červen 2009, 14:36 »

Cavte mam taky problem s mojim fonom..mam w950i a stala sa mi taka vec..ked sa stylusom dotknem dyspleja tak od spodku to berie normalne, ale cim idem vyzsie tak ten dotyk sa postupnne oddialuje od realneho..napriklad ked kliknem do polky , taK TO zoberie jak keby kliknem o pol cm nizsie, a ked kliknem uplne navrch tak sa to posunie uz o centymeter nizsie od realneho.neviem co je s tym, kamos mi poradil HARD RESET , ale neviem najst ako sa to robi..dik za radu..mozete mi odpisat pls. na mail - [email protected]

kalibraci dysplaye si skusil? pokud nepomuze tak seus a jinak rekalmace
btw nespadl ti na zem nebo tak neco?
uložena
rvhp
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K700i P910i G900 W880 J300 K/W750
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 07. Říjen 2009, 01:52 »

Taky se mi to stalo na mé G700 až přestal fungovat uplně ted mam reklamačku Undecided Cry nepomohlo vubec nic ani SEUS ani kalibrace disp.

kde si našel na G700 kalibraci pro display,mám G900a v od půlky v pravo mi ujíždí dotyk,přitom při zapnutém zvuku reaguje v místě dotyku.
uložena
Koblih
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: T610, K700i, K750i, G900
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 10. Říjen 2009, 13:13 »

dej nastavení--obecné--průvodce nastavením a sedmý krok je kalibrace displeje ;-) SE zdar
uložena

Motorola, Alcatel OT, Siemens C35, T610, K700, K750i, G900
rvhp
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K700i P910i G900 W880 J300 K/W750
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 10. Říjen 2009, 15:35 »

Dík. Že jsem nevěděl že ta kalibrace je v průvodci je tím že ho nepoužívám a tel si nastavuji ručně.
Trochu sem to musel stějně obejít v bodu 4 mi G900psala že jsem příliš daleko,tak sem tuknul uplně u stranz co se dalo a to pobrala a pravá část displaze už jde,občas má tendeci ujíždět k opětovnému posunutí.Tp že mám ochranou folii bz snad nemělo vadit,toto mi yačalo yhruba až po 3/4roce používaní s folii. yvažuji yda ho nedecustomiyovat na generic,je vodafone a jediný co tam je vodafone sou natvrdo nastavené profili připojení které nelze editovat ani smazat. A ty si není problém od operátora nechat přeposlat a navíc je tušim že novější verze FW generic.   Jen nevim CDA.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Nastavení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W950i -posunuty dotyk
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.