SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 12:06

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Dotazy ohledně Xperie X1
Strana: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Dotazy ohledně Xperie X1  (Zobrazeno 72280 x)
MR
Uživatel
***
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #75 v: 15. Květen 2009, 11:40 »

Zdrávím, prosím Vás poradí mi někdo, jak zvětšit font u zpráv z banky na O2 SIM? Vyzkoušel jsem samozřejmě i nastavení v mobilu, kde je několik možností velikosti písma, ale na toto to nereaguje. Předem děkuji.

Jinak jsem si vyřešil problémy se synchronizací, neboť jsem koupil výborný synchronizační program XTNDConnect PC Desktop Synchronization, který používám s ActiveSync, ale mohu na něm na rozdíl od ActiveSync nastavit vše důležité a potřebné. Doporučuji. 
uložena
_eXplorer_
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTc HD2, C905
Příspěvků: 401



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #76 v: 15. Květen 2009, 12:40 »

tak takové oprace se sim toolkit asi nikdo neřešil  Roll Eyes
uložena

S10 N8110 T10s RC922 R320s T28s S25 N5110 R380s T66m S55 T68m/i T610 HBH-30 P800 P900 T230 K700 K500 T290i P910i T39m MotoV3 K750i W800 HBH300 N7650 K600i N70 E61 W900i K800i HCB-700 MBW-100 P990i M600i P1 X680 K550i E65 W380 I600 K770 N95_8GB Xperia X1 C905 iPhone Blackberry 9000 HD2
MR
Uživatel
***
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #77 v: 16. Květen 2009, 09:35 »

Super. Díky. Ještě mám jeden dotaz, ale s tím asi neuspěju. Jde nějak nastavit, aby se v kalendáři zobrazovalo kdo má svátek. Dám příklad: V telefonním seznamu mám uživatele se jménem Květoslav Novák. Tak by se mi v kalendáři zobrazilo: Dnes má svátek Květoslav Novák. Druhý den má svátek Klaudie, ale žádnou Klaudii v kontaktech nemá, tak by se mi zobrazilo jen: Dnes má svátek Klaudie. Asi už toho chcu moc, ale mám jeden soft na PC který se přesně takhle chová, a rád bych to dostal i do XPERIE.

Zkoušel jsi ten program nainstalovat? Můžu poprosit o radu a návod jak to nainstalovat, mě se nedaří. Díky.
uložena
Ulmo
Anonym
« Odpověď #78 v: 18. Květen 2009, 20:15 »

Mám email na Seznamu, a tak jsem si vytvořil pro tento ůčet account na Xperii (ve složce messaging). Hned po vytvoření a přihlášení se mi úspěšně stáhly do přístroje doručené zprávy. U toho bohužel zůstalo Undecided, vadí mi, že nelze stáhnout i zprávy odeslané, uložené atd.
Mohu si prohlédnout jen ty doručené. Myslíte, že to nějak souvisí s velikostí zpráv  Huh?

Jinak aktuálně používám poslední UK ROM R3AA10 pokud to tedy má nějaký vliv.
 Na předchozích ROM jsem account nevytvořil, takže nevím jestli se něco změnilo.
uložena
fido_cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HD2
Příspěvků: 252



Zobrazit profil
« Odpověď #79 v: 31. Květen 2009, 10:00 »

Potrebuji poradit. Pouzivam ROMku s poslednim TF a chci si na tlacitko namapovat otevreni nabidky Start. Kdyz to ale pomoci AEB udelam, otvira se mi klasicka nabidka Start a ja chci tu nabidku s TF. Je na to nejake reseni???
uložena
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #80 v: 06. Červen 2009, 13:38 »

Čau lidičky. Mám už pročtený (poněkolikáté od loňska) všechny možný fóra a zajímají mě osobní zkušenosti na konkrétní věci s Xperií. Já jsem byl leta letoucí (i díky klukům z SEManie) uživatelem Péček P800-P990 (jen P1i jsem vynechal), a v listopadu jsem ****** vyměnil P990i za HTC Touch Pro. Tehdy byl jednak dostupný a hlavně se zdál být vybavenější (lepší QWERTY, gyroskop,..). No, od té doby mě neskutečně ve spoustě věcí se*e. Tlačítka hardwarový pod displejem fungují občas blbě (asi díky jednolitému krytu, někdy nereagují, někdy se stiskne spíš vedlejší atd.). Na WM jsem si zvykl rychle a nabídka softů super, ale možná tím je další problém, musím resetovat min. 1x denně. Pomalost telefonu děs, někdy přestane reagovat úplně, když mám spuštěný poznámkový blok, tak při příchozím hovoru telefon zvoní ale nemůžu ho přijmout, při pevným HF v autě a příchozím hovoru musím po přijetí čekat asi 4 vteřiny, než mě začne vůbec volající slyšet, baterka vydrží sotva den, reprák dost tichej, poslech rádia taky tichej, atd. atd. atd... Musím používat kvůli zamčení displeje S2U (Slide2Unlock), kde mám nastavený zobrazení 4 událostí 14 dní dopředu, ovšem třeba po 20 operacích s telefonem se začne zobrazovat jen jedna. Dál po pár hodinách používání mi PhotoContacts přestanou zobrazovat u sms fotku a po cca. dnu bez restartu už nefungují ani nastavený vyzvánění (to bude ale asi spíš programem)... A těch věcí je fakt mooooooooc...  Angry

