SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Stahování pošty - automatické odpojení od internetu
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Stahování pošty - automatické odpojení od internetu  (Zobrazeno 6331 x)
HujiK
Uživatel
***
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« v: 25. Únor 2009, 11:52 »

Mám Xperii, a chtěl bych, aby se mi automaticky po dvou hodinách kontrolovala emailová stránka (toto nastavit jde) a po této kontrole bych potřeboval, aby se telefon automaticky odpojil od GPRS / EDGE / whatever .... Dá se to nějak nastavit? Ideálně bez nějakého SW třetí strany?

Předem díky za info ...
uložena
Jozef35
Anonym
« Odpověď #1 v: 25. Únor 2009, 12:30 »

Ja by som ešte doplnil otázku, ako sa dá odpojiť od internetu manuálne. Na WM5 stačilo kliknúť na ikonu signálu a odpojiť. Teraz musím spustiť Comm manager. Zdá sa mi to komplikovanejšie.
uložena
bono.p
Uživatel
***
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 25. Únor 2009, 12:37 »

Ahojte, treba nainstalovat tweak ako je napriklad Advanced configuration tool. Aby to korektne bezalo je potrebny .net Framework 3.5 .
Pomocou tejto utility je mozne nastavit mrte roznych parametrov a medzi inym automaticke odpojenie.
Nemate niekto problem nahodou s automatickym pripojenim v stand-by mode? lebo ja ano.. pripoji sa  az v aktivnom rezime.
uložena
HujiK
Uživatel
***
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 25. Únor 2009, 12:37 »

Ja by som ešte doplnil otázku, ako sa dá odpojiť od internetu manuálne. Na WM5 stačilo kliknúť na ikonu signálu a odpojiť. Teraz musím spustiť Comm manager. Zdá sa mi to komplikovanejšie.

Mno taky sem nenašel jednodušší způsob ...
uložena
bono.p
Uživatel
***
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 25. Únor 2009, 12:44 »

http://www.touchxperience.com/en/advanced-configuration-tool/downloads.html

uložena
bono.p
Uživatel
***
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 25. Únor 2009, 13:13 »

Ja by som ešte doplnil otázku, ako sa dá odpojiť od internetu manuálne. Na WM5 stačilo kliknúť na ikonu signálu a odpojiť. Teraz musím spustiť Comm manager. Zdá sa mi to komplikovanejšie.

Mno taky sem nenašel jednodušší způsob ...

no s jednoduchymi sposobmi je to tazsie..
vseobecne som od WM 6.1 cakal ze bude viac "user friendly".. je to super system, clovek si tam moze nainstalovat co chce..ale v zaklade je to pomerne surove.. myslim ze mam postarane o program na par vecerov  Grin
uložena
Jozef35
Anonym
« Odpověď #6 v: 25. Únor 2009, 15:32 »

No, WM6.1 bude asi naozaj menej "user friendly" ako WM5. Oproti WM5 nevidím žiadny pozitívny rozdiel v ovládaní. Práve naopak. Okrem odpájania dátových prenosov npr. aj zadávanie PIN. Neviem prečo tlf. čaká iba pár sekúnd a potom klávesnica zmizne. Je toho viac. WM6.5 sa zdá konečne užívateľsky príjemnejší. Uvidíme keď tu bude.
uložena
fido_cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HD2
Příspěvků: 252



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 25. Únor 2009, 17:13 »

AdvancedConfig to resi, ale jen castecne. Tlacitko pro odpojeni mi to sice prida, ale automaticke odpojeni po nejake dobe nejde.
uložena
Jozef35
Anonym
« Odpověď #8 v: 26. Únor 2009, 20:35 »

fido_cz: Kde si našiel prosím ťa to tlačítko pre odpojenie? Ja som myslel že to je: Data connection - GPRS disconnect - enable button. Keď to takto nastavím tak sa nič nezmení. Keď nastavím disable tak takisto žiadna zmena. Podľa popisu by sa v bubline pripojenia malo zobraziť to tlačítko, ale ja ho tam nevidím.  Undecided
uložena
lubo50
Uživatel
***
Telefon: P1i
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 26. Únor 2009, 23:01 »

Zkuste tohle, funguje to vcelku dobře:

http://www.gb-soft.cz/XDAII/product_gprs-umts_tweak_wm61_diamond.htm


Jinak tlačítko na manuální odpojení připojení se po "natweakování" této funkce např. v AdvancedConfig opravdu objeví v bublině navázaného připojení, doma mi tedy funguje jen EDGE a přes jeho ikonku tam pak mám i funkci na odpojení.
uložena
Jozef35
Anonym
« Odpověď #10 v: 27. Únor 2009, 08:23 »

Mea culpa. Ja som klikal ako som bol naučený z WM5 na ikonu signálu. Treba kliknúť na to veľké E vedľa  Roll Eyes
uložena
fido_cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HD2
Příspěvků: 252



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 27. Únor 2009, 08:48 »

fido_cz: Kde si našiel prosím ťa to tlačítko pre odpojenie?
Musis kliknout na ikonu velkeho E a ne na silu signalu.
Jinak uz sem prisel i na to automaticke odpojovani. Je to Menu-More Settings-Connections.
uložena
HujiK
Uživatel
***
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 05. Březen 2009, 15:41 »

Mám dotaz ... Chtěl sem nainstalovat Advanced configuration tool ... instalace OK, ale pro spuštění prý potřebuju novější .net framework ... Stáhnul jsem tedy verzi 3.5 pro windows mobile, ale když to chci nainstalovat, tak to napíše:
K souboru NETCFSetupv35 není přidružena žádná aplikace. Nejprve spusťte aplikaci a poté v této aplikaci otevřete tento souor.

Tušíte co s tím?
uložena
fido_cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HD2
Příspěvků: 252



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 05. Březen 2009, 15:47 »

Zrejme nemas nainstalovany ActiveSync
uložena
bono.p
Uživatel
***
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 05. Březen 2009, 15:49 »

existuje aj instalacia CAB..link mam doma..hodim ho sem
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Stahování pošty - automatické odpojení od internetu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.