SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 10:48

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  ROMky a vše okolo nich (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Jakou ROMku WM6.5?
Strana: 1 ... 35 36 [37] 38 39
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Jakou ROMku WM6.5?  (Zobrazeno 176931 x)
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #540 v: 15. Září 2010, 09:32 »

Já teď týden jedu na 826x z 26.8., zatím i se všemi programy šlape, jen mám 2 problémy:
1) asi PhotocontactsPro mi po necelým dnu vypnout zvuky na sms, musím restartovat a v Sounds je zapnout zase, ale to mi dělalo i s jinými novějšími buildy různých ROM
2) co mě štve víc jsou MS Contacts, protože jednak jsou tam novější formát sice hezčí, ale nedá se v něm zadávat samostatně jméno a příjmení jak to bývá u starší verze MS Contacts, ale v této verzi dokonce je tak blbej skin, že na tmavým pozadí je tmavý písmo a při denním světle (a nemusí být zdaleka slunečno) to prostě není šance přečíst...

2Pogo:
jakou verzi MS contacts má tahle nejnovější ROM z 12.9.?
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #541 v: 15. Září 2010, 09:35 »

pogo Výdrž 3 dny s nějakou formou taktování? Poslal sem telefon do servisu (už fakt prasklo všechno, co mohlo prasknout a zadní kryt se pomaličku začal rozpadat a uvolňovat se Cheesy), tak se těšim, až přijde. Reakce na ROM jsou vesměs kladné. Je tam nový build HTC Sense - jsou tam nějaké výrazné změny?
« Poslední úprava: 15. Září 2010, 09:41 od HUdasp » uložena
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #542 v: 15. Září 2010, 12:42 »

twin.spark:kde zjistim verzi ms contacts?

HUdasp:: jediná výrazná změna, které jsem si všiml jsou jiné ikony u home tabů :-). Taktování jsem zatím nevyzkoušel, teď zkouším hlavně stabilitu

ještě řeším, jestli by nějak nešlo vnutit htc sense češtinu, ale v regeditu jsem nic nenalezl ( i když na druhou stranu možná lepší anglický výraz CLEAR u nočního počasí bez mráčků, než v češtině u předchozí rom "VYMAZAT")
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #543 v: 15. Září 2010, 16:30 »

To nevim jak zjistit co to je za verzi, jen popisuju, jak vypada, uz jsem tuhle verzi novych MSContacts videl v jedne ROMce, ale nejak moc jich nezkousim, takze jsou mozna ve vsech novejsich buildech. Vadi mi ta nemoznost  specifikovat samostatne jmeno a prijmeni, ale navic u teto konretne ten skin necitelnej, jedine kdy se to da precist je Classic Blue tema, o ostatnich co v te ROM jsou, je barva pozadi a pisma skoro stejna, tak se jen ptam, jak je to v teto nejnovejsi?
uložena
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #544 v: 15. Září 2010, 16:44 »

tak vzhledem k tomu, že v složce outlook/contacts mám "add mobile tel" a další položky v černém písmu na šedivém podkladu, tak to asi bude to, co popisuješ ty. Každopádně, toho jsem si ani nevšiml, většinou přidávám přes kontakty přímo přes dialer.
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #545 v: 15. Září 2010, 17:33 »

No to jo, já používám aji třeba přidávání přes MobileShell, ale když chci kdykoliv editovat, už musím do MS Contacts. Když chci přidat kategorii, další položku, atd. A tyhle MS Contacts mají společnou položku na jméno a příjmení, ale sám si nějak podle sebe to stejně rozdělí a uloží si to jak chce (to bych ale ještě možná přežil), ale ten skin je fakt nečitelnej, takže nevím na co kliknout, když chci přidat kategorii, narozeniny, email atd...  Sad
uložena
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #546 v: 17. Září 2010, 11:18 »

Tak s nejnovější romkou 826x zatím spokojenost - přehazování písmen v heslech způsobila klávesnice z X2. Ale řeším další drobnost - chci české znaky - návod si pamatuju - v registrech mám nastaveno 0405, do windows jsem kopíroval sym.0405.txt - a nic - jinej sym.xxxx.txt nemám ve windows, když tento otevřu, znaky jsou v pořádku, ale nepíšou, jak mají...
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #547 v: 17. Září 2010, 16:18 »

Diakritika mi nejela ani na starší verzi ROM. Dotaz do XDA do daného topicu.
uložena
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #548 v: 17. Září 2010, 19:09 »

Mě taky diakritika na starší verzi nejede, navíc jsem dneska zjistil, že mi vypadává GPS. Jakoby se restartuje, i když na sekundu. A stejný problém mám i se signálem i když mám rádio 1.16.25.48. Asi úplně optimálně s touto ROM nepracuje (na starší V-Lite Titanium nebyl problém). A vzhledem k naprosto nevyhovujícím MS Contacts opustím o víkendu tuto ROM. Jen nevím jakou ještě vyzkoušet.  Sad Asi bohužel návrat k V-lite Titanium, i když do ní musím spoustu věcí dohrát.  Sad
uložena
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #549 v: 21. Září 2010, 09:05 »

Ještě jedna věc mě na nové 826x deptala - označování textu na kopírování posuvníkama. Nejde označit kus textu jen tak, při označování se ukáží dva posuvníky, kterými se musí nastavit začátek a konec. Se špatnou viditelností MS Contacts bych si poradil, že bych si změnil sám podkladový png obrázek položek, ale to označování textu si sám nespravím na starší jednodušší.

