SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 15:15

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: hodiny,hack,theme editor,mp3 player
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: hodiny,hack,theme editor,mp3 player  (Zobrazeno 2645 x)
sLick
Uživatel
***
Telefon: SE M600i
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« v: 08. Duben 2009, 19:35 »

Hi all,
jsem cerstvym majitelem m600i.
Mel bych par dotazu Smajlík)

1
Snazim se o hack symbianu abych uz nemel trapeni s certifikaty. Bohuzel se mi nedari.
Mam nahozeny CapSwitch a i presto ze nastavim na OFF, tak v XPLORE skryte slozky nevidim Sad.
Existuje nejaky tutorial?

3
Potreboval bych nejaky dobry mp3 player, nejlepe s podporou playlistu Smajlík Za tipy diky

4
Jeste bych se chtel zepta jestli existuje nejaka ficura ktera prida do "tray" listy digitalni hodiny.

5
No a nakonec Cheesy jakozto grafik bych svych schopnosti rad vyuzil a sestrojil si nejakou tu temu. Potreboval bych nejaky program ktery ma rozsireny schopnosti oproti oficialnimu SE THEME EDITORU Smajlík

edit

Jeste bych potreboval aplikaci ktera zajisti start jakykoliv aplikace hned po zapnuti telefonu

Diky...
« Poslední úprava: 08. Duben 2009, 20:35 od Jozef Cmar » uložena
jimmy89
Uživatel
***
Telefon: SE WT19/Live
Příspěvků: 8



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 08. Duben 2009, 20:26 »

--> 1. v X-plore chod do: Nastroje - Konfiguracia - a tu zaskrtni prve tri moznosti, potom by si mal vidiet skryte a systemove subory

--> 3. dobry mp3 player je PowerMP3, podporuje aj playlisty (ak tym myslis, ze si mozes vytvarat playlisty)

--> 4. ak myslis hodiny v hornej liste,  vedla signalu napr., tak skus Swiss Manager, v tom sa da nastavit, aby ti ukazovalo hodiny


--> nabuduce skus viac hladat  Mrknutí skoro vsetko to tu niekde je
« Poslední úprava: 08. Duben 2009, 20:30 od jimmy89 » uložena

SE D750i@W800i -> P1i -> X1 -> Live with Walkman
sLick
Uživatel
***
Telefon: SE M600i
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 08. Duben 2009, 21:57 »

nice, diky moc konecne se mi to podarilo... jsem to ja ale blb s tim xplore Cheesy takova banalita Cheesy
jinak v SE THEME EDITORU uz jsem taky nasle co potrebuju takze uz je to ok, ten mp3 prehravac vyzkousim. THX

//edit tak linkboye uz sem nasel Smajlík)) , prehravac taky ale jen trial (shit Cheesy)
« Poslední úprava: 08. Duben 2009, 22:17 od sLick » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: hodiny,hack,theme editor,mp3 player
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.