SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
26. Červen 2022, 18:26

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142431 příspěvků v 9976 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: Rohit112k
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Dotazy ohledně Xperie X1
Strana: 1 ... 10 11 [12] 13
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Dotazy ohledně Xperie X1  (Zobrazeno 60738 x)
HUdasp
Uživatel
Telefon: SE SK17i, SE G502

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #165 v: 21. Květen 2010, 17:50 »

Existuje nějaká možnost přes den vypnout podsvícení klávesnice na X1? Při zaplém podsvícení je tam totiž prd vidět..:-/
uložena
jimmy89
Uživatel
Telefon: SE WT19/Live

Zobrazit profil
« Odpověď #166 v: 07. Červen 2010, 13:01 »

zdar, mam jeden dotaz na X1, da sa vypnut/odstranit zvuk, ktory sa ozve pri ukonceni hovoru?? (take 3 pipnutia).  viem, ze ak dam hlasitost na minimum, alebo ju vypnem, tak ho nepocut, ale ja by som chcel ten zvuk uplne odstranit, aby nesiel ked mam zapnutu hlasitost. Zatial som nikde nenasiel ako ho vypnut/odstranit.
uložena

SE [email protected] -> P1i -> X1 -> Live with Walkman
jarda.65
Uživatel
Telefon: XPERIA X1

Zobrazit profil
« Odpověď #167 v: 10. Červen 2010, 14:15 »

Já mám zase klasický problém. Přišlo léto a najít na dialeru písmenka pro vytočení kontaktu je skoro nemožné (Valkyrie 6.3). Na xda jsou krásné skiny, ale ještě míň kontrastní než originál. Neuměl by někdo najít nebo vytvořit nějaký cab, který by to napravil. Zkoušel jsem i X2 a Vulkan dialer, ale ty zase nevyhovují funkčně.  Sad
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #168 v: 10. Červen 2010, 14:38 »

A zkoušel jsi už Resco Contact Manager nebo PhonEx?
uložena
jarda.65
Uživatel
Telefon: XPERIA X1

Zobrazit profil
« Odpověď #169 v: 10. Červen 2010, 14:42 »

dík! V tuhle chvíli mě to nenapadlo. Resco už jsem používal s 6.1 a bylo dost dobrý. Ale myslím, že v mém případě je zbytečný cpát tam další aplikaci. Kdybych tam neměl Sense, který je dost náročný na HW tak do toho jdu hned. Ale už jsem si nějak zvykl a vychytal mouchy.  Smajlík Bojím se, že by se to ještě víc zabrzdilo.
« Poslední úprava: 10. Červen 2010, 14:43 od jarda.65 » uložena
georgeoldman
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #170 v: 11. Srpen 2010, 10:45 »

A zkoušel jsi už Resco Contact Manager nebo PhonEx?

Dobrý den, zvažuji návrat k WM ze Symbianu, doporučili byste mi X2 neboi i X1? O X2 jsem pročetl spoustu diskuzí a mohu říci, že s koupí silně váhám! Stále u X1 praskají kryty a ošoupávají se tlačítka? Děkuji!
uložena
Twin.Spark
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #171 v: 11. Srpen 2010, 10:54 »

Já mám stříbrnou X1 od dubna 2009 a ani s krytem ani s ošoupáním problém nemám, a to se k telefonu chovám opravdu jako k věci, spotřebáku, prostě ho nešetřím a žádná opatrnost... Měl jsem problém pouze jediný, že mi po roce začala blbnout HW klávesnice (špatně reagovala na určité písmena), tato závada byla v záruce opraveno výměnou HW klávesnice...
uložena
georgeoldman
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #172 v: 11. Srpen 2010, 12:15 »

Takže bys mi ji X1 doporučil? A má X1 už z výroby folii na displeji jako třeba X10 nebo X2?
« Poslední úprava: 11. Srpen 2010, 12:18 od georgeoldman » uložena
Twin.Spark
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #173 v: 11. Srpen 2010, 16:51 »

Já bych X1 rozhodně doporučil, protože mi vyhovuje, i softwarově je obrovské množství vlastních ROM, takže teď jedu např. na Energy.XPERIA.21911.Titanium.Jul.14, což jsou WM6.5 s výbornou výbavou, koupil jsem si k ní akorát externí nabíječku a jednu baterku navíc, takže mám vždy kdykoliv u sebe v pohotovosti jednu baterku navíc (často se mi třeba stávalo, že jsem jel večer do města popíjet a po celým dnu telefonování jsem měl slabou baterku a uvědomil jsem si to až při odjezdu, teď jen vyměním baterky, vybitou dám do externí nabíječky a valím)...

