SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
26. Květen 2024, 16:41

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142449 příspěvků v 9991 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Operace se nezdařila V630i
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Operace se nezdařila V630i  (Zobrazeno 9167 x)
dada14
Uživatel
Telefon: V630i

Zobrazit profil
« v: 20. Únor 2009, 15:35 »

čau, když chci jít do složky Hry nebo Aplikace, tak mi to napíše, že se operace nezdařila. Dal jsem to reklamovat a po 14 dnech mi ho vrátili. Což je dneska. Ale až když jsem byl ve vlaku, tak jsem ho spustil, šel jsem do složky Hry a Aplikace a píše mi to samí. A v servisním listě mi píšou, že mám restartovat telefon každý den, aby došlo k uvolnění paměťových bloků a ke zvýšení kapacity telefonu. Ale pokud mají na mysli vypnout a zapnout mobil, tak mi to vůbec nepomáhá. A ještě mi tam napsali, že mi updatovali SW a že data nebylo možné zálohovat a přitom je tam mám všechny včetně starých smsek. Sice je od nich pěkný ýe mi vyměnili mikrofon a spodní konektor, ale tu hlavní závadu nevyřešili. Za každou radu budu vděčný.
uložena
Hangman
Uživatel
Pohlaví: Muž
Telefon: Vodafone Smart II a SK17i Black

Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 20. Únor 2009, 15:39 »

Zkus Master reset -> V MENU v nastavení, obnova továrního nastavení. Pokud nepomůže tak opět reklamace. (před touto akcí si vše zazálohuj)
uložena

T630->T105->T290->K310->K320->K550->W900->V630->W810->K850->G900->C702->T700->W995->W715->U20i->HTC BUZZ Wildfire + M600i->E10i->W595->W580->Samsung Galaxy Ace->C902-> C905->SK17i Black + Vodafone Smart II
321654
Anonym
« Odpověď #2 v: 20. Únor 2009, 16:45 »

podle me se ti na nej v servise ani nekoukly Sad
uložena
dada14
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 20. Únor 2009, 21:36 »

Zkus Master reset -> V MENU v nastavení, obnova továrního nastavení. Pokud nepomůže tak opět reklamace. (před touto akcí si vše zazálohuj)

Ale když to dám do továrního nastavení, tak mi zmizí vodafone life nastavení a to já právě nechci. A nepříjdu tím o záruku, když dám Mester reset??
uložena
JURO8K
Uživatel
Telefon: W890i Mocha Brown

Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 20. Únor 2009, 22:02 »

O zaruku tym neprides, ale ak nepomoze Master Reset (podla mna nepomoze), tak skus cez SEUS reflashnut/updatovat firmware, ale stratis tym vsetky udaje ulozene v telefone...
uložena

dada14
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 21. Únor 2009, 14:02 »

tak jsem zkoušel obnovení továrního nastavení a nepomohlo to. A do přehrání SW se pouštět nehodlám, protože to bych přišel o záruku.
uložena
JURO8K
Uživatel
Telefon: W890i Mocha Brown

Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 21. Únor 2009, 16:14 »

Keby si tym mal prist o zaruku, tak by asi Sony Ericsson nemal na svojej oficialnej stranke program (SEUS), ktorym mozes podobne veci robit aj sam doma bez navstevy servisu... Skus si precitat tento clanok...
uložena

dada14
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 21. Únor 2009, 19:59 »

tak jsem to nakonec zkusil. Stáhl jsem si ten program, udělal jsem to podle návodu a fakt se to spravilo!!  Cheesy Cheesy    Fakt moc díky!!
uložena
Jahodak
Anonym
« Odpověď #8 v: 14. Srpen 2009, 15:11 »

Já to mel taky neslo mi to skusil jsem to a uz to faka díky moc Cheesy Mrknutí
uložena
djlegolas
Anonym
« Odpověď #9 v: 09. Listopad 2009, 08:36 »

čau, když chci jít do složky Hry nebo Aplikace, tak mi to napíše, že se operace nezdařila. Dal jsem to reklamovat a po 14 dnech mi ho vrátili. Což je dneska. Ale až když jsem byl ve vlaku, tak jsem ho spustil, šel jsem do složky Hry a Aplikace a píše mi to samí. A v servisním listě mi píšou, že mám restartovat telefon každý den, aby došlo k uvolnění paměťových bloků a ke zvýšení kapacity telefonu. Ale pokud mají na mysli vypnout a zapnout mobil, tak mi to vůbec nepomáhá. A ještě mi tam napsali, že mi updatovali SW a že data nebylo možné zálohovat a přitom je tam mám všechny včetně starých smsek. Sice je od nich pěkný ýe mi vyměnili mikrofon a spodní konektor, ale tu hlavní závadu nevyřešili. Za každou radu budu vděčný.
cau kamo mel sem stejny problem na sonyericsson si stahni aktualizacni balicek a aktualizuj si firmware....ale prvni si zalohuju data z telefonu
uložena
Fórum SEMania.cz

uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Operace se nezdařila V630i
Skočit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.