SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:32

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P910 a ochranna folie
Strana: 1 ... 5 6 [7]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: P910 a ochranna folie  (Zobrazeno 50222 x)
Didik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 294



Zobrazit profil
« Odpověď #90 v: 11. Červen 2006, 14:45 »

?Takže dnes jsem měl chvíli času a vyrobil si vlastní fólii z obalu na CD. A rozdíl? Cenový:) jinak v ničem jiném za tím rozdíl nevidím...
?
A jak ti tam ta folie drzi?
Zastrčil jsem ji za pravý a levý převis a ještě trochu postrčil za horní. Drží perfektně,ale ve spodku je asi milimetr vůle. Což nevadí.

Hmmm tak to by mě zajímalo, jak bude vypadat prostor mezi tou folií a samotným displejem, až se ti tam dostane prach... A ten se tam dostane, nebo třebas vlhkost. Pokaždé když si telefon přiložíš ke tváři dochází k mírnemu záparu. Jsem zvědav na "výsledky dlouhodobého používání"...
« Poslední úprava: 11. Červen 2006, 16:12 od Didik » uložena

Hudecek.Jiri
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 77



Zobrazit profil
« Odpověď #91 v: 16. Červenec 2006, 12:20 »

Na folii brando se me odloupla malinka šupinka a asi ji vyměmím. Jen sem se chtěl zeptat zda koupit matnou nebo lesklou. Já používám lesklou a někdy mě se*e že se to strašně leskne jak zrcadlo. Ale nevím jak se chová ta matná. Nemá taky své chyby?! Neměl někdo možnost porovnat matnou a lesklou?! Která se zdála být lepší?!  díky za info
uložena

x1
JecminekMaselnik
Anonym
« Odpověď #92 v: 16. Červenec 2006, 19:04 »

uprednostnuji matnou. Jednak kvuli odleskum, ale hlavne kvuli psani stylusem, kdy matna klade stylusu jakoby "odpor", coz mi psani stylusem prijde komfortni.
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #93 v: 16. Červenec 2006, 23:23 »

Tady na semanii toho je fóliích na tento model hodně, zatím docela často vítězila lesklá i u mě, ale každý používá to co se zdá jemu lepší. Vyzkoušej teď matnou a uvidíš, já bohužel používal jen lesklý, takže nemůžu porovnat.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
niko niko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 41



Zobrazit profil
« Odpověď #94 v: 17. Červenec 2006, 00:26 »

Kdy bude k dostani folie na M600 ? ja lepsi matna nebo leskla ?
« Poslední úprava: 17. Červenec 2006, 01:08 od niko niko » uložena



Uz jen jeden den...
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #95 v: 17. Červenec 2006, 09:30 »

Kdy bude k dostani folie na M600 ? ja lepsi matna nebo leskla ?

Kazdemu vyhovuje ina musis si to sam vyskusat. Folia na M600 by tu mala byt kazdu chvilku ved uz sa predava.
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
peterss
Anonym
« Odpověď #96 v: 18. Červenec 2006, 18:25 »

Kazdemu vyhovuje ina musis si to sam vyskusat. Folia na M600 by tu mala byt kazdu chvilku ved uz sa predava.
No, myslim, ze kupovat dve folie s tym, ze jednu pak odlozim do supliku, neni nejlepsi napad. Ja mam uz rok na Pcku lesklou, ale odlesky mne nekdy trochu vadi, takze se chystam koupit matnou.  Mrknutí
uložena
niko niko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 41



Zobrazit profil
« Odpověď #97 v: 20. Červenec 2006, 00:48 »

zeptam se takhle : mobil s lesklou folii se na slunci leskne vic, nez bez ni ?
uložena



Uz jen jeden den...
JecminekMaselnik
Anonym
« Odpověď #98 v: 20. Červenec 2006, 07:21 »

s folií brando ultra clear zcela jistě ano. Není to ovšem nějak zásadní rozdíl
uložena
nikita
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #99 v: 20. Červenec 2006, 07:55 »

folie ADAPT "polomatná", fi Profitec Praha, Kč 140,- bez DPH - plně vyhovující
uložena
niko niko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 41



Zobrazit profil
« Odpověď #100 v: 20. Červenec 2006, 11:33 »

No, nejspis koupim lesklou. Cetl jsem recenze na matnou, a ta displej az moc modifikuje. "mlecnejsi" obraz a psani "jako na papire" mi za lehkou bezodleskovost nestoji. Jestli se ultra clear leskne vic, s tim uz nic nenadelam, je to ale jedina moznost pro me.

EDIT : Prizpevek # 100  Cool
« Poslední úprava: 20. Červenec 2006, 11:35 od niko niko » uložena



Uz jen jeden den...
Hudecek.Jiri
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 77



Zobrazit profil
« Odpověď #101 v: 20. Červenec 2006, 20:05 »

zeptam se takhle : mobil s lesklou folii se na slunci leskne vic, nez bez ni ?

Já mám pocit že ano. Mě se to jeví jako kdybys měl displej pořád vyleštěný. Stejně budu muset koupit lesklou protože matnou neseženu.
uložena

x1
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #102 v: 20. Červenec 2006, 21:05 »

Ja mam lesklu a fakt je dobre citatelna ale zato je na nej vidno vsetky otisky prstou  Cry
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
jabam
Anonym
« Odpověď #103 v: 05. Září 2008, 07:08 »

Tak vážení,na vlastní oči jsem před časem viděl že display P910i se skládá ze samotného displaye a dotykové folie jednoduše přilepené na display.Mechanik servisu mi tu folii ukazoval a tvrdil mi že ten displaj je jen zobrazovací jednotka všechny ostatní funkce zastává pravě ta folie která se dá jednoduše vyměni.Proto je logické že samotný display v podstatě nejde vůbec mechanicky poškodit třeba nějakým poškrábáním nebo ho jinak opotřebit běžným používáním.Samozřejmě když ho zlomíte nebo do něj uděláte díru skrz Mrknutí.Jsem majitelem P910i čka a mám problém s kalibrací displaye a řešení je tu:vyměnit tuto folii za novou a jeto,jenže kde ji sehnat?Mechanik mi akorát řekl že za ní chce 1000 peněz i s nalepením.Tak kdyby jste někdo věděli o lepším kaufu zde je můj email:[email protected] díííík.    Smajlík
uložena
Džoworka
Uživatel
***
Telefon: SE W715
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #104 v: 23. Leden 2009, 17:14 »

To jabam:
Mrkni sem:
Kód:
http://www.dily-na-mobily.cz/ShowItemDetail/Dotykova-plocha-Sony-Ericsson-P900i-P910i/2367/
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 5 6 [7]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P910 a ochranna folie
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.