SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:11

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P910 a ochranna folie
Strana: 1 [2] 3 4 ... 7
Poslat téma Tisk
Autor Téma: P910 a ochranna folie  (Zobrazeno 50216 x)
kmozis
Anonym
« Odpověď #15 v: 21. Září 2005, 23:23 »

Brando je hodně náchylná na ohmatání, nesmíš na ni před nalepením nikde sáhnout. Taky doporučuji před tím odmastit displej (důkladně, i v rozích). Mě se Brando podařilo nalepit bez prachu i bublin uprostřed, ale na stranách je pár míst, kde nedrží, tak jak má. Ale naštěstí se to vůbec nešíří dál...
uložena
McAlbi
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 64



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 22. Září 2005, 06:43 »

Mě vadí jaká koliv tečka, smýtko nebo bublina.Proto fólie moc nepoužívám.
uložena

Galapetr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i + 4GB Sandisk
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 22. Září 2005, 06:47 »

To je přesně muj problém, už jsem nalepil dvakrát Brando a smítko, kterého si nevšimneš, po nalepení vyleze, to jsem byl na mrtvici, vydržel jsem to tak den a pak jsem tu folii vyhodil. Také používám 910ku bez folie.
« Poslední úprava: 22. Září 2005, 20:14 od MartinH » uložena
Hudecek.Jiri
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 77



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 22. Září 2005, 08:42 »

já jsem si koupil Folii brando a sem maximálně spokojen. Mám čirou a je pravda že se docela hodně mastí a špiní a taky se docela pěkně leskne na přímém slunku. Teď bych si možná koupil matnou. Jinak z nasazením sem problém neměl. Postupoval sem podle návodu a nalepení proběhlo rychle, přesně a bez bublin. Fólie má 3 vrstvy a díky tomu se s ní docela dobře pracuje.  Displej sem si před nasazením očistil a ofoukal od prachu. Já sem měl bez fólie strach že se mě nečekaně poškrábe.
uložena

x1
miramax
Anonym
« Odpověď #19 v: 22. Září 2005, 16:26 »

Presne tak, folie na displayi je nutnost. Kdyz pak clovek vidi, jak je doskrkana folie a nebyt ji, tak je to vse na displayi, no hruza. A pri prodeji se to taky hodi, mit neposkrabany display.
uložena
RiKy
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 105



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 22. Září 2005, 18:07 »

Folie je určitě dobrá věc ale musí se dobře nalepit. Jedna právě padla za vlast a tak čekám na další. Holt kdo umí umí a neumí
kupuje a kupuje. Embarrassed
uložena

SE W900i + MBW-100 + HBH-IV835
SE P990i
_____________________

Jak VY k MY tak MY k VY
MartinH
Anonym
« Odpověď #21 v: 22. Září 2005, 20:14 »

To je přesně muj problém, už jsem nalepil dvakrát Brando a smítko, kterého si nevšimneš, po nalepení vyleze, to jsem byl na mrtvici, vydržel jsem to tak den a pak jsem tu folii vyhodil. Také používám 910ku bez folie.
ja tedy daleko vice tocim ze skrabancu. A tady je s folii snadna pomoc: poskrabanou vyhodim a nalepim novou. Je to o rukach a peclivosti. Dokonale vycistit displej je otazka par minut, nezababrat folii taky neni az takovy problem.
uložena
Galapetr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i + 4GB Sandisk
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 23. Září 2005, 06:43 »

To je jasný, že to je o rukách. Napadlo mě, co tak sundat přední kryt, koupit Brando většího rozměru (třeba na PDA) a přizpůsobit jí celému displeji 910ky. Nebyla by vidět ta hrana ve spodní části (když ji lepim a dám nahoře na doraz, dole zbyde asi 1mm mezera) a nebyl by problém s rohama, kde chca nechca i při pečlivém vyčištění zbyde nějaká ta mastnota a folie tam dokonale nepřilehne. Nevim, jestli by to ale nevadilo, když zacvakneš kryt zpět, jestli by to netlačilo na display a nedělalo to nějakou neplechu. Ale když tak koukám mezi disp. a rámeček, je tam určitej prostor.
- to MartinH - jak často folii měníš?
uložena
MartinH
Anonym
« Odpověď #23 v: 23. Září 2005, 12:40 »