Takže po půl roce už to nějak nedávám a navíc se i zdá, že Xperia je konečně za rozumný peníze (cca. 10 tisíc na shopech) a snad i FW vychytanější a s CZ lokalizací. Takže velmi silná úvaha o výměně. Ovšem co na mé problémy s HTC řeknou již zkušení uživatelé Xperie??? Není vše jen problém WM (tedy stejný u Xperie)? Co se týče HW tlačítek, tak díky děleným tlačítkům u Xperie v tomhle bude bez problémů, to si odvodím sám, ale co ten zbytek?Huh Bez některýho toho problémového softu se asi obejdu, ale ten příjem hovorů přes HF je peklo, nemožnost přijmutí hovoru někdy taky, zasekávání úplně... Díky moc za veškeré reakce...
uložena
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #81 v: 06. Červen 2009, 15:38 »

Já osobně mám vůči Xperii jedinou podstatnější výtku: Mizerný reprák na mizerném místě. Ale vzhledem k tomu, že nemachruju s puštěnou muzikou typu Hip Hop mezi náctiletými, tak mi relativně stačí.  Mrknutí
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
luxo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i,X1
Příspěvků: 70



Zobrazit profil
« Odpověď #82 v: 06. Červen 2009, 17:23 »

xperiu mam us asi pol roka ale nic take ako si napisal o htc som na xperii nepocitil restartujem max 1-2 za 7 dni tlacidla funguju ako maju a aj vsetko ostatne ,as na ten reprak je dost tichy ,ale nestalo sa my aby som ho nepocul  ze zvoni
uložena
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #83 v: 07. Červen 2009, 15:14 »

Reprákem myslíte venkovní na vyzvánění třeba, jestli tomu rozumím... Hudbu na "hlasitý odposlech" nepoužívám vůbec, vlastně hudbu přehrávám z mobilu jen když náhodou jedu MHD do města tak 1x týdně, a náročný nejsem, takže ani absence ekvalizéru (jak jsem se někde dočetl) mi naprosto nevadí. Jen je samozřejmě potřeba, aby zvonění a sms byli slyšet, ale to asi není problém. U HTC je problém s reproduktorem na telefonování. Prostě je velice tichý (údajně je to konstrukcí asi té krycí mřížky, ale v rušnějším prostředí je opravdu velmi zle slyšet a musí člověk hledat přesnou polohu repráku na ucho, aby to slyšel (někteří to řeší používáním dodávaných USB sluchátek/handsfree, ale to ať se na mě nikdo nezlobí, ale většinou sebou netahám)... Navíc to je jeden z důvodů, proč také používám soft PhotoContacts, protože ten má profily a kdybych neměl neustále zapnutý profil maximální hlasitosti všeho (Outer-Loud), tak jednak neslyším pořádně jak vyzvánění, ale hlavně právě při hovoru člověka na druhé straně. Prostě krize... A o rádiu platí to stejné i při použití HF. Jsem z Brna a jednou ročně tu máme ohňostrojnou soutěž, k níž vysílá jedno z rádií hudební doprovod. S Péčkama vždy hudba krásně slyšet, ale s HTC tragédie... :-(
uložena
uiqjirka
Anonym
« Odpověď #84 v: 07. Červen 2009, 17:23 »

Sluchatko jako takove je prave dost hlasite oproti napr HTC Touch HD,Touch Pro atd.Hlasitost pouzivam tak na pulku jinak je to opravdu dost hlasite.
Na ce4you par uzivatelu resilo,ze sluchatko je az moc hlasite.S timto problem rozhodne problem nemam.Navic mam dve Xperie,obe jsou na tom stejne vyborne.
Jinak venkovni reprak dole je spise prumerny,ale na vyzvaneni dostatecne hlasity.Prototyp Xperie mel dva reproduktory a hlasitost byla tak o dost lepsi.
« Poslední úprava: 07. Červen 2009, 17:25 od uiqjirka » uložena
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #85 v: 07. Červen 2009, 17:27 »

Výborně, díky za zkušenosti. A co další zkušení uživatelé na mé ostatní problémy s HTC pokládané ve včerejším příspěvku???  Mrknutí
uložena
mikiviki
Anonym
« Odpověď #86 v: 08. Červen 2009, 21:09 »

Zdravíčko. Jaký je rozdíl (kromě barvy) mezi černou a silver verzí ? líbí se mi silver, ale u pár prodejců se parametry oproti černé líší. hlavně operační paměť.dík za info Mrknutí
uložena
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #87 v: 08. Červen 2009, 21:28 »

Liší se stejně jako černá a stříbrná Škodovka. Prostě jen barvou. Smajlík
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
mikiviki
Anonym
« Odpověď #88 v: 08. Červen 2009, 21:38 »

je li to tak, je to dobrá zpráva  Cool
díkas za info  Mrknutí
uložena
JJF
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10, X1
Příspěvků: 459


Zobrazit profil
« Odpověď #89 v: 09. Červen 2009, 07:26 »

Nemá čierna pogumovaný plast vzadu na rozdiel od striebornej?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Dotazy ohledně Xperie X1
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.