SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 12:23

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE W910i - problémy s nemožností zavěsit hovor
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SE W910i - problémy s nemožností zavěsit hovor  (Zobrazeno 1705 x)
Supermuf
Anonym
« v: 22. Duben 2009, 18:49 »

Ahoj, mám W910i. jsem maximálně spokojený ale v poslední době mě moc zlobí jedna věc... mám v telefonu asi 780 kontaktů a asi 150sms. nějaké aplikace... nedávno se mi telefon samovolně zestartoval ( což od té doby někdy dělá ) a potom se stala taková věc : když volám někoho koho nemám v seznamu tak se začne vytáčet, hovor se spojí ale nelze ho zavěsit. až za několik ( 7-10 ) sekund se zavěsí. dělá to i na handsfree. u kontaktů které mám v seznamu to nedělá-zavěsit jde okamžitě. problém je v tom že mi to už udělal podruhé - poprvé jsem přehrál firmware, obnovil vše ze zálohy a jelo to - 3 měsíce ... teď to zase sviní ! ! !
nevíte co s tím ?
zkoušel jsem vymazat adresář, sms a vůbec vše - i kartu MS2. pořád se to chová stejně. samozřejmě, můžu opět přehrát firmware ale přijdu o zaplacené java aplikace ... nikde jsem totiž nenašel způsob jak ( jak je u Nokie v PC suite normální ) zazálohovat celý telefon se vším všudy...

díky
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 22. Duben 2009, 21:33 »

Zálohu viz http://forum.semania.cz/index.php?topic=20199.0 , může jet i na W910i, možná bude potřeba místo A2uploaderu použít far manager+plugin.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE W910i - problémy s nemožností zavěsit hovor
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 17 dotazů.