2galapetr: tak jednou za 2-4 mesice, podle toho, jak vypada. Pouzivam hodne grafitti, takze misto kde pisu (nejak se porad nemuzu zbavit navyku z palmu na grafitti plosku) se po nejakem case osoupe, coz mi vadi pri cteni). Mam pcko necely rok a 4tou folii zralou na vymenu.
uložena
Tužka
Uživatel
***
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 23. Září 2005, 17:50 »

Ahoj, dlouho jsem zvažoval jakou, až jsem se dle referencí rozhodl pro Brando. Konkrétně http://obchod.mobilni.cz/default.asp?id=PBSEP900MFOL&catid=8 . Teď mě, prosím, vyveďte z omylu, protože po rozbalení obálky jsem zažil nepříjemný šok. Ta fólie není přes celý display?!?!?!?!
Tento typ - Brando Protector Plus je pouze přes display nad klávesnicí!
Můžete mi doporučit konkrétní typ Brando matné folie, která by byla přes celou plochu. Má takovou "mobilni.cz" v nabídce?

Dík Tužka
uložena
Kapr73
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: E51 + 8GB μSD, N810 + 8GB μSD
Příspěvků: 932



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 23. Září 2005, 18:00 »

Ahoj, dlouho jsem zvažoval jakou, až jsem se dle referencí rozhodl pro Brando. Konkrétně http://obchod.mobilni.cz/default.asp?id=PBSEP900MFOL&catid=8 . Teď mě, prosím, vyveďte z omylu, protože po rozbalení obálky jsem zažil nepříjemný šok. Ta fólie není přes celý display?!?!?!?!
Tento typ - Brando Protector Plus je pouze přes display nad klávesnicí!
Můžete mi doporučit konkrétní typ Brando matné folie, která by byla přes celou plochu. Má takovou "mobilni.cz" v nabídce?
Dík Tužka
Tak to jsi bud dostal folii pro jiny typ telefonu nebo nejake smecko, folie je normalne samozrejme pres cely display, kdyby byla pouze na cast LCD nazakrytou klavesnici tak to nema zadny vyznam, pac pecko se zavrenym flipem stejne nereaguje na dotyk (zatim)
uložena
kuliferda
Uživatel
***
Telefon: Z600,P910i,K800i,W810i,W910i,Satio,Car-100,MBW-150 Executive Edition
Příspěvků: 250



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 23. Září 2005, 18:05 »

Vubec jsem nevedel ze existuje folie na Pecko jen na pulku displeje, ale asi v tomto pripade se vyplati kupovat folii v krame a nekupovat zajice v pytli z netu. Pisou na obalu ze je na 900 nebo 910??
uložena
Kapr73
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: E51 + 8GB μSD, N810 + 8GB μSD
Příspěvků: 932



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 23. Září 2005, 18:36 »

Vubec jsem nevedel ze existuje folie na Pecko jen na pulku displeje, ale asi v tomto pripade se vyplati kupovat folii v krame a nekupovat zajice v pytli z netu. Pisou na obalu ze je na 900 nebo 910??
taky ze neexistuji...
uložena
Tužka
Uživatel
***
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 23. Září 2005, 18:46 »

Ale, ale - existují!
Tak v příloze Vám posílám foto, jak je ten zázrak zabalený! Není dnes 1.4. HuhHuh??
www.volny.cz/sk.jested/images/p900.jpg

Tužka
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 v: 23. Září 2005, 18:52 »

a pri otvoreni a pisani stylusom tam ta folia nezavadzia? ked prejdem z nepokrytej na pokrytu cast?
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 7
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P910 a ochranna folie
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.