Tak zkouším nové ENERGY.XPERIA.xxxx.Titanium z 8.září, build 24634 (stejně jako 23569 z 14.7.) zamrzává, tak zkouším 21916 (21911 z 14.7. fungoval bez potíží), jednou se mi zatím stal restart svévolný při příchozím hovoru, ale dám ji ještě šanci.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #550 v: 22. Září 2010, 17:58 »

Tak moje postřehy - X1 se mi vrátila ze servisu (na měsíc bude zas jako nová) a nahodil jsem novou verzi X826 ROM - první pohled - paráda! Telefon je dle mne daleko rychlejší, stabilita zatím bezchybná. Jen se mi nelíbí nové barevné variace HTC sense, ale to si časem vyladím (starší varianta typu vše tmavé mi seděla víc). Mám nataktováno na 678 MHz a mám pocit, že telefon je rychlejší, než na 750 MHz, parádička.
uložena
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #551 v: 12. Říjen 2010, 07:30 »

tak jelikož se tady dlouho nic nenapsalo, přispěju s doporučením zatím stále nejaktuálnější ROM 826X. Je tomu celý měsíc (to je na mě hodně!!), co jsem naposled měnil. Telefon mírně nataktlý (myslím, že na 648/604). Kromě dvou záseků v prvním týdnu používání je tato ROM dlouhodobě nejlepší, co jsem kdy měl. 3 týdny bez bugu/SOD - přes noc na nabíječce bez záseku, tohle nepamatuji u žádné předchozí Sense Rom.
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
fandap
Uživatel
***
Telefon: XPERIA X1
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #552 v: 28. Říjen 2010, 11:30 »

tak už skoro měsíc mám 826x 28237. za poslední půlrok jsem zkusil určitě víc než deset ROMek z různých zdrojů a tahle je pro mne určitě nejlepší. Vadí mi pouze dvě věci-jedna úplná drobnost, o které se zde už psalo-nelze přemapovat hardwarové klávesy na češtinu, alespoň tedy "klasickým" způsobem (sym.0409.txt) - nevyřešil jste to někdo?
Druhá věc mě trápí více, ale nejsem si jistý, jestli je to záležitost této ROM či mé X1 : "fixluje" mě ukazatel stavu baterie. Po vyjmutí a zpětném vrácení baterky se ukazatel baterie sníží o jednotky až desítky procent! Mám doinstalován 1% ukazatel, ale v tom to není (stejný problém i po HR). Sledoval jste někdo podobnou věc? Může to být baterkou? (mám původní, starou více než rok)
uložena
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #553 v: 29. Říjen 2010, 16:36 »

se starší verzí 826x romek mi baterka opravdu taky ukazovala nepřesně (alespoň jsem si to myslel). Protože mi většinou klekla někde v rozmezí 20-30procent a po zapnutí už ukazovala, že je vybitá. Ale pokud mě paměť neklame, s nejnovější 826x romkou je to v pořádku - dostal jsem se i na 10% bez problémů. Většinou tedy nabíjím právě někdy kolem 20ti procent, aby mě to nepřekvapilo. Pravda je taková, že něco špatně možná bude právě na 1% ukazateli, co jsem četl diskuze na oficiálních stránkách této romky, docela hodně lidem to působilo dost bugů, proto i na nejnovější nebyla.

EDIT tak nemám nejnovější - úplně jsem přehlédl, že 18.10. byla vydána nová ROM, tak můžeš zkusit tu, třeba to bude OK. Já po dlouhé době nemám důvod zkoušet novou romku, tak co kluci, kdo se toho ujme :-)
« Poslední úprava: 29. Říjen 2010, 16:38 od pogo » uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
Joza
Anonym
« Odpověď #554 v: 31. Říjen 2010, 07:19 »

Tak já už nejnovější Rom 826 mám (brzy ráno člověka flashování probere) a zatím spokojenost. Nějakých citelných změn je sice málo, i tak ale myslím stojí za to aktualizovat. Jdu si dále hrát, sice nyní X1 vypadá skvěle, ale ještě bych ji chtěl doladit
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 35 36 [37] 38 39
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  ROMky a vše okolo nich (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Jakou ROMku WM6.5?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.