X10 mi nesedí Androidem, protože už jsem si u WM zvykl moc na to, že si opravdu prakticky úplně všechno upravím přesně na míru (sice trošku práce, ale pak super výbava, a třeba jen takovou blbost jako zvuk sms podle skupin u Androida prostě neudělám)...
X2 by mi vyhovovala, bohužel se zatím do ní stále nedá naflashovat vlastní nějaká ROM, tudíž jsem odkázanej na originál, která bohužel není bez problémů. Až bude tzv. Hard-SPL i pro X2, asi jdu hned do ní a X1 si nechám jako záložní pro případ reklamace X2...

X1 nemá od výroby folii, ale kvalitní Brando stojí 199,- http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA-937/folie-brando-sony-ericsson-xperia-x1.html
Určitě nekupovat ani antireflexní (je zrnitá a rozostří zobrazování), ani zrcadlovou. Brando je špičková značka a všechny folie co jsem od nich měl naprostá spokojenost (a to už jsem měl SE P800, P900, P910, P990, HTC Touch Pro a teď X1). Ale stejně jestli X1 budeš kupovat použitou, tak už ji tam asi budeš mít, neznám nikoho s dotykáčem, kdo by nepoužíval folii... Shodou okolností jsem si teď po roce a něco kupoval novou, protože starou jsem měl politou od piva a zelené a v jednom místě jsem to špatně očistil a vyžralo se mi to do té folie, takže 199,- a displej jako novej. ;-)
uložena
georgeoldman
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #174 v: 11. Srpen 2010, 18:29 »

Děkuji Ti za vyčerpávající info. Jaké máš zkušenosti s klasickým firmwarem od SE? je X1 použitelná nebo je to další X2? Myslím, když nebudu laborovat s ROMkami a nechám tam poslední oficiální.
uložena
Twin.Spark
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #175 v: 11. Srpen 2010, 18:38 »

Je v pohodě, jen je to WM6.1 a docela zahlcená nadbytečným softwarem, rychlost není špatná, ale závodník to taky není, ale hlavně zabírá zbytečně moc paměti. Pokud nebudeš doinstalovávat jako já spoustu dalšího softwaru, klidně u ní zůstaň.  Mrknutí Ale to u X2 možná časem bude taky, první ROM X1 byly taky s problémy, až poslední R3A007 nebo jak je značená už šlapala v poho. Proto jsem já čekal zhruba rok s pořízením X1 a proto teď vyčkávám s X2, než bude firmwar vychytanej (případně se objeví možnost flashování).  Mrknutí
uložena
georgeoldman
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #176 v: 12. Srpen 2010, 15:01 »

Přiznávám, že pořád u mne vyhrává X2, i když je dle ohlasů asi nepoužitelná, zkusím také počkat, třeba nějakým zázrakem vyjde nový firmware nebo půjde flashovat  Smajlík a díky ještě jednou za vstřícnost!
uložena
pogo
Uživatel
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO

Zobrazit profil
« Odpověď #177 v: 13. Srpen 2010, 08:07 »

asi takhle: Na X1 jsem si přes praskající kryty zvykl. Mám jí rád. Každopádně až mi praskne kryt potřetí, nebudu posílat na opravu, ale budu chtít dobropis, protože ty kryty fakt zmršili. Nehledě na to, že po záruce praskne znova, a pak bych si opravu platil. Tak nějak začínám pokukovat po nějaké náhradě, ale není nic, co by mě vyhovovalo. Když je to funkčně v pořádku, nemá HW klávesnici, když má HW klávesnici a je to hezký, tak je to Xperie X2... Nerad bych šel do HTC ( i když ty taky nemají pro mě nic vhodnýho). No doufám, že všichni výrobci čekají až vyjde WP7 a pak se s telefony roztrhne pytel - chtěl bych u Win zůstat. Ale spíš to dopadne tak, že počkám na nějakej dobrej android, rád bych zůstal u SE...
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
georgeoldman
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #178 v: 13. Srpen 2010, 09:19 »

Že bychom nakonec šli do X2? :-)
uložena
Twin.Spark
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #179 v: 13. Srpen 2010, 09:22 »

Já do ní asi určitě půjdu, ale až bude HARDSPL na ni... Pokud teda do té doby nevyjde něco zajímavějšího s dobrou ROM...
uložena
Fórum SEMania.cz

uložena
Strana: 1 ... 10 11 [12] 13
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Dotazy ohledně Xperie X1
Skočit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.053 sekund, 17 dotazů.